Yeşil Çay Limon Soda Kürü Yaptım :) İşte Yorumlarım !

Merhaba arkadaşlar. Bugün konumuz yine özenle seçilmiş olup sizlerin en çok araştırdığı fakat bir türlü doğruluğundan emin olamadığınız konu üzerine detaylı araştırıp elde ettiğim güvenli bilgi birikimini sizler için yazmış bulunmaktayım. Bildiğimiz üzere piyasada birçok zayıflama yöntemi ve birçok zayıflama ürünü bulunmaktadır. Tamamen doğal özelliği olması nedeniyle sizlerle paylaşacağım yöntem Yeşil Çay Soda Kürü olmaktadır. Adından da anlaşılacağı üzere hiçbir şekilde zararlı madde içermeyen bu kür oldukça etkili sonuçları yapısında bulundurmaktadır. Bu kürü kullanırken zayıflama hızınız olduğundan 2 kat artarak sizleri oldukça motive edecektir. 

Yeşil Çay Kürünün Faydası?

Öncelikle sodanın yapısına bakacak olursak içerdiği zengin mineral desteğiyle zayıflarken kaybedilen mineraller vücuda yeniden kazandırılmış olup aynı zamanda yüksek tuz sebebiyle tansiyon düşüklüğü sorunu olanlar  için yükseltici etki oluşturur. Yeşil çayı gözlemlediğimizde ise tek başına kullanıldığında kanıtlanmış bir ödem atma zayıflatma etkisi olduğu görülmüştür. Bununla birlikte şişlikleriniz iner ve gerçek görünümünüze kavuşmuş olursunuz. Yani daha zayıf ve fit görünüm aralanmış olunur. Bu arada Yeşil Çay Ne Zaman İçilir   konumu okumadıysanız eğer okumanızı tavsiye ederim.Yeşil çay, limon ve sodayı birlikte kür olarak hazırlayıp tüketmek bütün bu durumların harmanlanıp ve dengelenip ortaya daha etkili ve daha iyi sonuçların çıkmasına sebep olmaktadır. Merak ettiğiniz üzere sizlere bu kürün yapılışından zaman kaybetmeden bahsetmek istiyorum. Öncelikle bize gerekli olan 1 adet limon, yarım litre kaynar su, yaklaşık bir yemek kaşığı kadar yeşil çay ve 200 ml olan bir soda. 

Yeşil Çay Limon Soda Kürü Nasıl Yapılır?En Basit Tarif

Yaklaşık olarak yarım litre kadar su kaynatın. Limon ve yeşil çayı bir kaba koyduktan sonra kaynatmış olduğunuz sıcak suyu üzerine ekleyin. Hazırlamış olduğunuz bu karışımı bir süre demlemeye bırakın ve demlendiğinden emin olduğunuzda süzme işlemini gerçekleştirin. Süzme işlemi yapmamızın sebebi kürde olan acılığın ortadan kaldırılması amacıyla bu işlemi yaparız. Süzdükten sonra bu çayın içine 200 ml olan sodanızı ekleyip ardından yavaşça kürünüzü karıştırmanız gerekir. Karıştırma işlemini yavaş yavaş yapmanızı önemle tavsiye ederim çünkü eklediğimiz sodadan dolayı hızlı karıştırmamız durumunda köpüklenme söz konusu olabilmekte. Hazırlamış olduğunuz bu kür artık tüketime hazır hâle gelmiş bulunmakta. Tadının biraz ağır olması belki bazıları için olumsuz durum olabilir bunu da önüne geçebileceğimiz bir yöntem olan tarçın kullanımıyla ortadan kaldırabiliriz. Hazırladığımız kürün içine dilerseniz 1 kabuk tarçın atıp hem tadını hafifletebilir hem lezzet verebilir hem de kan şekeri düzeyinizi olması gerektiği seviyede tutabilirsiniz. Her şey bu kadar basit gerçekleşmiş oldu.Peki bu kürü kaç gün yapacağım derseniz eğer en fazla 4-5 gün yapmanızı daha fazlasının zararlı olabileceği görüşündeyim.
 Kullanılan malzemeleri kolaylıkla temin edebilme özelliğinden dolayı herkesin kolay bir şekilde bu kürü yapıp kullanabileceğini düşünmekteyim. Etkisini kısa sürede göreceğinizi bilip sonuçların etkisini deneyimleme şansına sahip olduğunuz için büyük heyecan duymalısınız. Hem vücudunuzun ihtiyaç duyduğu besinlere hepsi birlikte olacak şekilde kavuşup hem de hayalini düşlediğiniz bedene kavuşmanın keyfini sürmeniz dileğiyle. Sizlerde yeşil çay limon soda kürleri ile zayıfladıysanız eğer lütfen yorumlarınızı bizden esirgemeyin.Görüşmek üzere..Sağlıcakla kalın...Bu yazımı okuyanlar "Yeşil Çay Kaç Kalori Yakıyor" yazımı da okudular.

Previous Post Next Post