Gece Salata Yemek Kilo Yapar Mı? Bol Salata Yemek Zayıflatır Mı?

Hepimizin kalorisinin çok az olarak bildiği salata gece yenir mi,bugünkü konumuz..Sosyal medyadan gelen bir soru olarak gece salata yemek kilo yapar mı sorusunu cevaplamaya çalışacağım.Salata her ne kadar çok düşük kalorili ve sağlıklı olsa da gece salata yemek zararlı mı bugün bunu tartışacağız.Sizlerde akşam salata yemek kilo aldırır mı konumuza yorum yazarak bizimle bildiklerinizi paylaşabilirsiniz.
Gece salata yemek kilo aldırır mı sorusunun cevabını vermek normalde çok kolay kalorisi az ve sağlıklı olan bir besini istediğiniz kadar tüketebilirsiniz diyerek konuyu kapatıp haydi evlere demek isterdim. Ama bazı üstün zekalı arkadaşlar salata yemekten çok farklı şeyler anlıyor ve 50 kere anlatsam da yine salatanın içine zeytinyağı koyuyor mısır koyuyor sonra ben salata ile kilo veremedim diyor. Yahu akıl var mantık var sen nasıl o kadar yağı tuzu salata sosunu koyup da kilo vermeyi düşünüyorsunuz. Böle arkadaşlar nedeniyle de bu konuyu yazmam gerekiyordu. Çünkü anlamsızca bir grup salatayı yağlı, soslu, tuzlu yiyerek zayıflayacağını hayal ediyor. Gece acıkınca salata yemek kadar doğal ve sağlıklı bir olay yokken bu durumu büyütüp bu kadar az kalorili temiz bir diyet salatayı kalori bombasına dönüştürerek salata ile kilo almış oluyorsunuz.Mantıklı düşünme yeterliliğine sahip olan insanlar zaten gece yatmadan önce salata yemenin herhangi bir sıkıntı çıkarmayacağını bilir sanırım. Salatanın kalorisi nedir diye sorduğunuzda ben size 1 kilo salata yeseniz ancak 140-150 kalori alırsınız desem şaşırır mısınız:)Bence şaşırın ben bile bu kadar az kalorili bir besin olduğunu düşünmüyordum çünkü.Bu kaloriye sahip sağlıklı bir besin olan salatayı diyetteyken olun normal hayatınızda olun ister gece olsun istediğiniz an tüketebilirsiniz.Tabi bu benim görüşümdür sizler yinede kendi doktorunuza başvurarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.Yeter ki artık zeyinyağlı salata kilo aldırır mı diye sormaktan vazgeçin.Zeytinyağının kalorisini biliyorsunuz neredeyse normal sıvı yağ ile aynı.O zaman neden güzelim kalorisiz salatanıza yağ döküp şişmanlamaya çalışıyorsunuz.Birde akşam salata yemek zayıflatır mı diye bazı sorular geliyor.Sizler akşam yemeğini keserek sadece salata yerseniz eğer tabiki zayıflarsınız.Ama akşam döner ekmek yiyerek ardından 1 kase salata yemenin hiçbir anlamı yok:)Salata diyeti ile kilo verenleri görüp bende salata diyeti uygulayacağım diyenler var birde.Her zaman diyorum tek başına tek bir ürün ile asla zayıflanmaz bu sağlığınıza ok zararlıdır.Yinede ben bu salata diyetini merak ediyorum diyorsanız eğer aşağıdaki videoda salta diyetiyle kaç kilo verebileceğiniz ve nasıl yapıldığı var.İşinize yarayabilir.
Bugün sizlere gece salata yemenin kilo yapıp yapmayacağı hakkında bilgi vermeye çalıştım.Yağsız doğal salatanın hiçbir zaman kilo aldırmayacağını anlattık.Sizlerde salatayla kilo verdim diyorsanız eğer konu altına yorum yazarak konumuza ortak olabilirsiniz.

Bu Konumu Okuyanlar Aşağıdaki Yazılarımı da Okudular:Yorumlar

En Çok Okunan 4 Yazım

En Çok Okunan 4 Yazım
Dondurma Kilo Aldırır Mı?

Nasıl 25 Kilo Verdim?

Diyette Patates Kızarması Yenir Mi?

Diyette Simit, Poğaça, Açma Yenir Mi?

Bakmadan Geçmeyin :)

Çorba Diyeti İle İnanılmaz Zayıfladım:)Çorba Salata Diyeti İle Kilo Verme.

Diyette Yumurta Yerine Ne Yenebilir ? Yumurta Yerine Geçen Yiyecekler

Eczanelerde Peynir Ekmek Gibi Satılan Zayıflama Ürünleri

Diyette Sucuk Yenir Mi? Sucuk Kilo Aldırır Mı?

Bitki Çayı İle 3 Günde 1 Kilo Vermek.Form Çayları Zayıflatır Mı?

Gece Yatmadan Önce Limonlu Su İçmek Zayıflatır Mı?

Çörçil Zayıflatır Mı? Diyette Çörçil İçilir Mi?

Diyet Yaparken Kaçıncı Günü Kilo Vermeye Başlanır? Kilo İlk Nerden Verilir?

Elma Yiyerek Süper Zayıflama.Akşam Yatmadan Önce Elma Yemek Kilo Aldırır Mı?

Diyette Ciğer Yenir Mi? Ciğer Kilo Aldırır Mı?