Kefir Kilo Aldırır Mı? Kefir Ne Zaman İçilirse Zayıflatır ?

Kefir kilo aldırır mı? Yoksa kefir içerek zayıflayamak mümkün mü? Kefir içerek zayıflama yöntemini duymuşsunuzdur sanırım. Bende sizler için bugün kefir ne zaman içilirse zayıflatır başlıklı konumu paylaşacağım. Kilo vermek isteyenler için kefirin ayrı bir yeri olsa da çoğumuz kefiri nasıl zayıflama amaçlı kullanacağımızı bilmiyoruz. Bu durumu fark edince bende kefir aç karnına mı içilmeli veya aç mı tok mu içilir, kefir kilo vermek için ne zaman içilmeli gibi soruların cevaplarının yer aldığı güzel bir yazı hazırladım. Umarım sizlerde yorumlarınız ile konuya ortak olur herkes kefirle kilo verme yada kefir içerek kilo alma konusunda bildiklerini paylaşarak güzel bir sinerji ortamı oluştururuz.
Araştırmalarımda hemen karşıma mucizevi şok kefir diyeti çıktı. Yok 3 gün sadece kefir içiyormuşsunuz da vücut kendini yeniliyormuş falan. Kefir gerçekten çok faydalı ve uzun yıllardır Türk toplumu olarak severek tükettiğimiz ,çocuklarımıza büyümelerine katkı sağlamak amacı ile içirdiğimiz büyük bir nimet. Ama bu güzel besini neden hemen şok diyetler altında öne sürerek sağlıksız rejimler yapıyoruz anlamış değilim. Faydası olan ve yararlı her besini çok zayıflatıyor yok böyle yapıyor, şöyle diyor diye aşırı şekilde kullanmaya başlıyoruz ve bu besinden bırakın fayda almayı daha çok sağlığımızdan oluyoruz.

Kefir kilo aldırır mı?

Kefir kilo yapar mı sorumuza öncelikle cevap verelim ki daha sonra rahat rahat kefiri nasıl içersek zayıflamada yardımcı olur öğrenelim. Öncelikle net bir şekilde söylüyorum evet bardak bardak kefir içerseniz kilo aldırır. Kefir öyle az kalorili her canınızın istediğinizde içebileceğiniz bir diyet ürünü değildir. Fazla içilen kefir kilo aldırır mı? Hem de nasıl aldırır 😎 Aşağıda kalori bilgilerini okuyacaksınız. Lütfen çok titiz bir şekilde konuyu incelemeye devam edelim.

Kefir Nasıl Kullanılırsa Zayıflatır?

Kefir diyeti yapanlar acaba 1 bardak kefirin içinde 155-160 kalori olduğunu biliyorlar mı? Zaten bu kalori hesabını yapabilenler kalkıp da yatmadan önce kefir içmek zayıflatır mı  veya kefir ne zaman içilir hocam gibi sorular sormuyor :)Kefir sütten daha kalori ve yağlı bir besindir. Çocuklarımızın büyümesinde de bu nedenle kefir kullanmıyor muyuz da şimdi bu kalorili içeceği zayıflamak için fazla kilolarımızı atmak için kullanmaya başlayalım. Dengeli ve kararında içilen kefir tabi ki sütteki gibi az da olsa yağ yakma ve metabolizmayı hızlandırma özelliği ile kilo vermemize yardımcı olur. Ancak siz günde 10 bardak kefir içerek günde 1600 kalori alırsanız eğer. Hele ki bu şok kefir diyetini 3 gün yaparak detoks yaptığınızı düşünürseniz çok yanlış yoldasınız demektir. Kefir kalorili bir içecektir ve asla diyette aşırı tüketilmemelidir. Bu benim görüşüm. Zaten böyle şeyleri muhakkak doktorunuza danışınız. Ancak bana kefirle diyet yapmanın hele sadece kefir içerek zayıflamaya çalışmanın hiçbir mantığı yok gibi geliyor. Bu arada "Su İçerek Efsane Kilo Verdim" Yazımı okumadıysanız eğer mutlaka göz atmanızı tavsiye ederim:)


Kefir Aç Karnına Mı İçilmeli?

Mümkünse az olacak şekilde aç karnına içmeniz kefirin içindeki faydalı maddelerin emilimini daha iyi sağlar ve sizin için daha yararlı olur. Ancak tok karnınıza kefir içmek istiyorsanız da yemekten sonra 10-15 dakika beklemeniz kefir içmek için yeterlidir. Yemekten sonra içilen kefir ise yediklerinizi direkt kana karışmasına yardım eder ve çok daha hızlı sindirmenize yardımcı olur. Burada asıl önemli olan kefiri fazla içmemenizdir. Öyle bardak bardak kefir içerek sağlıklı hayat olmaz. Her şeyi kararında ve kalorisine dikkat ederek tüketmeliyiz. Günde 1 bardak kefirden fazlası bize ekstra kalori olarak döner ve bizi şişmanlatır. Bu nedenle kefiri dikkatli içmekte fayda var.Aşağıda kefir ile ilgili çok güzel bir video var.Kefiri yemeklerden sonra besinleri sindirme amaçlı tüketebileceğimizden bahsediyor.Lütfen sizlerde izleyin.
Kefir doğal bir mucizedir.Kefir içerek zayıflamak ise hayal ürünlerinden biridir.Tek başına bir besin asla sizi zayıflatmaz sadece kilo vermenize yadım eder.Bugün sizlere kefir ne zaman içilirse kilo verdirir bu konudan bahsetmeye çalıştım.Sizlerde kefir ile ilgili yaşamış olduğunuz kilo verme tecrübelerinizi konu altına yazarak benimle paylaşabilirsiniz.Bu konumu okuyanlar "Sadece Çorba İçerek Zayıfladım"Konumu da okudular.Sizlerinde okumasını tavsiye ederim.

EN SEVİLEN 3 YAZIM 💗💗💗Yorumlar

En Çok Okunan 4 Yazım

Mide Küçültme Ameliyatı Kaç Kilo Olanlara Yapılır?

Cici Bebe Kilo Aldırır Mı?

Kulakta Akupunktur

Bakmadan Geçmeyin :)

Çorba Diyeti İle İnanılmaz Zayıfladım:)Çorba Salata Diyeti İle Kilo Verme.

Eczanelerde Peynir Ekmek Gibi Satılan Zayıflama Ürünleri

Diyette Yumurta Yerine Ne Yenebilir ? Yumurta Yerine Geçen Yiyecekler

Diyette Sucuk Yenir Mi? Sucuk Kilo Aldırır Mı?

Bitki Çayı Zayıflatır Mı? | Form Çayı Kilo Verdirir Mi?

Gece Yatmadan Önce Limonlu Su İçmek Zayıflatır Mı?

Çörçil Zayıflatır Mı? Diyette Çörçil İçilir Mi?

Diyet Yaparken Kaçıncı Günü Kilo Vermeye Başlanır? Kilo İlk Nerden Verilir?

Elma Yiyerek Süper Zayıflama.Akşam Yatmadan Önce Elma Yemek Kilo Aldırır Mı?

Diyette Ciğer Yenir Mi? Ciğer Kilo Aldırır Mı?