1 Beden İncelmek İçin Kaç Kilo Vermeli? | 1 Beden Kaç Kilo?Merhaba arkadaşlar sıcak yaz günlerinin başlamış olduğu şu günlerde çoğumuzun aklında 1 beden nasıl incelirim? 1 beden kaç kilo? 1 beden kaç cm? gibi sorular dolaşmakta. Bende bugün sizin işinize yarabileceğini düşündüğüm 1 beden küçülmek için kaç kilo vermeliyiz yazımı paylaşacağım. Konu çok uzun olmasa da zayıflamak isteyen arkadaşlar için rehber niteliğinde olabileceğini düşündüm. Sizlerde geçmişte kaç kilo verdiğinizde kaç cm inceldiğinizi konu altına mesaj atarak lütfen paylaşınız.


İlk olarak her bir beden ölçülerinin özellikle bayanlarda kaç cm e denk geldiğini belirterek yazımıza başlayalım. Arkadaşlar her 2 cm 1 beden atmaktadır.Vermiş olduğum beden ve cm bilgileri ortalamaya dayanmaktadır,öyle çok ayrıntı bir konuya girip kafanızı karıştırmak istemiyorum.

1 Beden Kaç Kilo?

Peki 1 beden için kaç kilo vermek gerekir? asıl sorumuza gelelim:) Değerli arkadaşlar bayanlar özellikle ortalama 5-6 kilo verdiğinizde 1 beden küçülmüş olursunuz.Bu kiloyu vermek içinde biraz yediklerinize dikkat etmeniz ve hafif spor yapmanız yeterli olacaktır.

1 kilo vermek kaç cm inceltir?

1 bedene 2 cm demiştik.1 beden incelmek içinde 5 kilo vermemiz gerekiyorsa demek ki 1 kilo vermek ancak en fazla 1 cm inceltir diyebiliriz.Siz siz olun bu hesaplarla uğraşmak yerine gidin spor yapın arkadaşlar.İnanın çok daha fazla zayıflarsınız:)Bu konumu okuyanlar "1 ayda sadece sporla kaç kilo verebilirim" konumu da okudular.
Previous Post Next Post