Fındık Ezmesi Kilo Aldırır Mı? Diyette Fındık Ezmesi Yenir Mi?


Sabah kahvaltılarının vazgeçilmezi fındık ezmesine her ne kadar bayılsak da diyet dönemlerinde fındık ezmesinin rolü nedir çoğumuz bilmiyoruz. Bugün sizler için fındık ezmesi kilo aldırır mı ve diyette fındık ezmesi yenir mi gibi soruları cevaplayarak sizlere diyet dönemlerinizde zayıflama adına yardımcı olmaya çalışacağım. Fındık ezmesi tüketirken diğer kalorisi yüksek gıdaları tüketirken sorduğumuz soruyu muhakkak kendimize sormalıyız. Bu soruda fındık ezmesi ne kadar yenmeli olabilir mesela:)Aslında yediğimiz her gıdanın miktarına dikkat edip ne kadar yememiz gerektiğinin farkında olsak hiçbir zayıflama derdimiz kalmayacak ama maalesef bunu başaramıyoruz.
Benim düşüncem diyette fındık ezmesini hiç yemememiz gerektiği doğrultusunda.Bu düşünceme sahip olmamın sebebi ise 1 su bardağı fındık ezmesinin neredeyse 1000 kalori olması. Evet yanlış okumadınız yada ben fazlalık bir sıfır daha atmadım:)Kalorisi bu denli yüksek bir gıdayı ekmek arası yediğinizi hayal ettiğimde 1 dilim ekmeğe çeyrek su bardağı fındık ezmesi sürseniz artı ekmeğin kalorisi ile uhuuuvv diyorum hesaba bile girmiyorum. Ki gerçekten fındık ezmesi seven biri sabah kahvaltısında yarım su bardağı kolaylıkla tüketebilir. Bu nedenle fındık ezmesi kilo yapar mı diye sorarsanız evet maalesef bu kadar kalorili bir yiyecek çok rahat kilo yapar.Bu arada "Geceleri Salata Yersek Kilo Alır Mıyız?" Konuma da göz atmanızı tavsiye ederim.Son dönemlerde gördüğüm birde şekersiz fındık ezmeleri var. Beni tanıyan arkadaşlar light ürünlere ne kadar karşı olduğumu bilirler bu tarz yapay tatlandırıcılar ile yapılmış şekersiz fındık ezmeleri mutlaka sağlığınıza zarar verecektir. Bu nedenle diyette fındık ezmesi kilo verdirmez, bu kesinlikle doğru bir sonuçtur. Asla ve asla diyette kilo vermek istiyorsanız 1 çay kaşığı bile fındık ezmesi tüketmemeniz sizin için çok doğru bir karar olacaktır.
Aşağıdaki videoda insanların fıstık ve fındık ezmeleri ile yüksek kalori alarak vücut geliştirme yapmaya çalıştıklarını gösteriyor.İzlemekte fayda var.Biz hala fındık ezmesi yersem kilo alır mıyım diyoruz:)
Fındık ezmesi olsun fıstık ezmesi olsun bugün elimden geldiğince sizlere bu ürünlerin kilo aldırıp aldırmayacağı hakkında bilgiler vermeye çalıştım.Sizinde çevrenizde bol fındık ezmesi yiyen arkadaşlar varsa kilo durumlarını konu altına yorum yazarak paylaşabilirsiniz.Bu konumu okuyanlar "Zeytinyağı İçmek Kilo Yapar Mı" Konumu da bir seferde okudular:)

Yorumlar

En Çok Okunan 4 Yazım

Mide Küçültme Ameliyatı Kaç Kilo Olanlara Yapılır?

Cici Bebe Kilo Aldırır Mı?

Kulakta Akupunktur

Bakmadan Geçmeyin :)

Çorba Diyeti İle İnanılmaz Zayıfladım:)🍲 Çorba Salata Diyeti İle Kilo Verme.

Eczanelerde Peynir Ekmek Gibi Satılan Zayıflama Ürünleri

Diyette Yumurta Yerine Ne Yenebilir ? Yumurta Yerine Geçen Yiyecekler

Diyette Sucuk Yenir Mi? Sucuk Kilo Aldırır Mı?

Bitki Çayı Zayıflatır Mı? | Form Çayı Kilo Verdirir Mi?

Elma Yiyerek Süper Zayıflama.Akşam Yatmadan Önce Elma Yemek Kilo Aldırır Mı?

Diyette Ciğer Yenir Mi? Ciğer Kilo Aldırır Mı?

Gece Yatmadan Önce Limonlu Su İçmek Zayıflatır Mı?

Diyet Yaparken Kaçıncı Günü Kilo Vermeye Başlanır? Kilo İlk Nerden Verilir?

Çörçil Zayıflatır Mı? Diyette Çörçil İçilir Mi?