Limon Kabuğu Kilo Verdirir Mi,Zayıflayanların Yorumları


Kilo almak bir dert alınan kiloları verebilmek ise ayrı bir derttir. Özellikle aşırı sıcak geçen yaz ayları, kilo sorunu olanları daha da zor duruma sokuyor. Peki, nasıl vereceğiz bu aldığımız kiloları? Yaşça küçük olsun büyük olsun kime bu konuyu açsak bize zayıflamak için bir şeyler anlatmaya çalışır bizler de kırmamak için her denileni yapmaya çalışırız. Ya da son çare olarak ilaçlar ile zayıflama yoluna başvururuz. Bu yazıda sizlere kendi tecrübelerimi de ilave ederek limon kabuğu ile zayıflamaya çalışanların yorumlarından bahsedeceğim. Ama öncelikle limon kabuğunu kilo vermede bu kadar değerli kılan hususa yakından bakalım.

Limon Kabuğunun Faydası Var Mı?

Turunçgillerin faydalarını sıkça duymuşuzdur ve günlük hayatta da sıkça kullanmaya çalışırız. Ancak kabuklarını çoğu zaman doğrudan çöpe atarız. Peki, limonun kabuğu en az içi kadar önemlidir desem, atmadan önce bir daha düşünür müsünüz? Limonun kabuğunda başta C vitamini, sitrik asit, formik asit, pektin ve hesperidin olmak üzere pek çok değerli maddeler vardır. Vücudu toksinlerden arındırmada çok etkindir. Ayrıca, vücudun bağışıklık ve sindirim sistemini güçlendirir, kolesterol seviyesini düşürür, cildi güzelleştirir, kanserle savaşmada etkin rol alır. Bunun yanında daha pek çok faydası da mevcuttur. Limon kabuğu, yağların yakılmasını sağlar ve böylece kilo vermenize yardımcı olur.


Limon Kabuğu Zayıflamak İçin Nasıl Kullanılır?Kilo Verdirir Mi?

Eğer sizler de kilo verme niyetine girdiyseniz öncelikle bazı şeylerden feragat etmeniz gerektiğinin farkındasınız demektir. Zira alacağınız önlemler kilo vermenizi sağlasa da yeni kilonuzu korumak için yemenize dikkat etmelisiniz. Bu ilk başlarda zor oluyor kabul ediyorum ama bir kere iradenizi ortaya koyarsanız eminim ki sizler de benim gibi kısa sürede etkisini hissedeceksiniz. Limon kabuğu ile zayıflamanın en güzel tarafı uygulanmasının oldukça kolay olmasıdır. Günlük tükettiğiniz yeşil çayınızın veya suyunuzun içine dilimlediğiniz limon kabuğunu koyarak birlikte tüketebilirsiniz. İlk günlerde karın ağrısı veya sık lavaboya gitme ihtiyacı hissedebilirsiniz ancak bir süre sonra vücudunuz düzene oturacaktır. Limon kabuğu vücuttaki yağları yakmaya yardımcı olduğu gibi sindirim ve boşaltım sisteminin de çalışmasını düzenler, böylece şişkinliklerden de kurtulmanıza yardımcı olur.Limon Kabuğu Diyeti Kaç Kilo Verdirir?

Limon Kabuğu diyeti ile sizlere iki haftada şu kadar kilo verirsiniz gibi ifadelerde bulunamam zira her bünye farklıdır ve gelişmelere farklı tepkiler verir. Ayrıca yalnızca bu yöntemi uygulamakla kalmayıp yediklerinize de dikkat etmeli ve spor yapmaya gayret etmelisiniz. Limon kabuğu ile zayıflama hem doğal olduğu için güvenilerek yapılabilir hem de doğru beslenme ile sizlere kısa sürede kilo verdiğinizi hissettirir. Ayrıca çeşitli yollarla kilo vermeye çalışırken en çok karşılaştığımız durum olan halsizlik ve yorgunluk durumları da limon kabuğu kürü ile ortadan kalkıyor. Ben ideal kiloma ulaştıktan sonra zindelik için limon kabuğunu kullanmaya devam ettim.  Tadı biraz acı olsa da kullanmaya gayret gösterdiğiniz takdirde siz de limon kabuğunun etkisini hissedeceksiniz. Limon Kabuğu İle Zayıflayan Bazı Kişilerin Yorumları

Canan Hanım:Merhaba kiloverdim.com limon kabuğunun tek başına kilo verdirmediğinin farkındayım ancak hem düzgün bir egzersiz programı hemde sağlam bir diyetle limon kabuğu diyetini uyguladığımda çok güzel sonuçlar aldım.Bu kadar faydalı bir besini herksin denemesini tavsiye ederim.Ben limonla kilo verdim sizde verebilirsiniz:)

Ferhunde Hanım:Bende limon kabuğu ile ilgili birkaç deneyimimi paylaşmak istiyorum.Limon diyetlerin olmazsa olması ama kabuğunun bu kadar zayıflamaya ve yağ yakmaya etkisi olduğunu hiç düşünmemiştim.Düzenli olarak limon kabuğu kullanıldığı takdirde başarılı olmanız çok kolay.

Özgür Bey:İlk başta diyetisyenim ısrarla limonlu su ve kabuğunu önerse de çok fazla umursamamıştım.Şuan ne kadar büyük bir hata yaptığımı fark ediyorum:)

Bu arada "Kaynamış Limon Suyu İle Kilo Verme" yazımı okumadıysanız göz atmanızı tavsiye ederim.
Bugün sizler için limon kabuğu ile zayıflanır mı,limon kabuğu diyeti ile kilo verenlerin yorumlarını paylaşarak az da olsa size yardımcı olmaya çalıştım.Sizlerde limon kabuğuyla zayıfladım diyorsanız eğer lütfen yorumlarınızı konu altına yazın yayınlayalım:)Bu yazımı okuyanlar "Basen Eriten Limonlu Yoğurt Kürü" yazımıda okudular.

Yorumlar

En Çok Okunan 4 Yazım

Mide Küçültme Ameliyatı Kaç Kilo Olanlara Yapılır?

Cici Bebe Kilo Aldırır Mı?

Kulakta Akupunktur

Bakmadan Geçmeyin :)

Çorba Diyeti İle İnanılmaz Zayıfladım:)🍲 Çorba Salata Diyeti İle Kilo Verme.

Eczanelerde Peynir Ekmek Gibi Satılan Zayıflama Ürünleri

Diyette Yumurta Yerine Ne Yenebilir ? Yumurta Yerine Geçen Yiyecekler

Diyette Sucuk Yenir Mi? Sucuk Kilo Aldırır Mı?

Bitki Çayı Zayıflatır Mı? | Form Çayı Kilo Verdirir Mi?

Elma Yiyerek Süper Zayıflama.Akşam Yatmadan Önce Elma Yemek Kilo Aldırır Mı?

Diyette Ciğer Yenir Mi? Ciğer Kilo Aldırır Mı?

Gece Yatmadan Önce Limonlu Su İçmek Zayıflatır Mı?

Diyet Yaparken Kaçıncı Günü Kilo Vermeye Başlanır? Kilo İlk Nerden Verilir?

Çörçil Zayıflatır Mı? Diyette Çörçil İçilir Mi?