Hızlı Kilo Vermek İçin Efsane Tüyolar | En Hızlı Zayıflama Yöntemi

Heyy efsane hızlı kilo vermek için tüyolar hazırladım. Bunun için hazır mısın? En hızlı zayıflama yöntemi nedir? Nasıl çabuk kilo veririz? Hepsi bugünkü konumda sizlerle. Her ne kadar hızlı kilo vermeye ve bu tür acil zayıflama diyetlerine karşı olsak da bu konuda çok fazla mesaj alıyoruz.5 günde 2 kilo vermek isteyeni mi ararsınız yoksa her gün 1 kilo nasıl veririm diyeni mi :)Unutmayın arkadaşlar ne kadar hızlı kilo vermeye çalışırsanız eğer o kadar hızlı bir şekilde kilo alırsınız. En başta çok hızlı zayıfladığınızı hissetseniz de en fazla 1 hafta sonra kilo verme durur ve yeniden kilo almaya başlarsanız. Hatta en baştaki kilonuzdan daha fazla bile olabilirsiniz.

Bugün anlatmak istediklerimiz bu şok diyetler falanlar filanlar değil arkadaşlar. İster bir diyetisyen eşliğinde zayıflamaya çalışın isterseniz akupunktur ile kilo vermeye çalışın. Yada ne bileyim hiç bilemedim en kötüsü kendi kendinize bir diyet listesi uygulama başladınız diyelim ki bu en kötüsüdür.

Yaptığınız diyetler mutlaka doktor kontrolü altında olmalı ve asla başka insanlar için hazırlanmış diyet listelerini kendinize uyarlayarak kullanmaya kalkmayın ki sağlığınızı riske sokmayın arkadaşlar. Bugün bahsedeceğimiz konu sporunuzu ve diyetinizi düzgün ve kurallara uygun yaparken bizim başımıza gelen olaylardan ve yaşadıklarımızdan yola çıkarak neler hızlı kilo verdirir? Yada şöyle söyleyeyim hızlı kilo vermede küçük taktikler veya püf noktalar gibi bu konuyu adlandırabiliriz. Ama asla 3 günde şok diyet şu kadar vereceğiz gibi bir konu değildir. Bu tarz sağlıksız bir diyet arayan lütfen hemen blogumuzdan koşarak uzaklaşsın:) Aynen aşağıdaki gibi !
Bu tarz şok diyetler ve çok hızlı diyetler gerçekten hiçbir işe yaramıyor arkadaşlar. Olan sizin sağlığınıza ve zamanınıza oluyor. Öyle olsa herkes bu şok diyetleri uygular ve hemen haftada 5-10 kg verir ve ortalıkta şişman insan kalmaz.S abır edeceğiniz süre en fazla 1 yıl. Ciddi bir diyetin ortalama süresi bu arkadaşlar. Sonra zaten vücut şekeri ve unlu gıdaları eski kilolu dönemlerinizde ki gibi istemiyor. Sonrasında ise yediğinize içtiğinize biraz dikkat etmeniz yetecektir. Benim gibi saldım çayıra mevlam kayıra yaparsanız hoop verdiğiniz 25 kiloyu alıverirsiniz.

Bu kiloyu geri almam 3 yıl kadar sürse de inanın insan sürenin nasıl geçtiğini anlamıyor bile.Bir sabah uyandım ve eski kilolu dönemime geri dönmüş olduğumu gördüm. Yoksa 3 yıl içinde bu kilo alımına dur demek için çok şansım oldu ama maalesef bu şansları kaçırdık :) Şimdi uğraşıyoruz ayda 4-5 kilo vereceğiz diye.
Bu şok diyetlerde adam yazmış haftada 5 kilo verdiren diyet diye.Yahu aklınız alıyor mu bu kadar hızlı kilo verilebileceğinin...Haftalık yakabileceğiniz maksimum kalori 7000-10000 kalori buda en fazla 1 kilo ile 1,5 kiloya denk geliyor.Vücut sadece diyetin ilk haftası birden yemeyi kestiğimiz için anlık olarak haftada 3-4 kilo veriyor sonrası en fazla 2-3 verebiliyorsunuz.Yani bende öyle oluyor sizde nasıl bilmiyorum.Konu altına mesaj yazarak bilgi verebilirsiniz.Adam demiş haftada 5 kilo verdiren diyet listesi diye.Millet de inanıp okuyor ya çüş diyorum.Verdiğin kilo değil sudan veriyorsun ve öteki hafta 5 verdiğin 4-5 kiloyu 6-7 olarak geri alıyorsun hemde sağlığından vücut düzeninden oluyorsun.Yapmayın böyle şeyler doktor kontrolünde diyet ve sporumuzu yapmadan kilo veremeyiz.Birazdan da ufak tefek vereceğimiz işinize yaracak kilo verme tüyoları ile çok daha hızlı verebilirsiniz.Ama bu hız binlerce kez söylediğim gibi şok bir hız değil,insani sınırlar içinde olan bir kilo verme hızıdır.
Acil olarak kilo vermek istiyorum diyor genelde bayanlar.Yok yahu bu kiloları alırken acil olarak mı aldın da iş zayıflamaya gelince aaa çok acil bu kilolardan kurtulacağım diyorsunuz.Kilo almanız 6 ay sürdüyse vermeniz 1 yıl sürecektir öncelikle bu konuda bir anlaşalım:)Yok öyle efsane bir dünya aman hemen,çook acil diyete giriyorum 10 kilo verip hoop diyetten çıkıyorum:)Güzel güzel diyetinize uyarken yavaştan kilo verme dönemine girdiğinizde uygulayacağınız ufak tefek yöntemlerle daha fazla kilo verebilirsiniz.Artık bu hızlı kilo vermede kullandığımız bazı yöntemleri anlatmaya başlayalım.Bu arada lütfen sizlerde konu altına hızlıca kilo verirken uyguladığınız taktik ve yöntemleri yazın ki hep birlikte bilgi edinelim.Yoksa burada yazdıklarımız belkide sizin bildiğiniz şeyler bunu bilemeyiz.

Kilo Vermenizi Hızlandıracak Yöntemler

Bu yöntemlerin en başında tuz kullanma olayı geliyor.Diyet listelerimi uygularken tuzu kestiğim zaman çok daha fazla kilo verdiğimi ve daha uzun tok kaldığımı hissettim.Tuzlu yiyecekler yedikçe insan daha çok yemek istiyor ve bu kısır döngü bitmek bilmiyor.Bu nedenle size verebileceğim en önemli taktiklerden biri eğer yapabiliyorsanız tuzu tamamen kesin.Tuz vücudunuzda su tuttuğu için boş yere ağırlık taşıyorsunuz ve tartıya çıktığınızda ani kilo alma yada vermeler görüyorsunuz buda kafanızı karıştırıyor ve zayıflama maceranızı sekteye uğratıyor.Elinizden geldiği kadar az tuz tüketin arkadaşlar farkı mutlaka anlayacaksınız.Bir deneyin derim.

Bir diğer hızlı bir şekilde kilo verme yöntemlerimden biri de yemeklerde acı biber kullanmak.Acı biber tüketmek bağırsaklarınızı çok daha fazla çalıştırıp sizin normalden bir tık daha fazla kilo vermenize sebep oluyor.Bu nedenle yemeklerinizde acı biber tüketmeyi ihmal etmeyin.Midesi ile ilgili sıkıntısı olanlar için tabiki bu yöntem maalesef işe yaramaz yada sadece sabah ve öğlen yemeklerinde acı biber tüketerek akşam mide ağrısından kurtulabilirsiniz.Acı biber hızlı kilo verdirir dediysek de günde yarım kilo biber yemeyin sakın:)Aşırıya kaçmadan ne bileyim işte yahu koskoca insanlarsınız en fazla 6-7 acı biber yeterli olur.
Bir diğer uyguladığımız yöntem ise bol bol su içmek.Su içmeyi zaten hep duyuyorsunuzdur zaten diyetisyenlerden vs.. kişilerden.Bilimsel yönünü çok fazla bilmesem de su içmek ciddi anlamda kilo vermeye yardımcı oluyor.Hem kolay tuvalete çıkmanızı sağlıyor hemde vücudunuzu artıklardan kurtarıyor.Sabah kahvaltı öncesi ve akşam yatmadan önce içilen suda içine atacağınız az miktar limon ile çok daha fazla sizin zayıflamanıza yardımcı olacaktır.Bu yüzden arkadaşlar diyet yaparken bol bol su içiyoruz.Hatta su içerek zayıflama ile ilgili bir yazı yazmıştım merak edenler buradan konuyu okuyarak bilgi edinebilirler.

En Basit Kilo Verme Yolları

En hızlı kilo vermenizi sağlayacak şey ise hırstır.Ne kadar kilo vermeye ve zayıflamaya odaklanırsanız eğer bir o kadar başarılı olursunuz.Kendinize bir hedef mutlaka koyun ki her hedef sonrası başardığınızı hissedin ve diğer hedef için yeni hazırlıklara girişin.Yoksa yaa işte diyetteyiz bakalım hayırlısı inşallah vereceğiz teyzemin oğlu :) derseniz o iş büyük ihtimal yaş olacaktır.Kendinizi ciddi bir şekilde kilo vermeye odaklayın ve asla pes etmeyin.Hırsınızdan taviz vermezseniz eğer mutlaka kilo vereceğinize eminim.

Hızlı kilo vermede vereceğimiz bazı taktikler bunlar arkadaşlar.Bu yöntemleri belki biliyorsunuz,belki biliyor ama uygulamıyorsunuz onu bilemem ama sizlerde lütfen konu altına zayıflarken uyguladığınız yöntemleri yazın ki hep birlikte yeni taktikler öğrenelim.Yazımızın içinde merak ettiğiniz yada sormak istediğiniz soruları da konu altından iletişime geçerek sorabilirsiniz.Görüşmek üzere arkadaşlar...

Sercan Nar

Kilo verme yazılarımın tamamı bana aittir. Sizlere elimden geldiğince zayıflama serüveninizde yardımcı olmaya çalışıyorum. İlgilinizi çeken konulara lütfen düşüncelerinizi yazmaktan çekinmeyin.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski