Fit Vücut Erkek Kaç Ayda Olur?


Her fitness yada ağırlık antrenmanı yapmaya başlayan erkek, başlar başlamaz internette; fit vücut erkek kaç ayda olur? Vücut kaç ayda gelişir? gibi sorular soruyor. Bugün sizlere elimden geldiği kadar bu soruların yanıtlarını vermeye çalışacağım. Sizlerde fit bir vücuda kaç ayda sahip olduğunuzu konu altına yorumlarınızı yaparak benimle paylaşabilirsiniz.

Fit Vücut Erkek Kaç Ayda Olur? 

Fit bir vücut kaç ayda olur? sorusu yeni kas yapmaya başlayan erkek arkadaşların çok merak ettiği bir konu. Öncelikle 1-2 ay içerisinde taş gibi, fit bir vücut hayali kuruyorsanız eğer, şimdiden söyleyeyim o işler maalesef öyle olmuyor. Hele ki eğer fazla kilolarınız varsa ve öncelikle bu fazla yağlardan kurtulduktan sonra fit bir vücut iççin özel çalışmalar yapacaksanız bu süreç çok daha fazla artıyor. 

Kilo problemi olmayan erkekler bile kaslı bir vücut için yıllarca profesyonel antrenman yaparken sizin 2-3 ay içerisinde fit bir vücuda ulaşmanız mantıken çokta doğru gözükmüyor. Ama pes edecek ve fit vücutlu erkek hayalimizden vazgeçecek halimizde yok tabi ki. Gerekli özeni gösterdiğiniz takdirde kilo sorunu olmayan erkekler ortalama 2-3 yıl içinde, fazla kilolu kişiler ise 3-4 yıl içinde kaslı ve fit bir görünüme kavuşabiliyorlar.

Fit Bir Erkek Vücuduna Sahip Olmak İçin Neler Yapılmalı?

Sıfırdan mükemmel fit bir vücut sağlamak için fitness uzmanlarının her söylediğine asla inanmayın. Öncelikle şunu unutmayın: evrensel bir yöntem yoktur. İkinci olarak, hızlı bir şekilde iyi sonuçlar almak imkansızdır. Üçüncüsü, yaz aylarında fazla kilolardan kurtulmak yada fit olmak istiyorsanız, sonbaharda hazırlanmaya başlamalı, zamanla yükü artırmalı, programı karmaşıklaştırmalı ve diyetinizi belirlenen hedeflere göre kademeli olarak ayarlamalısınız. Asla aceleci olmamalı ve kendinizi yıpratacak saçma seçeneklerden kesinlikle uzak durmalısınız. Özellikle doğal olmayan protein tozları, yada protein içeceklerinden ben bir fayda sağlamadım açıkçası. Önemli olan kalıcı olarak fit bir erkek vücuda sahip olmaksa her şey doğal yollarla olmalı.

Fit Bir Erkek Olmak İçin Diyet Ve Egzersiz Programlarımız Nasıl Olmalı?

Kesinlikle profesyonellerle çalışarak fit bir vücuda sahip olmaya çalışın. Asla evde 2 dambıl alarak yada ben biraz koşayım vücudum böyle nasılsa fitleşir diyerek düşünmeyin. Bu şekilde ancak kilo verirsiniz ve daha fazlası olmaz. Kaslı bir vücut ve fit bir görünüm için erkekler muhakkak spor salonuna gitmelidirler.

Sporunuzun başarısı öncelikle kişisel motivasyona, eğitim sürecinin etkin organizasyonuna ve doğru beslenmeye bağlıdır. Spor hocanız öğretmeniniz ve asistanınız ve hatta bazen kişisel bir psikolog olduğu her zaman hatırlanmalıdır, ancak tek başına dilekleriniz başarıya ulaşmak için yeterli değildir. Sonuç tamamen kendi istek ve çabalarınıza bağlı olacaktır. İstisnasız herkes hızlı kilo vermek ister, ancak bu her zaman bu kadar basit değildir. Kişi hayatı boyunca alıştığı belli bir yaşam tarzını yaşamak zorundadır, bu nedenle hızlı kilo vermeye karar verdikten sonra ani kilo kaybının çeşitli fizyolojik nedenlere yol açabileceğini anlamak gerekir. 

Kaç Ayda Vücut Yapılır?


Bugün sizlere erkeler için fit bir vücut kaç ayda olur? Fit bir vücut için neler yapılmalı ile ilgili bilgiler vermeye çalıştım. Hepinizi çok seviyorum. Görüşmek üzere.

Bu konumu okuyanlar aşağıdaki yazılarımı da okudular:
Yorumlar

En Çok Okunan 4 Yazım

Aralıklı Oruç (İF) Diyeti

Mide Küçültme Ameliyatı Kaç Kilo Olanlara Yapılır?

Cici Bebe Kilo Aldırır Mı?

Kulakta Akupunktur (14 Günlük Diyet Listesi)

Bakmadan Geçmeyin :)

Çorba Diyeti İle İnanılmaz Zayıfladım:)🍲 Çorba Salata Diyeti İle Kilo Verme.

Eczanelerde Peynir Ekmek Gibi Satılan Zayıflama Ürünleri

Diyette Yumurta Yerine Ne Yenebilir ? Yumurta Yerine Geçen Yiyecekler

Diyette Sucuk Yenir Mi? Sucuk Kilo Aldırır Mı?

1 Paket (İnstant) Kuru Maya Kaç Kaşıktır?

Bitki Çayı Zayıflatır Mı? | Form Çayı Kilo Verdirir Mi?

Diyette Ciğer Yenir Mi? Ciğer Kilo Aldırır Mı?

Elma Yiyerek Süper Zayıflama.Akşam Yatmadan Önce Elma Yemek Kilo Aldırır Mı?

Çörçil Zayıflatır Mı? Diyette Çörçil İçilir Mi?

Gece Yatmadan Önce Limonlu Su İçmek Zayıflatır Mı?