Sallama Yeşil Çay Kilo Verdirir Mi?


Sallama yeşil çay kilo verdirir mi? Hiç merek ettiniz mi acaba? Normal yeşil çayla kilo verdikte sallaması kaldıydı demi.😊Son dönemlerin en popüler zayıflama yöntemlerinden biri olarak görülen yeşil çay gerçekten kilo verdirir mi bugün bu konu ile ilgili bir şeyler yazacağım.Facebook üzerinden sallama yeşil çay kilo verdirir mi diye bir soru aldım geçen gün. İlk başta gülüp bi bu kalmıştı hepsiyle zayıfladık da poşet yeşil çay zayıflatır mı mevzumuz kaldı diye düşünürken buna benzer birkaç soru daha gelince en iyisi poşet yeşil çay ile ilgili bir yazı yazayım da garibanlar bilgi sahibi olsun diye düşündüm. 


Sizinde çevrenizde sallama poşet çayla kilo verip kızz hatçe bak zayıfladım diyen varsa lütfen konu altına yorum yazarak bizimle üstün bilgilerinizi paylaşın ki bizde bir şeyler kapalım sizden hep ben yazıyorum.😁
Yok papatya çayıyla kilo vermekmiş yok bilmemneli zayıflama çayı ile şu kadar zayıfladı falan filann..İnanmayın böyle şeylere.Yeşil çayda kilo falan verdirmez hadi dağılın şimdi. Herkes işine gücüne baksın.👽Demek istesem de nasıl olsa hayırrr kardeşim bizim Ahmet Abi acayip kilo vermiş yeşil çayla bende vereceğim ama sallama mı içsem yoksa demleme mi o arada kaldım yoksa bizim kilo derdimiz yok çok şükür diyeceğinizi bildiğim için yeşil çay konusunu ince ayrıntıları ile irdelemeye çalışacağım merak etmeyin.😎
Yeşil çayın vücudumuza faydalarını kimse inkar edemez.Toksinleri atmaktan tutunda bağışıklık sistemimizi güçlendirmeye onlarca yararı olan mükemmel bir bitki yeşil çay.Ama akıllının birinin Huhuvv yeşil çayla 20 kilo verdim demesiyle olaylar karışıyor ve içinden çıkılmaz bir hal alıyor.Konu komşu herkes yeşil çay peşine düşünüyor.Sonuç ne peki? Yaa biz zayıflayacakdıkdaa yeterinde içmedik sanırım.😆Yeşil çayın tek başına kilo vermenize etki etmesi diye bir şey söz konusu değildir.İnanmıyorsanız gidin her gün döner ekmek falan yiyin günde de 10 fincan yeşil çay için.Sallamaymış demlemeymiş karışmıyorum.Bırakın kilo vermeyi kesin 2-3 kilo alırsınız bile.

Sallama Yeşil Çay Zayıflatır Mı? Kilo Verdirir mi?

Sallama yeşil çayın yaptığı tek şey metabolizmanızı öyle ufak bir ölçekte hızlandırmak ve biraz da sizin iştahınızı kapatıp tok kalma sürenizi uzatmak. Bunu zaten sıcak ve şekersiz içilen tüm içecekler yapıyor. Suyu bile sıcak için içine az limon sıkın azda olsa iştahınız kapanır mideniz sıcak suyla dolduğu içinde daha geç acıkırsınız. Yeşil çay çok faydalı olabilir ama zayıflamak için tek başına kullanılması saçmalıktan başka bir şey değildir.


Bu nedenle sallama yeşil çay olsun demlemesi olsun kilo verdirir mi diye sormak yerine nasıl sağlıklı bir şekilde diyet ve sporumu yaparken yeşil çayıda sindirim sistemimi rahatlatmak ve azda olsa iştahımı kapatmak amacı ile kullanabilirim diye sormak çok daha mantıklı olur. Yinede illa yeşil çaya ben diyette bol bol yer vereceğim diyorsanız benim tercihim doğal yeşil çaydan yana tabi. Sallama yeşil çay sonuçta muhakkak bir işlemden geçmiştir o şekilde satılabilmesi için.Önemli olan sizin yeşil çayı abartmadan görmemişler gibi içmemeniz. Günde 2 fincan yetere fazlasına gerek yok.Aşağıda saçma sapan bütün gün yeşil çay içip zayıflama hayalleri kuranlar için güzel bir video var.İzlemenizi tavsiye etmiyorum.Mutlaka izleyin!
Yeşil çay mükemmel bir bitki mucizevi faydaları olan bir çaydır ancak öyle gece gündüz yeşil çay içerek asla kilo verilmez.Bu nedenle sallama yeşil çay kilo verdirir mi sorunuza bırakın sallamayı doğal olanı bile zayıflatmaz sadece sizin metabolizmanızı bir tık arttırır buda devede kulak gibi bir etkidir.Asıl diyetinizde yeşil çayın tokluk verme ve iştahınızı bir nebze kapatma özelliğini kullanmanız ile güzel sonuçlar elde edebilirsiniz.Sizlerde yeşil çay için sadece internette bulduğunuz bilgiler ile yetinmeyin ve muhakkak uzman diyetisyenlerden bilgi alarak yeşil çayınızı diyetinize katın.Başka bir konumuzda görüşmek üzere..🙈
Bu Konumu Okuyanlar "Form Çayları Zayıflatır Mı" Konumu da Okudular.


EN SEVİLEN 3 YAZIM 💗💗💗

Sercan Nar

Kilo verme yazılarımın tamamı bana aittir. Sizlere elimden geldiğince zayıflama serüveninizde yardımcı olmaya çalışıyorum. İlgilinizi çeken konulara lütfen düşüncelerinizi yazmaktan çekinmeyin.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski