Zayıflama Ayakkabısı Nasıl Zayıflatır? | İşe Yarıyor Mu?


Herkese merhaba arkadaşlar. Bugün son günlerde çok popüler olan zayıflama ayakkabısı nasıl zayıflatır? Zayıflatan ayakkabı gerçekten işe yarıyor mu? Kilo verdirir mi? Bu konulardan bahsedeceğim. Sizlerde eğer kilo verme ayakkabısı kullandıysanız eğer değerli yorumlarınızı konu altından benimle paylaşabilirsiniz.

Özellikle Hollywood da da , Bar Refaeli, Helena Christensen, Kim Kardashian, Kelly Brook, Marie Ange Casta gibi ünlülerin de aralarında olduğu bir çok popüler kişi tarafından kullanılan ve bacak, basen bölgesel zayıflaması sağlayan Reebok EasyTone marka ayakkabılar hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler için ayrıntılı bir ürün incelemesi yaptık. 

Zayıflama Ayakkabısı Nasıl Zayıflatır?

Reebok EasyTone zayıflatan ayakkabı, baldır, uyluk ve bacak bölgesindeki temel kasları çalıştırmakta ve yürürken adeta kumsalda yürüyormuş hissi vermektedir. Bu ayakkabı bilhassa gluteus maksimus ve hamstrings adı verilen üst bacak kaslarını çalıştırarak bacakların çalışmasını ve daha fazla kalori harcamasını sağlamakta, bu aktiviteler ise zayıflama ve kilo vermeye yol açmaktadır. 

Zayıflama Ayakkabısı İşe Yarıyor Mu?

ABD deki değişik üniversitelerde de yapılan araştırmalarda bu ayakkabıyı düzenli bir biçimde kullanan kişilerde gözle görülür kilo kayıpları ve bölgesel incelme sonuçları elde edilmiştir.

Zayıflama Ayakkabısı Kullanıcı Yorumları

Reebok Easytone zayıflatan ayakkabı, özel bir kumaştan imal edilmiş olup oldukça hafif yapıdadır. Ayakkabıyı kullananlar, genelde yürüyüş esnasında daha fazla efor harcamalarına rağmen herhangi bir yorgunluk ve ayaklarda bitkinlik hissi oluşmadığını belirtiyorlar.

Başka bir zayıflama ayakkabısı kullanan kişinin yaptığı yorumda ise; sadece ayakkabıya güvenerek zayıflamayı düşünmek maalesef mümkün olmaz. Hem düzenli diyetimizi uygulamalı hem de her gün zayıflama ayakkabılarımız ile bol bol bol yürüyüş yapmalıyız.

Bir diğer kullanıcı yorumu ise şöyle; Zayıflama ayakkabıları ile haftada 1 kilo ayda ise 4 kilo vermeyi başardım. Ama şuan kilo vermem biraz yavaşlamış olsa da zayıflatan ayakkabılar ile egzersiz yapmaya devam edeceğim.

Gold Slim Zayıflama ve Yürüyüş Ayakkabısı


İşte böyle arkadaşlar. İşin özeti elbette teknolojik olarak zayıflama ayakkabıları bizlere kilo vermede yardımcı olabilir ancak sadece kilo verme ayakkabıları ile kalıcı ve düzenli zayıflamak mümkün gözükmüyor. Muhakkak sağlıklı kilo kaybı için diyet yapılmalı. Bugün sizlere zayıflama ayakkabısı nasıl zayıflatıyor? Kilo verdirir mi? Gerçekten işe yarıyor mu? Sorularının cevaplarını vermeye çalıştım. Başka bir yazımda görüşmek üzere.

Bu konumu okuyanlar aşağıdaki yazılarımı da okudular:

Yorumlar

En Çok Okunan 4 Yazım

Aralıklı Oruç (İF) Diyeti

Mide Küçültme Ameliyatı Kaç Kilo Olanlara Yapılır?

Cici Bebe Kilo Aldırır Mı?

Kulakta Akupunktur (14 Günlük Diyet Listesi)

Bakmadan Geçmeyin :)

Çorba Diyeti İle İnanılmaz Zayıfladım:)🍲 Çorba Salata Diyeti İle Kilo Verme.

Eczanelerde Peynir Ekmek Gibi Satılan Zayıflama Ürünleri

Diyette Yumurta Yerine Ne Yenebilir ? Yumurta Yerine Geçen Yiyecekler

1 Paket (İnstant) Kuru Maya Kaç Kaşıktır?

Diyette Sucuk Yenir Mi? Sucuk Kilo Aldırır Mı?

Bitki Çayı Zayıflatır Mı? | Form Çayı Kilo Verdirir Mi?

Diyette Ciğer Yenir Mi? Ciğer Kilo Aldırır Mı?

Elma Yiyerek Süper Zayıflama.Akşam Yatmadan Önce Elma Yemek Kilo Aldırır Mı?

Çörçil Zayıflatır Mı? Diyette Çörçil İçilir Mi?

Gece Yatmadan Önce Limonlu Su İçmek Zayıflatır Mı?