Sirke İle Kaç Kilo Verilir?

Sirkeli su ile kilo verme yazıma hoş geldiniz arkadaşlar. Bugün sizlerle sirke ile kaç kilo verilir? Sirke ile zayıflamak bir şehir efsanesi mi yoksa gerçekten zayıflatır mı bu konuları tartışacağız.Sizlerinde çok iyi bildiği sıcak su ve sirke karışımı diyet yapanların vazgeçilmez içeceği olmuş durumda.Peki bu durum nasıl oluştu? Ciddi anlamda bu içeceğin zayıflamaya bir etkisi var mı?Yoksa insanlar boşa mı kürek çekiyor izninizle incelemeye başlayalım arkadaşlar.Sizlerde sirkeli su ile zayıflama deneyimlerinizi ve yorumlarınızı konu altından lütfen benimle paylaşın.
Sirkeli sıcak suyu bende diyet yaparken kullanıyorum ve çok faydasını gördüm.Ancak bu fayda sadece sirkeden kaynaklanan bir fayda değil arkadaşlar.Bazıları gün içinde ne var ne yok yiyerek akşam olduğunda 1 su bardağı sıcak sirkeli su içtiğinde kilo vereceğini düşünüyor.Bu düşünce anlamsız olduğu kadar çokta saçma.Sirkeli su içerek zayıflayabilirsiniz ama bu suyu diyetinizin yanında yediklerinize dikkat ettiğiniz taktirde faydasını görerek içebilirsiniz.Yoksa diyet veya spor yapmadan sadece sirke ile kilo veremezsiniz.Bu imkansızdır.Yapmanız gereken şey sabah ve akşam sıcak sirkeli suyunuzu yavaş yavaş içmek ve gün içinde diyet kurallarınıza uymak.Birde 1 saat spor yapabilirseniz eğer mükemmel olur.


Sirke İle Kaç Kilo Verilir?

Sadece sirke ile olmasa da kilo verme döneminizde diğer kurallara da uyarsanız eğer 1 ay sonda ortalama 4-5 kilo vermeniz mümkündür.Bu vermiş olduğum ortalama bir kilo verme değeridir ve kişinin yaşına,boyuna ve kilosuna göre muhakkak değişiklik gösterecektir.Siz sirkenin kaç kilo verdireceğinden çok asıl odaklanacağınız konu olan diyet ve sporunuza önem verirseniz ileride sirkeli suya bile ihtiyaç duymazsınız arkadaşlar.Bu arada sirkeli su bazı bedenlere zarar verebilir.Vücudunuz asitli içeceklere alışkın değilse veya bu tür bir hassasiyetiniz varsa mutlaka önce doktorunuza başvurmanızda fayda var.Aşağıdaki videoda sirkeli suyun nasıl içileceği ile ilgili bazı bilgiler var.İşinize yarayabilir.İzlemenizi tavsiye ederim arkadaşlar.Sizlerde videodaki tarife uyarak daha bilinçli bir şekilde sirkeli su içebilirsiniz.

Evet arkadaşlar bugün sizlere sirke ile kilo verip zayıflama konusu hakkında bazı bilgiler vermeye başladım.Beni az çok tanıyan insanlar tek başına sadece sirkeli su ve aşırı tüketilmesine karşı olduğumu her zaman her gıda için böyle düşündüğümü bilirler.Aynı düşüncem sirke içinde geçerli.Dikkatli ve destek amaçlı kullandığınız taktirde gerçekten faydasını göreceğiniz büyük bir nimet.Yeter ki sirkeli suyunuzu içerken aynı zamanda sporunuzu ve diyetinizi aksatmayın:)Sizde sirkeli su ile zayıflayanlardansanız eğer konu altına mesaj atmayı sakın unutmayın.Görüşmek üzere arkadaşlar.
Bu Konumu Okuyanlar "Elma Sirkesi İle 10 Kilo Verdim" Konumu da Okudular.

Sercan Nar

Kilo verme yazılarımın tamamı bana aittir. Sizlere elimden geldiğince zayıflama serüveninizde yardımcı olmaya çalışıyorum. İlgilinizi çeken konulara lütfen düşüncelerinizi yazmaktan çekinmeyin.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski