İshal (CırCır) Kilo Verdirir Mi? İshal Yoluyla Zayıflama


Çevremde bazılarından ishal olarak kilo verdim gibi şeyler duyuyorum. Her ne kadar keyifli bir konu olmasa da kilo verme canavarı olarak ishal kilo verdirir mi konusunu incelemek zorundaydım.😂Haydi bakalım bugün de diyet yaparken ishal olmak normal mi bunu inceleyelim ve elimizden geldiği kadar bilgi vermeye çalışalım. Sizlerde diyette ishal olmak ile ilgili tecrübeleriniz varsa eğer lütfen yorum yazarak bizimle paylaşın.
Gündelik hayatta ishal olmak berbat bir durumdur. Özellikle o gün mutlaka yapmanız gereken bir işiniz veya sınavınız varsa hayatınızda geçireceğiniz en kötü gün olabilir ishal olduğunuz gün.Birde normal hastalık olarak değilde diyette ishal olan arkadaşlar var. Bunların büyük nedeni sıvı ağırlıklı beslenmek ve vücudu diyete hazırlamadan yapılan ani diyetlerden kaynaklanıyor. Özellikle sadece çorba içerek yada sadece sıvı tüketerek yapılan diyetlerde ortalama 2 gün içerinde ishal başlıyor ve vücudun kendini toparlaması çok daha zorlaşıyor. Bizde ohh ne güzel ishal oldum kilo veriyorum diye zannediyorken aslında durum hiçte düşündüğümüz gibi değil.


Büyük Tuvalete Çıkmak Kilo Verdirir Mi?

Şimdi ishal olarak kilo vermekten nereye geçtin demeyin bazı üstün zeka arkadaşlar büyük tuvalete çok çıkarak da zayıflayabileceklerini zannediyorlar:)Yahu böyle şeylere kafa yoracağınıza gidip biraz spor yapıp az yeseniz elli kere kilo vereceksiniz aslında da işte insanoğlu merak etmeden duramıyor.😆İshal olmakta büyük tuvalete çok çıkmakta sizin kilo vermenizi sağlamaz. İshal vücuda giren besinlerin emilmesi yapılamadığı için kısa sürede vücuttan atılması işlemidir. İshalde atılan çoğu şey sudur.Siz her ne kadar kendinizi rahatlamış ve hafiflemiş hissetmiş olsanız da maalesef ishal ile giden kilo ve yağ değil çoğunluğu sudur. Ayrıca 2-3 günden uzun süren ishal vakalarında mutlaka doktora görünülmeli ve tedaviye başlanmalıdır. Yoksa ölüme kadar giden sağlık sorunları ile karşılaşabilirsiniz.Aşağıda asansörde yapılmış çok komik ishal olmuş adam şakası var.Mutlaka izleyin gülmekten yarılacaksınız.😆
Bugünde diyetteyken ishal olma ve büyük tuvalete çıkarak kilo verilir mi konularından bahsettik.Umarım ishalle zayıflamanın mümkün olmadığını ve bu yöntemlerle kilo vermeye çalışanların sağlığıyla oynadığını anlamışsınızdır.Sizlerde bu konu ile ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Bu yazımı okuyanlar aşağıdaki konularımı da okudular:Yorumlar

En Çok Okunan 4 Yazım

Mide Küçültme Ameliyatı Kaç Kilo Olanlara Yapılır?

Cici Bebe Kilo Aldırır Mı?

Kulakta Akupunktur

Bakmadan Geçmeyin :)

Çorba Diyeti İle İnanılmaz Zayıfladım:)🍲 Çorba Salata Diyeti İle Kilo Verme.

Eczanelerde Peynir Ekmek Gibi Satılan Zayıflama Ürünleri

Diyette Yumurta Yerine Ne Yenebilir ? Yumurta Yerine Geçen Yiyecekler

Diyette Sucuk Yenir Mi? Sucuk Kilo Aldırır Mı?

Bitki Çayı Zayıflatır Mı? | Form Çayı Kilo Verdirir Mi?

Elma Yiyerek Süper Zayıflama.Akşam Yatmadan Önce Elma Yemek Kilo Aldırır Mı?

Diyette Ciğer Yenir Mi? Ciğer Kilo Aldırır Mı?

Gece Yatmadan Önce Limonlu Su İçmek Zayıflatır Mı?

Diyet Yaparken Kaçıncı Günü Kilo Vermeye Başlanır? Kilo İlk Nerden Verilir?

Çörçil Zayıflatır Mı? Diyette Çörçil İçilir Mi?