1 Ayda Sporla Kaç Kilo Verilir?

Zayıflamak ve kalıcı kilo vermek için bol bol spor yapmalı ve diyet kurallarımıza harfiyen uymalıyız.Peki bunların hepsine uyarak 1 ayda sporla kaç kilo verilir bu konuyu hiç incelediniz mi?Bende ilginizi çekebilecek bir konu olan spor ve diyetle 1 ayda kaç kilo verilir ile ilgili bildiklerimi ve araştırmalarımı sizlere aktarmaya çalışacağım. Aramızda spor ve diyetle kilo verenler varsa eğer onlarında düşüncelerini ve yaşamış oldukları tecrübeleri okumak isteriz.
Spor yapmak zayıflamak için çok faydalı olsa da öyle sadece sporla günde 1 kilo verme gibi hayalleriniz olmasın sakın. Spor diyet ile birlikte uygulandığında kilo vermemizi sağlar ve bu kalori kaybetme süresi mümkün olduğunca uzatılmalıdır ki sağlıklı zayıflayabilelim.Yoksa lütfen sporla 20 günde kaç kilo verilir yok 3 ayda kaç kilo verilir gibi sorular sormayın. Bu tür sorulara odaklanacağınıza daha sağlıklı kilo vermek için neler yapmalıyım, sporumu kaç saate çıkarmalıyım gibi sorular sormanız çok daha faydalı olacaktır.


Ben bugün yine de 1 ayda spor yaparak kaç kilo veririz sorusunu cevaplayacak olsam da bunları soran kişiler genelde sağlıksız diyetlere yönelen ve çok hızlı zayıflayamayı planlayan kişiler. Hal böyle olunca da konu başında bazı uyarılar vererek yaptıklarının yanlış olduğunu anlatmaya çalışıyorum :) Normal bir insanı göz önüne aldığımızda bu kişi diyetini uyguladı günde 1 saat tempolu sporunu yaptı,tatlıdan uzak durdu vs.. her şeyi kuralına uygun olarak yaparsa boy ve kilosuna göre bu oran değişse de ortalama ayda 5-6 kilo 20 günde 3-4 kilo gibi verebilir.Tabi bu kiloyu vermek için muhakkak diyetine uyması ve tek başına spor yapmaya güvenmemesi gerekiyor.Vermiş olduğum bilgiler yürüyüş sporu göz önüne alınarak ortalama hesap yapılmış bilgilerdir.Yoksa siz aşırı kalori harcatan ağırlık kaldırma kardiyo veya ne bileyim yüzme gibi sporlar yapıyorsanız eğer bu sporlarla çok daha fazla kilo vermeniz mümkün.Ama benim size tavsiyem mutlu olduğunuz ve uzun süre yapabileceğiniz sporlarla uğraşmanız.Bir gün 1000 kalori bir gün 200 kalori yakmak yerine her gün sporla 350 kalori yakmak çok daha düzenli ve sağlıklıdır.Aşağıdaki videoda genç bir arkadaşın spor ile 1 aylık ne kadar kilo verdiği ve geçirdiği değişim var. İzlemeniz çok iyi olur.
Elimden geldiğince bugün siz değerli arkadaşlara 1 ay içinde spor ile kaç kilo verilir bunu anlatmaya çalıştım. Sizlerinde bu tarz 1 aylık çalışma serüvenleriniz varsa konu altından yorum yaparak bizimle paylaşmanızı isteriz. Bir başka konuda görüşmek üzere.

Bu Yazımı Okuyanlar Aşağıdaki Yazılarıma da Göz Attılar:Yorumlar

En Çok Okunan 4 Yazım

Mide Küçültme Ameliyatı Kaç Kilo Olanlara Yapılır?

Cici Bebe Kilo Aldırır Mı?

Kulakta Akupunktur

Bakmadan Geçmeyin :)

Çorba Diyeti İle İnanılmaz Zayıfladım:)🍲 Çorba Salata Diyeti İle Kilo Verme.

Eczanelerde Peynir Ekmek Gibi Satılan Zayıflama Ürünleri

Diyette Yumurta Yerine Ne Yenebilir ? Yumurta Yerine Geçen Yiyecekler

Diyette Sucuk Yenir Mi? Sucuk Kilo Aldırır Mı?

Bitki Çayı Zayıflatır Mı? | Form Çayı Kilo Verdirir Mi?

Elma Yiyerek Süper Zayıflama.Akşam Yatmadan Önce Elma Yemek Kilo Aldırır Mı?

Diyette Ciğer Yenir Mi? Ciğer Kilo Aldırır Mı?

Gece Yatmadan Önce Limonlu Su İçmek Zayıflatır Mı?

Diyet Yaparken Kaçıncı Günü Kilo Vermeye Başlanır? Kilo İlk Nerden Verilir?

Çörçil Zayıflatır Mı? Diyette Çörçil İçilir Mi?