Elma Diyetiyle 10 Kilo Verdim | Elma Diyeti Yapanların YorumlarıGeçtiğim yaz elma diyetiyle 10 kilo verdim ve gerçekten çok hızlı bir şekilde forma girdim arkadaşlar. Bende sizlere elma diyeti kilo verdirir mi? Elma diyeti yapanların yorumları neler? Bunlarla ilgili bilgi vermek istedim. Çünkü; elma diyeti kilo verdirir mi? kaç kilo verdirir? diye birçok arkadaş bana mesaj atıyor. Durum böyle olunca bende elma diyeti ile ilgili merak edilen sorulara cevap vermek istedim.

Elma Diyetiyle Nasıl 10 Kilo Verdim?

Özellikle yeşil elma yiyerek yaklaşık 2 ayda 10 kilo verdim arkadaşlar. Başta bu elma diyeti ile zayıflama olayına çok karşı olsam da açıkçası hiç zorlanmadım ve çok kolay bir şekilde 10 kilo vermeyi başardım. Elma diyeti yaparken gerekli kurallara uyduğunuz taktirde muhakkak kilo veriyorsunuz. Ama siz hem sadece elma yiyip arada da normal yaşantınızdaki besinleri tüketirseniz asla elma diyeti ile kilo falan veremezsiniz. Bu nedenle elma diyetini yapacaksanız eğer ciddiye almak zorundasınız.

Elma Diyeti Yapanların Yorumları

Aşağıda instagram ve twitter üzerinden bana gelen, elma diyeti yapanlar tarafından gönderilmiş yorumları inceleyebilirsiniz.

Aysun Hanım: Sadece elma yiyerek tahmin edemeyeceğim şekilde forma girdim. Gerçekten de elma diyeti işe yarıyor ama elma dışında başka hiçbir şey yememeniz gerekiyor. 

Tuğçe Hanım: Kırmızı elma yerine yeşil elma yerseniz çok daha fazla iştahınızın kapandığını görürsünüz arkadaşlar. ben elma diyeti ile 1 haftada 1 kilo verdim. Muhakkak deneyin.

Yeliz Hanım: Elma diyeti yaparak 1 ayda 3 kilo verdim ve bu durumdan çok memnunum. Ciddi bir şekilde elma diyetini uygularsanız eğer kilo verememe gibi bir şansınız yok arkadaşlar.


Elma Diyeti Nasıl Yapılır?

Elma yemenin iştahı kestiğini hep duyduk, denedik. Gerçekten de iştahı azalttığını ve vücuttan toksinleri attığını hissederek bunu denedik. Şimdi ise sizlerle paylaşmak istediğim ve bir doktor arkadaşın da kendine denediğini gözlemlediğim elma diyetini aktarmak istiyorum. Yalnız bunu paylaşmadan önce sizlere bir püf nokta hatırlatmak isterim. 

İnsanların bazal metabolizması dediğimiz sistem günlük 2000-2300 kalori kadar enerjiye ihtiyaç duymakta ve de harcamaktadır. Vücuda alınan kalori ve harcanan kalori miktarı denk olunca kilo korunur. Alınan kalori harcanandan az ise kilo kaybı, fazla ise kilo alma durumu olacağı kesin bir bilimsel bilgidir. Ve şunu da unutmayalım ki 1 kilonun kalori olarak karşılığı da 7000 kaloridir. Bu hesaba göre günlük 1000 kalorilik bir diyetle günlük 1000-1300 kalori karşılığında kilo kaybı olur, yani 5-6 günde, bu şekilde 7000 kalori karşılığı kilo kaybı oluşur ki bu da 1 kiloya denk gelir.

Elma Diyeti 1 Haftalık Diyet Listesi

1 nci gün : 1 kilo elma
2 nci gün : 1,5 kilo elma
3üncü gün : 2 kilo elma
4üncü gün :1,5 kilo elma
5 inci gün :1 kilo elma
6 ıncı gün :1 kilo elma
7 inci gün: 1,5 kilo elma

7 gün boyunca verilen miktarda elmayı istediğiniz saatte istediğiniz sayıda yiyebilirsiniz ve dilediğiniz kadar yeşil çayı şeker kullanmadan içebilirsiniz.

Elma Diyeti Kilo Verdirir Mi?


Evet değerli arkadaşlar bugünkü yazımda sizler için; elma diyetiyle 10 kilo verme maceramı ve elma diyetiyle zayıflayanların yorumlarını paylaştım. Sizlerde elma yiyerek kilo verme düşüncesindeyseniz eğer daha fazla beklemeyin derim.

Bu konumu okuyanlar aşağıdaki yazılarımı da okudular:
Yorumlar

En Çok Okunan 4 Yazım

Aralıklı Oruç (İF) Diyeti

Mide Küçültme Ameliyatı Kaç Kilo Olanlara Yapılır?

Cici Bebe Kilo Aldırır Mı?

Kulakta Akupunktur (14 Günlük Diyet Listesi)

Bakmadan Geçmeyin :)

Çorba Diyeti İle İnanılmaz Zayıfladım:)🍲 Çorba Salata Diyeti İle Kilo Verme.

Eczanelerde Peynir Ekmek Gibi Satılan Zayıflama Ürünleri

Diyette Yumurta Yerine Ne Yenebilir ? Yumurta Yerine Geçen Yiyecekler

Diyette Sucuk Yenir Mi? Sucuk Kilo Aldırır Mı?

1 Paket (İnstant) Kuru Maya Kaç Kaşıktır?

Bitki Çayı Zayıflatır Mı? | Form Çayı Kilo Verdirir Mi?

Diyette Ciğer Yenir Mi? Ciğer Kilo Aldırır Mı?

Elma Yiyerek Süper Zayıflama.Akşam Yatmadan Önce Elma Yemek Kilo Aldırır Mı?

Çörçil Zayıflatır Mı? Diyette Çörçil İçilir Mi?

Gece Yatmadan Önce Limonlu Su İçmek Zayıflatır Mı?