2. el sanayi tipi dikiş makinası fiyatları


Batu: Kardeşler yeni açacağımız terzi için 2. el sanayi tipi dikiş makinası fiyatları araştırması yapıyorum ama bunlar bile çok pahalı geldi bize. Sizlerin ucuz olarak bildiği yada taksit yapan 2. el sanayi tipi dikiş makinası satan yerler var mı? İnternetteki 2. el sanayi tipi dikiş makinaları çok eski ve pahalı. Eğer dikiş makinesinin fiyatı uygun olursa Bursa, Ankara, İzmir ve Eskişehir'e kendi aracımızla gelebiliriz. Afyon'da yaşıyoruz. 2. el pfaff dikiş makinası ve singer ilk tercihimizdir. Yorum ve cevap yazan arkadaşlar şimdiden teşekkürler.

SORU#1

2. el sanayi tipi dikiş makinası fiyatı?

Caner: Arkadaşım eğer illaki 2. el sanayi tipi dikiş makinası alacağım diyorsan bilinen markalar dışına sakın çıkma. hele hele ucuz diye hemen bir dikiş makinasını sakın alma. Bunlar çok fazla sorun çıkarabilen aletler. Biz babamla eski dükkanda 2. el singer dikiş makinası kullanıyorduk ve gayet memnunduk. Yine de ilk tercih sıfır almak olabilirse daha güzel olur. En azından garanti var.

Ufuk: Valla bu tür sanayi tipi dikiş makineleri en çok internette var. Güvenebilir misin bilmiyorum ama fiyatlarını ıradan iyice araştırıp daha sonra kendi şehrindeki 2. el sanayi tipi dikiş makinası satan yerleri dolaşabilirsin. Başka bir şehire gitsen bir sürü başka masraf çıkar.

Tunay: Aklın varsa kredi falan çek sıfır sanayi tipi dikiş makinası satın al. Ne yaparsan yap ama 2. el satın alma. Ne derdi biter ne garantisi var. Uğraşır durursun kardeş. İnşallah dükkan iyi olur. Hakkında hayırlısı diyelim.

Salih: 2. el sanayi tipi pfaff dikiş makinası fiyatları internette 5.000 tl den aşağı yok. Dükkan için en az 2 adet dikiş makinesi satın alınacağına göre sadece makineler 10.000 TL ile 15.000 TL arası tutar beyler. Hemen sıfır al diyorsunuz da, o işler öyle kolay değil. Herkes bilir sıfır sanayi tipi dikiş makinesi almayı. Önemli olan uygun fiyata bu işe başlamak.

EDİTÖR YORUMU: Batu kardeşim öncelikle merhabalar. 2. el pfaff dikiş makinası yada 2. el singer dikiş makinaları kalite olarak oldukça iyi duruyor. Kredi çekme olanağı yoksa yada para bulamıyorsan şuan en güzeli bu 2 markaya güvenerek iyice test edip 2. el bir dikiş makinesi almak sanırım. Ama 2. el sanayi tipi dikiş makinası alırken çok dikkat etmelisin.

Yorumlar

En Çok Okunan 4 Yazım

Aralıklı Oruç (İF) Diyeti

Mide Küçültme Ameliyatı Kaç Kilo Olanlara Yapılır?

Cici Bebe Kilo Aldırır Mı?

Kulakta Akupunktur (14 Günlük Diyet Listesi)

Bakmadan Geçmeyin :)

Çorba Diyeti İle İnanılmaz Zayıfladım:)🍲 Çorba Salata Diyeti İle Kilo Verme.

Eczanelerde Peynir Ekmek Gibi Satılan Zayıflama Ürünleri

Diyette Yumurta Yerine Ne Yenebilir ? Yumurta Yerine Geçen Yiyecekler

Diyette Sucuk Yenir Mi? Sucuk Kilo Aldırır Mı?

1 Paket (İnstant) Kuru Maya Kaç Kaşıktır?

Bitki Çayı Zayıflatır Mı? | Form Çayı Kilo Verdirir Mi?

Diyette Ciğer Yenir Mi? Ciğer Kilo Aldırır Mı?

Elma Yiyerek Süper Zayıflama.Akşam Yatmadan Önce Elma Yemek Kilo Aldırır Mı?

Çörçil Zayıflatır Mı? Diyette Çörçil İçilir Mi?

Gece Yatmadan Önce Limonlu Su İçmek Zayıflatır Mı?