1 Beden İncelmek İçin Kaç Kilo Vermeli? | 1 Beden Kaç Kilo?

Merhaba arkadaşlar sıcak yaz günlerinin başlamış olduğu şu günlerde çoğumuzun aklında 1 beden nasıl incelirim? 1 beden kaç kilo? 1 beden kaç cm? gibi sorular dolaşmakta. Bende bugün sizin işinize yarabileceğini düşündüğüm 1 beden küçülmek için kaç kilo vermeliyiz yazımı paylaşacağım. Konu çok uzun olmasa da zayıflamak isteyen arkadaşlar için rehber niteliğinde olabileceğini düşündüm. Sizlerde geçmişte kaç kilo verdiğinizde kaç cm inceldiğinizi konu altına mesaj atarak lütfen paylaşınız.

İlk olarak her bir beden ölçülerinin özellikle bayanlarda kaç cm e denk geldiğini belirterek yazımıza başlayalım. Arkadaşlar her 2 cm 1 beden atmaktadır.Vermiş olduğum beden ve cm bilgileri ortalamaya dayanmaktadır,öyle çok ayrıntı bir konuya girip kafanızı karıştırmak istemiyorum.

1 Beden Kaç Kilo?

Peki 1 beden için kaç kilo vermek gerekir? asıl sorumuza gelelim:) Değerli arkadaşlar bayanlar özellikle ortalama 5-6 kilo verdiğinizde 1 beden küçülmüş olursunuz.Bu kiloyu vermek içinde biraz yediklerinize dikkat etmeniz ve hafif spor yapmanız yeterli olacaktır.

1 kilo vermek kaç cm inceltir?

1 bedene 2 cm demiştik.1 beden incelmek içinde 5 kilo vermemiz gerekiyorsa demek ki 1 kilo vermek ancak en fazla 1 cm inceltir diyebiliriz.Siz siz olun bu hesaplarla uğraşmak yerine gidin spor yapın arkadaşlar.İnanın çok daha fazla zayıflarsınız:)Bu konumu okuyanlar "1 ayda sadece sporla kaç kilo verebilirim" konumu da okudular.


Yorumlar

En Çok Okunan 4 Yazım

Diyette İncir Yenir Mi?

Cici Bebe Kilo Aldırır Mı?

Kulakta Akupunktur

Bakmadan Geçmeyin :)

Çorba Diyeti İle İnanılmaz Zayıfladım:)Çorba Salata Diyeti İle Kilo Verme.

Diyette Yumurta Yerine Ne Yenebilir ? Yumurta Yerine Geçen Yiyecekler

Eczanelerde Peynir Ekmek Gibi Satılan Zayıflama Ürünleri

Diyette Sucuk Yenir Mi? Sucuk Kilo Aldırır Mı?

Bitki Çayı Zayıflatır Mı? | Form Çayı Kilo Verdirir Mi?

Gece Yatmadan Önce Limonlu Su İçmek Zayıflatır Mı?

Çörçil Zayıflatır Mı? Diyette Çörçil İçilir Mi?

Diyet Yaparken Kaçıncı Günü Kilo Vermeye Başlanır? Kilo İlk Nerden Verilir?

Diyette Ciğer Yenir Mi? Ciğer Kilo Aldırır Mı?

Elma Yiyerek Süper Zayıflama.Akşam Yatmadan Önce Elma Yemek Kilo Aldırır Mı?