Balkabağı Diyeti Zayıflatır Mı? | Yapanların Yorumları


Son yılların popüler diyetleri arasında yer alan, balkabağı diyeti zayıflatır mı? Kalıcı kilo verdirir mi? Yoksa tüm bu uğraşlar boşuna mı? Bugün sizlere balkabağı diyeti yapanlar tarafından sosyal medyadan gönderilen yorumları ve balkabağı diyeti nasıl yapılır ile ilgili bilgiler vereceğim. Sizlerde balkabağı diyeti ile kaç kilo verdiğinizi konu altına yorum yaparak benimle paylaşabilirsiniz.

Balkabağı Diyeti Zayıflatır Mı?

Balkabağı, eser element ve vitamin deposu içeren ve aynı zamanda hızlı kilo kaybına katkıda bulunan benzersiz bir üründür. Ancak balkabağı diyeti ile kilo veriyorum diye bütün gün yüksek kalorili besinler tüketmeye devam ederseniz asla balkabağı diyetiyle zayıflayamazsınız. Bu nedenle balkabağından aldığınız kaloriyi de hesaba katarak düzenli ve sağlıklı bir beslenme eşliğinde yaptığınız balkabağı diyeti elbette zayıflatır.

Balkabağı Diyeti Nasıl Yapılıyor?

Balkabağı diyeti, diğer herhangi bir diyet gibi, yatmadan önce yemek yemenin kesinlikle yasak olduğunu belirtir. Öyleyse bu diyet neye dayanıyor:

Kahvaltı için ilk gün hafif bir balkabağı ve havuç salatası yapabilirsiniz. İlave olarak yağsız ekşi krema tüketebilirsiniz. Öğle yemeği için balkabağı çorbası içeceksiniz. Ve akşam yemeği için de bu balkabağı çorbasına devam edeceksiniz.

İkinci gün, sabah yemeği olarak tercihen buharda pişirilmiş balkabağı yiyin. Öğle vakti tekrar aynı balkabağını yiyin. Akşam yemeği için, parçalar halinde kesilmiş balkabağı kızartın ve bir dilim peynirle yiyin.

Diyetinizin üçüncü gününün sabahı, kabak, yulaf ezmesi veya salata ile başlamalıdır. Öğle yemeği için kendinize yağsız bir balkabağı çorbası pişirin ve akşam yemeğinde balkabağı salatası tüketin.

Dördüncü gün pişmiş balkabağı ile kahvaltı yapın, öğle yemeği için, yine yağsız çorba, akşam yemeği içinde kendinizi küçük bir et parçasıyla şımartabilir ve balkabağıyla yiyebilirsiniz.

Beşinci gün diyetinizin son günüdür. Kahvaltı, tercihen buharda pişirilmiş balkabağı güvecinden oluşacaktır. Öğle ve akşam yemeği haşlanmış balkabağıdır.

Balkabağı Diyeti Yapanların Yorumları

Aşağıda sosyal medya üzerinden balkabağı diyeti yapanlar tarafından gönderilen yorumları listeledim.

Arzu Hanım: Balkabağı diyeti ile 5 günde 1,5 kilo verdim. Daha sonra normal yaşamıma geri dönünce yarım kilosu geri geldi ama toplamda 1 kilo kakıcı olarak vermiş oldum.

Ahmet Bey: Balkabağı diyeti hem yapması kolay hem de benim gibi balkabağı yemeyi seven biriyseniz oldukça keyifli bir diyet. Eşimle birlikte 2. denememizi yaptık ve neredeyse ikimizde 1'er kilo zayıfladık.

Çiğdem Hanım: Balkabağı diyetinde ben çok zorlandım çünkü normal hayatımda ne balkabağı yerim nede balkabağı tatlısı severim. Sanırım bu nedenle ben başarısız oldum. Ama balkabağı diyeti ile zayıflayanlar oldukça fazla.

Bal Kabaklı Diyet Trüf Tarifi


Bugün sizlere balkabağı diyeti zayıflatır mı? Balkabağı diyeti yapanların yorumları nasıl? Bu konular hakkında bilgiler verdim. Sizlerde yazım ile ilgili düşüncelerinizi konu altından benimle paylaşmaktan çekinmeyin. 

Bu konumu okuyanlar aşağıdaki yazılarımı da okudular:Yorumlar

En Çok Okunan 4 Yazım

Aralıklı Oruç (İF) Diyeti

Mide Küçültme Ameliyatı Kaç Kilo Olanlara Yapılır?

Cici Bebe Kilo Aldırır Mı?

Kulakta Akupunktur (14 Günlük Diyet Listesi)

Bakmadan Geçmeyin :)

Çorba Diyeti İle İnanılmaz Zayıfladım:)🍲 Çorba Salata Diyeti İle Kilo Verme.

Eczanelerde Peynir Ekmek Gibi Satılan Zayıflama Ürünleri

Diyette Yumurta Yerine Ne Yenebilir ? Yumurta Yerine Geçen Yiyecekler

1 Paket (İnstant) Kuru Maya Kaç Kaşıktır?

Diyette Sucuk Yenir Mi? Sucuk Kilo Aldırır Mı?

Bitki Çayı Zayıflatır Mı? | Form Çayı Kilo Verdirir Mi?

Diyette Ciğer Yenir Mi? Ciğer Kilo Aldırır Mı?

Elma Yiyerek Süper Zayıflama.Akşam Yatmadan Önce Elma Yemek Kilo Aldırır Mı?

Çörçil Zayıflatır Mı? Diyette Çörçil İçilir Mi?

Gece Yatmadan Önce Limonlu Su İçmek Zayıflatır Mı?