Erkeklerde Memede Yağlanma Nasıl Giderilir?


Jinekomasti (Erkeklerde Memede Yağlanma) hastası olmak utanılacak bir konu değildir. Bunu nereden biliyorum çünkü gençken göğsümün çevresi yağlanmaya başladığımda çaresizce Erkeklerde Memede Yağlanma Nasıl Giderilir? Jinekomasti Sporla Geçer Mi? keşfetmeye çalışıyordum. Ne yazık ki o zamanlar erkek memesi büyüme tedavisi ile ilgili yardım ve destek için bugünkü seçenekler yoktu. Bu yüzden beni büyük ve yağlı erkek memeleriyle zorlu bir süreç bekliyordu. Bende bugün yağlı erkek memeleriyle sorunları olan arkadaşlar için erkeklerde meme büyümesi nasıl geçer? Elimden geldiğince yaşamış olduklarımı anlatarak sizlere yardımcı olmaya çalışacağım.

Jinekomasti Sporla Geçer Mi?

Memelerimdeki yağlanmayı iyileştirmeye çalışırken kardiyo, uzun saatlerce koşu ve bisiklete binmeyi denedim. Her zaman spor yaptığım için fiziksel olarak harika bir şekildeydim ama yine de o inatçı göğüs yağını değiştiremiyordum. Araştırmaya başladım, kişisel eğitmenlerle ve hatta doktorumla konuştum. Forum sitelerinde tanıştığım diğer büyük göğüslü erkek arkadaşlarımın erkeklerdeki büyük göğüs problemini iyileştirmek için ağırlık kaldırma, kas geliştirme ve yağ yakma konusunda çalışmalar yaptığını öğrendim ve bende biraz memelerimdeki yağı kasa çevirebileceğim eğitimler almaya karar verdim. 

Ağırlık antrenmanı hakkında her şeyi öğrenmeye başladım ve oldukça hızlı bir şekilde faydasını görmeye başladım, bir zamanlar cılız ve yağlı olan vücudum çok daha sıkı ve kaslı hale geliyordu. Tişört giydiğimde kızlar kollarımı fark ettiler ama meme ucumun etrafında hala bir yağ tabakası vardı.


Oldukça kaslı bir göğüs yapmama rağmen hala erkeklerde meme büyümesi nasıl geçer bilmiyordum. Büyük şişmiş ve yağlı memelerimi tedavi etme çabamdan rahatsız oluyordum ve yine Jinekomastiden kurtulma konusunda aynı sorunu yaşayan insanları aramaya başladım. Erkeklerde jinekomasti ameliyatı nasıl yapılır düşünmeye başladım ama meme küçültme ameliyatı yaptıracak param da yoktu. 

Bitkisel yağ yakıcılar ve erkek meme küçültme hapları ile erkeklerde büyük meme sorununu tedavi etmenin diğer yollarını aramaya başladım ve biraz daha araştırmaya karar verdim. Okuduğum fitness dergilerinden ve kitaplarında kas geliştirmeme yardımcı olmak için protein tozları ve kas geliştirme ilaçlarının reklamlarını gördüm. Jinekomastiyi iyileştirmek için kullanılan bu yöntem bana hiç mantıklı gelmedi çünkü uzun yıllardır kas yapmak için kullanılan yapay her şeye çok karşıyım.

Erkeklerde Memede Yağlanma Nasıl Giderilir?

Daha sonra doktorumun da tavsiyesi ile sağlam bir diyet eşliğinde spor salonuna gitmeye karar verdim ve spor salonundaki yetkililere göğüs yağlanmamdan bahsettim. Bana uygun bir program çıkarttılar ve 3 aylık çalışmalara başladık. Öğrendiğim ilk şey erkeklerde memede yağ eritme öyle 2-3 haftada olacak iş değil en az 4-5 ay bu işe asılmamız gerektiği oldu.

Programıma devam ederken, yaklaşık 6 buçuk hafta sonra göğüs yağının giderek azalmaya başladığını gördüm. Özellikle 4. ayda ise yağlı sağa sola sallanan memelerim daha düzgün, daha küçük ve daha sağlamdı. Erkekler memede yağlanma ameliyatı olmadan önce muhakkak doğal tedavi olarak egzersiz ve diyet ile meme yağlanmasını engellemeyi denesinler. Spor ve diyet ile birlikte en az 6 aylık bir çalışmanın erkeklerde meme yağı sorununu mutlaka çözeceğini düşünüyorum. Eğer doğal meme küçültme yöntemlerini denedikten sonra hala bir ilerleme kaydedemediyseniz eğer mutlaka doktora gözükmeyi unutmayın arkadaşlar.

Erkeklerde Memeleri Eritme Hareketleri


Jinekomasti Ameliyatı Oldum | Jinekomasti Ameliyatı Fiyatları


Evet değerli arkadaşlar bugün sizlere erkeklerde memede yağlanma ile ilgili başımdan geçenlari anlattım sizlerde yağlı büyük memeler ile sorunlar yaşıyorsanız eğer lütfen yaşadığınız tecrübeleri yorum olarak konu altından bana iletin.

Bu konumu okuyanlar aşağıdaki yazılarımı da okudular:
Yorumlar

En Çok Okunan 4 Yazım

Aralıklı Oruç (İF) Diyeti

Mide Küçültme Ameliyatı Kaç Kilo Olanlara Yapılır?

Cici Bebe Kilo Aldırır Mı?

Kulakta Akupunktur (14 Günlük Diyet Listesi)

Bakmadan Geçmeyin :)

Çorba Diyeti İle İnanılmaz Zayıfladım:)🍲 Çorba Salata Diyeti İle Kilo Verme.

Eczanelerde Peynir Ekmek Gibi Satılan Zayıflama Ürünleri

Diyette Yumurta Yerine Ne Yenebilir ? Yumurta Yerine Geçen Yiyecekler

Diyette Sucuk Yenir Mi? Sucuk Kilo Aldırır Mı?

Bitki Çayı Zayıflatır Mı? | Form Çayı Kilo Verdirir Mi?

Elma Yiyerek Süper Zayıflama.Akşam Yatmadan Önce Elma Yemek Kilo Aldırır Mı?

Diyette Ciğer Yenir Mi? Ciğer Kilo Aldırır Mı?

Diyet Yaparken Kaçıncı Günü Kilo Vermeye Başlanır? Kilo İlk Nerden Verilir?

Gece Yatmadan Önce Limonlu Su İçmek Zayıflatır Mı?

Çörçil Zayıflatır Mı? Diyette Çörçil İçilir Mi?