Kaynamış Limon Suyu Zayıflatır Mı? | Haşlanmış Limon Suyu İle Kilo Verme

Merhaba arkadaşlar bugünkü konumuz son günlerin en trend kilo verme yöntemlerinden biri olan Kaynamış Limon Suyu Zayıflatır Mı? Haşlanmış Limon Suyu kilo verdirir mi? Olacak.. Hepimiz diyet dönemlerinde limonu öyle yada böyle mutlaka zayıflama amacı ile kullanıyoruz. Peki haşlanmış limon kürü ile kilo verebileceğinizi hiç düşünmüş müydünüz? Bugün elimden geldiğince kaynamış limonlarım ile nasıl zayıflatıcı bir diyet kürü yapabiliriz sizlere anlatmaya çalışacağım. Sıcak suyun içine limon sıkıp gece yatmadan önce içmeyi falan bolca duymuştuk. Son günlerin popüler zayıflama yöntemi olan haşlanmış limon ile kilo vermek bakalım nasıl oluyormuş hep birlikte öğrenelim.Sizlerde eğer evinizde bu limon kürünü denediyseniz veya sizler farklı yöntemlerle bu diyeti yapıyorsanız lütfen konu altına mesaj yazın ki hep birlikte bu konu hakkında geniş bilgiye sahip olmuş olalım.

Haşlanmış Limon Diyeti Nasıl Yapılır?

Ben ilk limon kürü tarifimi yaptığımda ilk önce 6 adet limonun kabuklarını rende yardımı ile parçalayarak büyük bir tencerenin içine boşalttım.Daha sonra ise limonları parçalara bölüp aynı tencereye doldurdum.Çorba yapmakta kullandığımız mutfak blenderı ile tüm parçalanmış limonları ve kabuk rendelerini birbirlerine özdeşleştirelim.Daha sonra tencerenin içine 6-7 parça sarımsak ve bir adet çubuk zencefili atarak bu karışımıda blender yardımı ile birbirine özdeşleştireceğiz.Karışımın üzerine 4-5 bardak su ekleyerek limon karışımını kaynatmaya başlayacağız ve 10-15 dakika sonra ocağı kapatıp limon kürünü dinlendirmeye bırakacağız.Haşlanmış limon kürümüz soğuduktan sonra her sabah 1 çay bardağı içerek kaynamış limon suyu kürümüz ile hızlı bir şekilde kilo vermeye başlacağız.Limon kürü yapımı tarifi bu kadar basit:)Bu arada aklınıza haşlanmış limon kürü kaç gün içilir gibi bir soru gelebilir.Ben buzdolabında tutup içeceğim zaman çıkarttığım haşlanmış limon suyumu 2-3 gün içiyorum.Sizlerde en fazla 3 gün içinde tüketirseniz eğer daha sağlıklı olacaktır.Gelelim ayrıntılara...


Haşlanmış limon diyeti dediğime bakmayın tek başına sadece bu limon kürü ile kilo vermeye falan çalışmayın.Yediklerinize dikkat ettiğiniz diyet listenize ve sporunuza uyarken bu haşlanmış limon suyu kürünü yaparsanız size fayda sağlar.Yoksa tek başına bir fayda beklemeyin.Bu tarz diyet kürleri denemeden öncede doktorunuza başvurmayı asla unutmayın.Benim görüşlerim bu tarz diyetlerin ve kürlerin belli aralıklarla yapılması yönünde.Peki kaynamış limon suyu kürü kaç gün yapılmalıdır?En iyi süre tarifimde verdiğim gibi yapmış olduğumuz kaynamış limon suyunuzu 2-3 gün içinde içtikten sonra 5 gün ara vermeniz yani her uygulamada 5 günlük dinlenme verirseniz eğer çok daha sağlıklı olacaktır.


Haşlanmış Limon Mucizesi

Limon suyunun ve haşlanmış limon yemenin faydaları say say bitmez.Tam bir antioksidan ve detoks bombası olan limonu hayatınızın her alanında kullanmanız sağlığınız açısından çok faydalı olacaktır.Bu konu ile ilgili youtube'da 20 kilo verdiren haşlanmış limon tarifi buldum ve çok ilgilimi çekti arkadaşlar.İzlemenizi tavsiye ederim.

Sizlerde denemiş olduğunuz kaynamış limon ile yapmış olduğunuz kür tariflerinizi yada konumuz ile ilgili merak ettiğiniz şeyleri konu altına mesaj atarak bana ulaşabilirsiniz arkadaşlar.Siz siz olun her şeyi kararında uygulayın.Bu haşlanmış limon kürü bile olsa... :)

Bu arada ilginizi çekebileceğini düşündüğüm limon ile ilgili bir konum var daha okumanızı tavsiye ederim.
Previous Post Next Post