Basen Eriten Yoğurt Kürü Nasıl Yapılır?

Basen eritmeye yardımcı yoğurt kürü ile kilo verme evresinde size en fazla yardımcı olacak karışımlardan birisidir yoğurtlu kürler. Kür ile kolaylıkla kısa sürede kilo verebilirsiniz.Yoğurt limon kürü kısa süre içerisinde kilo vermeniz açısından çok önemlidir. Yoğurdun tek başına kilo verme konusunda çok fazla yardımcı olduğunu biliyoruz. Yoğurtla limon kürü özellikle göbek eritme ve basen konusunda çok fazla etkili olan bir kürdür. Bu yüzden fazla kiloları göbek çevresinde ve basen bölgesinde olan kişiler bu kilolarından kurtulmak için yoğurt limon küründen destek alabilirler.


Yoğurt Limon Kürü Hazırlanışı

Yoğurt limon kürü hazırlanışı konusunda internette farklı tarifler görebilirsiniz. Bu yoğurt kürleri arasında en çok tercih edilenlerden birisi pul biberli limonlu yoğurt kürü ve zerdeçallı yoğurtlu limon kürüdür. Biz yazımızda sizlere zerdeçallı yoğurt kürü hakkında bilgi vereceğiz. Zerdeçalın en büyük özelliklerinden birisi karaciğerdeki yağları temizlemesidir. Bu şekilde karaciğerin çalışma fonksiyonlarını da geliştiriyor. Zerdeçallı limonlu yoğurt kürünün yapılışı ve gerekli olan malzemeleri şu şekildedir:

-3 – 4 yemek kaşığı az yağlı yoğurt. (yoğurdu doğal yoğurt olarak seçerseniz daha iyi sonuçlar alabilirsiz. Doğal yoğurt bulamazsanız veya yoksa hazır yoğurtta tercih edebilirsiniz.)
-Yarım limon
-Yarım çay kaşığı kadar zerdeçal. (Zerdeçal karaciğer yağlanmasını engelleme özelliğine ve karaciğer yağlanması probleminin çözülmesinde yardımcı olur. Eğer kürü yapmak için zerdeçal bulamazsanız yerine pul biber tercih edebilirsiniz.)

Yoğurt kürü için gerekli olan bütün malzemeleri temiz bir kap içerisinde karıştırıyorsunuz. Yoğurt limon kürünü en iyi yeme zamanınız yatmadan yarım saat veya bir saat öncedir. Bu karışımı hazırladıktan sonra ve yedikten sonra kesinlikle bir şey yememeniz gerekiyor.Dikkat Etmeniz Gerekenler
Yoğurtlu limon kürünü uyguladığınız zaman kilo verme sürenizi azaltmak için günlük hareketinizi artırmalısınız. Hareketsiz bir yaşama sahip olanlar kilo verme evresinde çok zorlanır ve ne yazık ki kilo veremezler.

Kilo verme evresinde tuzu, şekeri ve unlu gıdaları azaltmanız veya hiç tüketmemeniz gerekir. Bu gıdalar kilo verme sürecinizi yavaşlatacağı gibi kilo vermenizi tamamen engelleyebilir.Hamile olan veya çocuk emziren kadınlar bu kürü uygulamadan önce mutlaka doktora danışmaları gerekiyor.

Yorumlar

En Çok Okunan 4 Yazım

En Çok Okunan 4 Yazım
Dondurma Kilo Aldırır Mı?

Nasıl 25 Kilo Verdim?

Diyette Patates Kızarması Yenir Mi?

Diyette Simit, Poğaça, Açma Yenir Mi?

Bakmadan Geçmeyin :)

Çorba Diyeti İle İnanılmaz Zayıfladım:)Çorba Salata Diyeti İle Kilo Verme.

Diyette Yumurta Yerine Ne Yenebilir ? Yumurta Yerine Geçen Yiyecekler

Eczanelerde Peynir Ekmek Gibi Satılan Zayıflama Ürünleri

Diyette Sucuk Yenir Mi? Sucuk Kilo Aldırır Mı?

Bitki Çayı İle 3 Günde 1 Kilo Vermek.Form Çayları Zayıflatır Mı?

Gece Yatmadan Önce Limonlu Su İçmek Zayıflatır Mı?

Çörçil Zayıflatır Mı? Diyette Çörçil İçilir Mi?

Diyet Yaparken Kaçıncı Günü Kilo Vermeye Başlanır? Kilo İlk Nerden Verilir?

Elma Yiyerek Süper Zayıflama.Akşam Yatmadan Önce Elma Yemek Kilo Aldırır Mı?

Diyette Ciğer Yenir Mi? Ciğer Kilo Aldırır Mı?