2. el konteyner satanlar, alım satım yapanlar nerede bulunur?


Mahmut: Selamün aleyküm arkadaşlar. Bu 2. el konteyner satanlar nerede bulunur? 2. el konteyner alım satım işleri nasıl oluyor bilgisi olan var mı? Sıfır konteyner fiyatları çok fazla. Şehir fark etmez 2. el konteyner fiyatları uygun olursa İstanbul, Bursa, Ankara, Kayseri ve İzmir'e gelebiliriz. Yeter ki ucuz konteyner olsun ve sahibinden olsun. Cevap veren kardeşlere teşekkürler.

2. El Konteyner Satanlar

Cihan: Abicim 2. el konteyner alım satım işlerine hiç girme derim. Bizim inşaata sıfır yerine babam uygun olur diye 2. el almış. Sonuç 2 yılda çürüdü gitti her yerinden akıtıyor. Ama sıfır alırsan en az 5 yıl hiç dert çıkartmaz. Şimdi ikide bir kaynakçıya yama yaptırıyoruz yine de sen bilirsin tabi.

Ömer: 2. el konteyner satanlar genelde sahibinden sitesinde yada emlak sitelerinde oluyor. Hiç öyle Kayseri, İstanbul, Ankara gibi yerlere gitme Eskişehir yada Uşak ta mı yaşıyorsun. Git oradaki inşaat firmalarına sor. Muhakkak 2. el konteyner kimler satıyor, sana bilgi verirler.

Kıraç: 2. el konteyner alım satımının ana şehri bildiğim kadarıyla Bursa ve Kayseri. Burada çok fazla konteyner üreticisi var. Durum böyle olunca da illaki ellerinde 2. el de vardır diye düşünüyorum. Ama başka şehre gidersen birde nakliye ücreti çıkar sıfırdan fazlaya gelir bilgin olsun.

2. el konteyner alım satım yapanlar

Burak: Alım satım yapan 2. el konteyner firmaları genelde inşaat işi yapıyordur. Şantiye ve inşaat firmalarını dolaş muhakkak birilerinde 2. el konteyner vardır. 

Abdullah: 2. ele bulaşma kardeşim ne derdi biter ne sorunu. Elimde patlar. Git kıy paraya sıfır al. Sıfır konteyner fiyatları 2. ele göre çokta aşırı pahalı değil.

Mustafa: Önce internetten bilinen en büyük sitelerden bi 2. el konteynırlar kaç para öğren sonra sıfırlara bak arada en az %50 fark yoksa hiç bulaşma 2. ele git garantili olarak tertemiz konteynırını al kardeş.

EDİTÖR YORUMU: Merhaba Mahmut, 2. el konteyner fiyatları ile ilgili sorunu inceledim. Çoğu arkadaş sıfır almandan yana ama bütçe yeterli değilse tabi ki en iyi kararı kendin vereceksin. Bende sahibinden de biraz baktım. Sıfır konteynırlar 15.000 TL den başlıyor. 2. el ufak tefek sıkıntısı olan konteynır fiyatları ise en düşük 9.000 TL yani arada yarı yarıya bile fark yok. benim düşüncemde yaşamış olduğun şehirden sıfır işini görecek bir kabin almak.

2. el konteyner fiyatları


Evet değerli kardeşler bugün arkadaşlarımız Mahmut kardeşimizin sormuş olduğu, 2. el konteyner satanlar ile alım satım nasıl olur? sorusunu cevapladılar. Bende kendi düşüncelerimi paylaştım. Sizlerde konu ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi konu altına yorum yazarak paylaşabilirsiniz.

Yorumlar

En Çok Okunan 4 Yazım

Aralıklı Oruç (İF) Diyeti

Mide Küçültme Ameliyatı Kaç Kilo Olanlara Yapılır?

Cici Bebe Kilo Aldırır Mı?

Kulakta Akupunktur (14 Günlük Diyet Listesi)

Bakmadan Geçmeyin :)

Çorba Diyeti İle İnanılmaz Zayıfladım:)🍲 Çorba Salata Diyeti İle Kilo Verme.

Eczanelerde Peynir Ekmek Gibi Satılan Zayıflama Ürünleri

Diyette Yumurta Yerine Ne Yenebilir ? Yumurta Yerine Geçen Yiyecekler

Diyette Sucuk Yenir Mi? Sucuk Kilo Aldırır Mı?

1 Paket (İnstant) Kuru Maya Kaç Kaşıktır?

Bitki Çayı Zayıflatır Mı? | Form Çayı Kilo Verdirir Mi?

Diyette Ciğer Yenir Mi? Ciğer Kilo Aldırır Mı?

Elma Yiyerek Süper Zayıflama.Akşam Yatmadan Önce Elma Yemek Kilo Aldırır Mı?

Çörçil Zayıflatır Mı? Diyette Çörçil İçilir Mi?

Gece Yatmadan Önce Limonlu Su İçmek Zayıflatır Mı?