Kıtır Kıtır Çubuk Kraker Yiyerek Zayıflama.Diyette Çubuk Kraker Yenir Mi?Çocukluğumuzdan beri çayın yanında bayılarak yediğimiz çubuk kraker ile zayıflamak mümkün mü:) Yoksa çubuk kraker kilo aldırır mı? Komik gelebilir ama bazı arkadaşlar ara öğünlerini çubuk kraker ile geçirerek hem abur cubur yeme ihtiyaçlarını hemde az kalori aldıklarını söyleyerek sosyal medya üzerinden bu konu ile ilgili bir şeyler yazmamı istediler. Bende sizler için bugün çubuk kraker yiyerek zayıflama hakkında doğru ve yanlış olanları anlatmaya çalışacağım. Sizlerde etrafınızda çucuk kraker yiyerek zayıflayan arkadaşlarınız varsa konu altından yorum yazarak konumuza ortak olabiliriz.
Ben bu tarz yiyecekler ile zayıflamaya karşı olsam da son zamanlarda gerçekten ciddi bir kitle bu tarz yöntemlerle kilo verme arayışı içindeler. Ha çubuk kraker zararlıdır falan demiyorum bende arada severek kıtır kıtır tv karşısında tüketiyorum orası ayrı:)Ama sade çubuk kraker kilo aldırır mı sorusu sorulduğu zaman hemen tabiki aldırır içinde yağ var,un var deyesim geliyor. Ancak olayın biraz içine girdiğimizde bana atılan mesajlarda çubuk krakerin yavaş yenme özelliğinden ve 1 paketinin de çok fazla kalorili olmamasından dolayı tercih ettiklerini öğrendim. 

Örneğin Meltem Hanım'ın attığı mesajda ara öğünde tv karşısında yarım paket çubuk krakeri yavaş yavaş yarım sat gibi bir sürede tüketiyorum hem daha mutlu oluyorum hemde aldığım kalori yarım paket çubuk krakerde 75 kalori diye mesaj atmış.Yani 75 kalori çok az bir kalori miktarı gibi gözükmese de normalde yediğimiz ara öğünlerin bazen 100 kalorileri bulduğunu düşünürsek diyette neden çubuk kraker yenmesin diye düşünmeye başladım.Bu arada "Evde Yata Yata 10 Kilo Verdim" konumu okumadıysanız göz atmanızı öneririm.

Çubuk Kraker Zayıflatır Mı?

Öyle paket paket çubuk kraker yiyerek kilo vereceğinizi zannediyorsanız eğer maalesef yanılıyorsunuz.Çünkü bir paket çubuk kraker 140 kaloriye yakın olduğu için elimizden geldiğince uzak durmadan fayda var ancak diyette özlediğimiz tuzlu krakerler ve cipslerin isteğini özellikle diyetin ilk zamanlarında bastırabilmek için ara sıra yarım paket olmak şartı ile çubuk kraker yenilebilir.Ancak öyle hele ki sadece çubuk kraker yiyerek zayıflama gibi sağlıksız ve mantıksız şeylere asla girmeyiniz.Çubuk krakerin kalorisini öğrendiğinize göre zaten artık çubuk karakerinizi yiyerek zayıflayacağınızı çokta düşünmüyorsunuzdur sanırım.

Tuzlu Çubuk Kraker Kilo Aldırır Mı?

Fazla tüketildiği taktirde maalesef çubuk kraker kilo aldırır arkadaşlar. Her ne kadar kalori değeri çok değilmiş gibi gözükse de günde ne kadar (kaç paket) çubuk kraker yemeliyiz çok dikkat etmeliyiz. Çünkü 3-4 paket çubuk kraker yersek eğer bu bize tamamen kalori olarak döner ve maalesef sonuç olarak tuzlu çubuk kraker kilo yapmış olur.

Diyette Çubuk Kraker Yenir Mi?

Diyetteyken çubuk kraker elbette ki yenir değerli arkadaşlar. Önemli olan diyette ne kadar çubuk kraker yenir mevzusu. Bildiğiniz üzere ne kadar az kalori bile olsa fazla tüketilen her şey zararlıdır. Bu nedenle diyet yaparken çubuk kraker yemede hiçbir sorun yok ancak mümkünse günde en fazla 1 pakette kalın ve fazlasını yemeyin ki şişmanlamayın.Kilo aldırmayan abur cuburlar arıyorsanız eğer aşağıda bununla ilgili 10 abur cubur seçilmiş ve güzel bir video yapılmış.İzlemenizi öneriyorum.
Bugün çubuk kraker kilo yapar mı ve bununla zayıflayabilir miyiz sorularınızın yanıtlarını vermeye çalıştım.Sizlerde çubuk kraker yiyerek zayıflanır mı ile ilgili düşüncelerinizi konu altına yazabilirsiniz.Görüşmek üzere arkadaşlar.

Bu konumu okuyanlar aşağıdaki yazılarımı da okudular:

Sercan Nar

Kilo verme yazılarımın tamamı bana aittir. Sizlere elimden geldiğince zayıflama serüveninizde yardımcı olmaya çalışıyorum. İlgilinizi çeken konulara lütfen düşüncelerinizi yazmaktan çekinmeyin.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski