Şekeri Keserek Kilo Verenler.Şekeri Keserek Kaç Kilo Verilir?


Şekeri kestim kilo verdim. Evet yanlış okumadınız kilo vermemiz için gerekli olan en büyük şey şekerden uzak durmak. Benden başka şekeri keserek kilo veren varsa eğer lütfen konu altına yorum bıraksın. Bugün elimden geldiği kadar şekeri bırakmak kilo verdirir mi konusuna değineceğim. Şekerden uzak durmanın ne kadar zor olduğunu biliyorum ancak bunu başardığımız zamanda şeker yemeden nasıl kilo verilebileceğini kendim tecrübe ettim. Bütün şok diyetleri ve yöntemleri unutun.T ek yapmanız gereken şey şekeri kesmek:)Haydi bakalım artık konumuza başlayalım. Sizlerde şekeri keserek zayıflayanlar arasındaysanız eğer lütfen konumuza destek olun ve yaşadıklarınızı benimle paylaşın.
Günlük hayatta bizi engelleyen en büyük faktör şeker. Çünkü içerdiği kalori ve vazgeçilmez tadı nedeniyle biz şeker yemeyi bırakmadıkça oda kalorilerini vücudumuza enjekte etmekten geri durmuyor. Benim içinde şekeri keserek kilo verme başlı başına çok büyük bir olaydı ve bu hiç kolay olmadı. İnsanı hiç boş bırakmıyorlar ki. Nereye gitsek ne yapsak şeker her yerde her an var. Sürekli tetikte ve dikkatli olmak zorundayız. 

İlginizi Çekebilir: Diyette Sütlaç Yenir Mi?

Şeker yemenin kilo almamıza sadece kalorisel katkısı da yok üstelik. Şeker inanılmaz bir iştah açıcıdır. Sizlerde şekerli gıdalar tükettiğinizde mutlaka daha fazlasını yeme isteğinizin arttığını hissetmiştir. Örneğin bir dilim baklava yiyin vücut başka dilimler yemek için adeta kendini parçalamaya başlıyor ve kendinden geçiyor.Buna dur demek ve nefsimize hakim olmak ciddi anlamda çok zor.Şekeri keserek zayıflama her ne kadar zor olsa da kilo vermek için bunu yapmak zorundayız. Benim bu konuda ilk yaptığım şey şekeri az kullanmak yerine tamamen net kural olarak hayatımdan çıkarmak oldu. Yani öyle kesme şekeri 1 e düşüreyim yok 1 tatlı kaşığından bir şey olmaz falan diye değil, bildiğiniz hayatımdan tamamen şekeri çıkardım ve gündelik yaşantıma böyle devam ettim. 

İlginizi Çekebilir: Lokum Diyeti Bozar Mı?

Tatlı krizlerimi ise sade nescafe ile çözümledim.1 fincan nescafeye normalde 1-2 çay kaşığı kahve atarken ben 3 çay kaşığı attım ve iyice sert, acı bir kahve olmasını sağladım. Bu acı kahveyi içtikten sonra tatlı isteğimin yavaştan gittiğini hissettim ve bende sade nescafe olayına önem vermeyi arttırdım. Sonuçta hızlı bir şekilde kilo vermeye başladım. İnanın yemeğinizi kesmeseniz bile hayatınızdan çıkan şeker sizin kilo vermenize yeterli oluyor.Aşağıda çok güzel bir şekilde hazırlanmış şekersiz 21 gün diyeti var. İzlemenizi tavsiye ederim.
Şeker hayatımızın bir parçası olsada onu yaşantımızdan çıkartmak ve zayıflamak bizim elimizde.Sizlerde şekeri keserek kilo verenler arasında kendinizi de görmek istiyorsanız lütfen artık şekeri tamamen bırakın ve yeni hayatınıza merhaba diyin.

Bu konumu okuyanlar aşağıdaki yazılarımı da okudular:Yorumlar

En Çok Okunan 4 Yazım

Mide Küçültme Ameliyatı Kaç Kilo Olanlara Yapılır?

Cici Bebe Kilo Aldırır Mı?

Kulakta Akupunktur

Bakmadan Geçmeyin :)

Çorba Diyeti İle İnanılmaz Zayıfladım:)🍲 Çorba Salata Diyeti İle Kilo Verme.

Eczanelerde Peynir Ekmek Gibi Satılan Zayıflama Ürünleri

Diyette Yumurta Yerine Ne Yenebilir ? Yumurta Yerine Geçen Yiyecekler

Diyette Sucuk Yenir Mi? Sucuk Kilo Aldırır Mı?

Bitki Çayı Zayıflatır Mı? | Form Çayı Kilo Verdirir Mi?

Elma Yiyerek Süper Zayıflama.Akşam Yatmadan Önce Elma Yemek Kilo Aldırır Mı?

Diyette Ciğer Yenir Mi? Ciğer Kilo Aldırır Mı?

Gece Yatmadan Önce Limonlu Su İçmek Zayıflatır Mı?

Diyet Yaparken Kaçıncı Günü Kilo Vermeye Başlanır? Kilo İlk Nerden Verilir?

Çörçil Zayıflatır Mı? Diyette Çörçil İçilir Mi?