Çekirdek Göbek Yapar Mı?


Çekirdek yemek göbek yapar mı beyler? Cevabınızı duyar gibiyim. Bu kadar kalorili bir besin tabi ki de diyet yaparken dikkatli tüketilmesi gerekir ancak çekirdek o kadar faydalı bir besindir ki benim düşüncem diyetteyken bile muhakkak çekirdek hayatımızın bir parçası olmalı. Ama nasıl? Haydi hep birlikte çekirdek göbek yapar mı? sorusuna nasıl cevap verdiğimi inceleyelim.

Çekirdek Göbek Yapar Mı?

100 gram kavrulmuş tuzlu yada tuzsuz çekirdekte ortalama 710 kalori olduğunu biliyoruz. Bu kalori değeri o kadar yüksek ki neredeyse 1,5 porsiyon bol tereyağlı bir iskender kebap ile aynı kalori diyebiliriz. Üstelik çoğu kişi sadece 100 gr çekirdek yemekle yetinmezken çekirdek göbek yapıyor mu diye sormak çokta mantıklı değil sanki? Ama göbek yapmadan çekirdek yemeninde bir yolu var. Kısacası fazla tüketilen çekirdek size elbette ki göbek yapar ama bazı kurallara dikkat ederseniz eğer göbek yapmadan da tuzlu çekirdeğinizi yiyebilirsiniz.

Göbek yapmadan çekirdek yemenin yolları

Çekirdek yiyerek göbek yapmak istemiyorsanız eğer yapacağınız şey haftada 1 gün belirleyin ve sadece o gün çekirdek yiyin. Örneğin benim en sevdiğim gün hafta sonu başlangıcı olduğu için cuma günü. Her cuma akşamı ufak bir kase çekirdek yiyin ama haftanın diğer günleri asla çekirdeğin yanına bile yaklaşmayın ve muhakkak diyetinize sadık kalın. İşte bu yöntemle hem çekirdek yiyebilir hem de göbek yapmaktan kurtulabilirsiniz.

Çekirdek Fırında NASIL Kavrulur?


İstediğimiz kadar çekirdek tüketip asla göbeğimizin çıkmamasını hepimiz isteriz ama gerçek hayat maalesef buna izin vermiyor. Bugün siz değerli arkadaşlara çekirdek göbek yapar mı, ile ilgili bildiklerimi yazdım. Sizlerde çekirdek yemek ve göbek yapma ile ilgili düşüncelerinizi konu altına yorum yazarak benimle paylaşabilirsiniz.

Yazımın devamını bu konudan okuyabilirsiniz arkadaşlar: Çekirdek Kilo Aldırır Mı?

Yorumlar

En Çok Okunan 4 Yazım

Aralıklı Oruç (İF) Diyeti

Mide Küçültme Ameliyatı Kaç Kilo Olanlara Yapılır?

Cici Bebe Kilo Aldırır Mı?

Kulakta Akupunktur (14 Günlük Diyet Listesi)

Bakmadan Geçmeyin :)

Çorba Diyeti İle İnanılmaz Zayıfladım:)🍲 Çorba Salata Diyeti İle Kilo Verme.

Eczanelerde Peynir Ekmek Gibi Satılan Zayıflama Ürünleri

Diyette Yumurta Yerine Ne Yenebilir ? Yumurta Yerine Geçen Yiyecekler

Diyette Sucuk Yenir Mi? Sucuk Kilo Aldırır Mı?

Bitki Çayı Zayıflatır Mı? | Form Çayı Kilo Verdirir Mi?

Elma Yiyerek Süper Zayıflama.Akşam Yatmadan Önce Elma Yemek Kilo Aldırır Mı?

Diyette Ciğer Yenir Mi? Ciğer Kilo Aldırır Mı?

Gece Yatmadan Önce Limonlu Su İçmek Zayıflatır Mı?

Diyet Yaparken Kaçıncı Günü Kilo Vermeye Başlanır? Kilo İlk Nerden Verilir?

Çörçil Zayıflatır Mı? Diyette Çörçil İçilir Mi?