1 Haftada 20 Kilo Verdiren Diyet Yapmışlar 😎


1 haftada 20 kilo verdiren diyet varmış. Yok anasının nikahı. 😆 Böyle saçma salak şeyler duyup sonra bana 1 haftada 20 kilo verdiren diyet listesi istiyorsunuz. Yahu hiç aklınız alıyor mu? Hiç mi mantıklı düşünmüyorsunuz? Hiç 1 haftada 20 kilo verilir mi? Bugün gelen mesajlardan sonra artık dayanamadım ve hayal dünyasında yaşayan şişko patatesler için bir yazı yazmaya karar verdim.

1 Haftada 20 Kilo Verdiren Diyet Olur Mu?

Olmaz kardeşim... Affedersin bir tarafını da yırtsan haftada 20 kilo verilmez. Sen önce haftada 1 kilo vermeyi başar da sonra 1 haftada 10 kilo, 15 kilo, 20 kilo vermeyi hayal et. İyice cıvkından çıktı bu işler. Bide bunlara inanıp bir haftada 20 kilo verebilir miyim? diye bana mesaj atıyorsunuz. Dellendirmeyin beni. Evet hızlı kilo verme yolları var. (her ne kadar kalıcı olmasa da) ama hemen 20 kilo verdiren bir diyet yok maalesef, şimdi gidip odanızda istediğiniz gibi ağlayabilirsiniz. Hızlı bir şekilde mantıklı tercihler yaparak zayıflamak isteyenler ise yazıma devam edebilir. 😊

Hepimize kilo vermek zor gelir. Yoğun günlük hayatımızda spor yapmak, diyet yapmak bizi zorlar. Fikri bile yorar.  Herkes kolay bir şekilde hızlıca kilo vermek ister. Uzmanlar ise hızlı kilo vermenin zararlı olduğunu söyler. Hızlı kilo vermek adına birçok insan tıbbi yardım alır yada hap kullanır.

Haftada 20 Kilo Zayıflatmayan Ama Hızlı Kilo Verdiren Yöntemler

Aslında istikrarlı bir şekilde zamana yayarak kilo vermek en iyisidir. Hepimizin bildiği gibi hızlı verilen kiloların hızlı alındığı söylenir. Tabi hızlı zayıflama yolları da mevcuttur. Genelde bu tür zayıflamalara kadınlar başvurur. Evlilik ya da nişan arifesin de en çok başvurulan yollardandır.  Peki, hızlı zayıflama yolları nelerdir?

  • İlk başta hızlı zayıflamak istiyorsanız sıvı tüketimine önem verin. Günde en az 2 litre su için. Kafeinli içecekleri azaltın. Çayı şekersiz için, yapamıyorsanız tatlandırıcı kullanın. Şekerli yiyecekleri azaltın. Şerbetli tatlılar yerine sütlü tatlılar yiyin. 
  • Kızartmalardan kaçının. Dışarıda yemek yememeye özen gösterin. Cips, hamburger, kola gibi şeylerden uzak durun. Abur cuburu hayatınızdan çıkarın. 
  • Bitki çayları tüketmeye özen gösterin. Bunlar hem iştahınıza kapatır hem de sindirime yardım eder. Şişkinliğinizi alır. Kabız olmanızı engeller. 
  • Ayrıca spor yapmak oldukça önemlidir. Günden en az otuz dakika yürümelisiniz. Zamanınız varsa egzersiz de yapmalısınız. Bölgesel yağlanmada egzersizler önemlidir. Örneğin göbeğiniz varsa mekik çekme iyi gelecektir. 
  • Akşam yemeklerini erken yemeye dikkat etmelisiniz. Ekmeği azaltmalı, yapabiliyorsanız hayatınızdan çıkarmalısınız. Kepek ya da tam buğday ekmeği kullanabilirsiniz. Gün içinde yulaf yemeniz sindirimi kolaylaştırır. Hızlı kilo vermenizi sağlar.  
  • Ayrıca sabah kalkınca limonlu ılık su içerseniz bağırsaklarınız temizlenir. Hızlı zayıflama yollarından biri de akupunkturdur. Bir uzmandan yardım alarak bu yöntemi kullanabilirsiniz. Bu yöntemle hızlı zayıflamaya ulaşmış olan insanlar oldukça fazladır. Tabi bu yöntemde de diyet ve spora ihtiyaç vardır.
  • Bir diğer hızlı zayıflama yolu da zayıflama haplarıdır. Bu uzmanlar tarafında önerilmeyen bir yöntemdir. Sağlık sorunlarına yol açar ve vücudunuzda istenmeyen etkiler gösterebilir. 
  • Eğer kilo vermek istiyorsanız en iyi yol bir uzmandan yardım almaktır. Böylece vücudunuzda kiloya neyin sebep olduğunu bulabilirisiniz. Kilonun sebebi tiroid hastalıkları, genetik bozukluklar, hormon bozuklukları olabilir. Kilo vermek için önce bu sorunların çözülmesi gerekir. Bu sorunlar çözüldükten sonra hızlı kilo verebilirsiniz. Eğer vermeniz kilo az ise hızlı kilo verme yollarını kendiniz uygulayabilirsiniz. Ama aşırı kilolu iseniz bir uzmana danışmalısınız.

1 Haftada Kaç Kilo Vermek Sağlıklı?

1 Haftada 20 Kilo Verme Efsanelerine İnanmayın!

Kim istemez hızlı ve rahat şekilde kilo vermek. Ama her şeyin bir hesabı ve kitabı vardır. 1 haftada 20 kilo vermek tamamen saçmalık ötesi bir hayaldir. Güzel bir görünüş sağlıklı bir yaşam hepimizin isteğidir. Ama bunu sağlamak bizim elimizdedir. Kilo vermek ne kadar zor olsa da imkânsız değildir. Sadece yapmanız gereken size en uygun yöntemi bulmaktır. Bu şekilde ideal kilonuzu kavuşur. İstediğiniz bedene sahip olursunuz. Hayatınızı sağlıklı bir şekilde devam ettirirsiniz.

Bu konumu okuyanlar aşağıdaki yazılarımı da okudular:
Yorumlar

En Çok Okunan 4 Yazım

Aralıklı Oruç (İF) Diyeti

Mide Küçültme Ameliyatı Kaç Kilo Olanlara Yapılır?

Cici Bebe Kilo Aldırır Mı?

Kulakta Akupunktur (14 Günlük Diyet Listesi)

Bakmadan Geçmeyin :)

Çorba Diyeti İle İnanılmaz Zayıfladım:)🍲 Çorba Salata Diyeti İle Kilo Verme.

Eczanelerde Peynir Ekmek Gibi Satılan Zayıflama Ürünleri

Diyette Yumurta Yerine Ne Yenebilir ? Yumurta Yerine Geçen Yiyecekler

Diyette Sucuk Yenir Mi? Sucuk Kilo Aldırır Mı?

1 Paket (İnstant) Kuru Maya Kaç Kaşıktır?

Bitki Çayı Zayıflatır Mı? | Form Çayı Kilo Verdirir Mi?

Diyette Ciğer Yenir Mi? Ciğer Kilo Aldırır Mı?

Elma Yiyerek Süper Zayıflama.Akşam Yatmadan Önce Elma Yemek Kilo Aldırır Mı?

Çörçil Zayıflatır Mı? Diyette Çörçil İçilir Mi?

Gece Yatmadan Önce Limonlu Su İçmek Zayıflatır Mı?