Yoğurt Pul Biber Limon Kürü Kaç Kilo Verdirir?


Son yılların popüler kilo verme yöntemlerinden biri olan yoğurt pul biber limon kürü kaç kilo verdirir? hiç merak edip denediniz mi? Ben yaklaşık 2 ay denediğim yoğurt pul biber limon kürü ile oldukça iyi kilo verdim. Sizlere de yaşamış olduğum tecrübeleri aktarmak istiyorum. Sizlerde limon, pul biber, yoğurt kürü ile kaç kilo verdiğinizi konu altına yorum yazarak benimle paylaşabilirsiniz.

Öncelikle şunu söylemek istiyorum. Evet yoğurt pul biber limon kürü kilo vermek için muhteşem bir karışım ancak bazı arkadaşlarda yanlış bir şeyler görüyorum. Günlük aldıkları kalorileri hiç değiştirmeden sadece yoğurt pul biber limon kürü ile zayıflama sağlayacaklarını düşünüyorlar. Bu çok yanlış bir düşünce. Çünkü bu kür ne kadar kilo vermemize yardımcı olsa da tek başına asla aldığımız kalorileri yakmaz. Yaptığı şey metabolizmamızı hızlandırmak ve sindirim sistemimizi rahatlatmak. Bu nedenle lütfen sadece yoğurt pul biber limon kürü ile zayıflama yolunu seçmeyin.

Yoğurt Pul Biber Limon Kürü Kaç Kilo Verdirir?

Ben yoğurt pul biber limon kürü ile 1 haftada 1 kilo verdim. Daha sonra 1 ay boyunca aynı şekilde devam ettim ve toplamda yoğurt pul biber limon kürü ile 1 ayda toplam 5 kilo verdiğimi gördüm. Ancak ben yoğurt pul biber limon kürü tüketirken her zaman diyetime sadık kaldım ve bu kürü bir ara öğün yada iştah kapatıcı olarak kullandım. Mesela bir arkadaşım günlük yemeğini hiç kesmeden günde 1 bardak yoğurt pul biber limon kürü tüketti ve 1 ayda sadece 1 kilo verdi. Bu nedenle eğer yoğurt pul biber limon kürü ile kilo vermek istiyorsanız diyet yapmakta zorundasınız.

Yoğurt pul biber limon kürü günde kaç defa içilir?

Her şeyin aşırısı zarar olduğu için benim önerim sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kere yoğurt pul biber limon kürü içmeniz yönünde olacaktır arkadaşlar. Hiçbir şeyi abartmamıza gerek yok. Önemli olan çok hızlı kilo vermek değil kalıcı zayıflamak olduğu için yoğurt pul biber limon kürünü de günde en fazla 2 kere içmemiz sindirim sistemimiz için yeterlidir.

Yoğurt Pul Biber Limon Kürü Nasıl yapılır?


Yoğurt pul biber limon kürü kaç kilo verdirir? zayıflatır mı? ile ilgili sorularınızı yanıtladım bugün arkadaşlar. Bu konu ile ilgili başka sorularınız olursa eğer lütfen çekinmeden konu altından bana iletin. Görüşürüz.

Bu konumu okuyanlar aşağıdaki yazılarımı da okudular:
Sercan Nar

32 Yaşındayım Uzun Yıllar Sağlık Sektöründe Müdürlük Ve Çeşitli Posizyonlarda Görev Yaptım. Kilo Verme Ve Sağlık Yazılarımın Tamamı Bana Aittir. Sağlıklı bir diyet ve yaşamış olduğunuz sağlık problemleriniz için mutlaka profesyonel bir sağlık kuruluşundan yardım almanız gerektiğini unutmayınız. Burada yazılan bilgiler benim şahsi düşüncelerimi içermektedir. Yaşanabilecek olumlu yada olumsuz hiçbir durumdan bu blog sitesi sorumlu değildir. Bana yayınlanmasını istediğiniz tüm sorularınızı gönderebilirsiniz. Ben ve takipçilerimiz en kısa sürede sorunuzu yanıtlamaya çalışacağız.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski