32 Beden Pantolon Kaç Kilo?


32 beden pantolon giyen erkek yada bayan arkadaşlar kaç kilo? Hangi boydalar? Birine hediye alacağımız zaman yada internet alışverişi yaparken 32 Beden Pantolon Kaç Kilo? olduğunu bilmek çok önemli. Hayatın her döneminde işimize yarayacak 32 beden pantolon giyenler kaç boy, kilodalar, hepsini ayrıntılı olarak anlatacağım. Bu şekilde sizlerde internetten 32 beden pantolon alırken kaç kilo olmanız lazım çok rahat bir şekilde hesap yapabileceksiniz.

Öncelikle nerden çıktı kardeşim bu; 32 Beden Pantolon Kaç Kilo? sorusu diye merak edebilirsiniz. Kurumsal firmalara gittiğinizde yada internetten üzerinden bir pantolon seçeceğinizde kafalar çok karışıyor. Çünkü özellikle 32 beden pantolon için boy kilo hesabı ciddi anlamda zorlaşıyor. 32 beden demek oldukça zayıf yaş olarak da genç bir kız yada erkek olarak düşünülebilir. Ama bazı yetişkin zayıf erkekler yada bayanlarda 32 beden pantolon aramaktadırlar. 32 beden pantolon giyen biri genelde çok fazla uzun boylu olmaz. Yetişkin bir bayan olsa bile giyeceği 32 numara pantolonu geç kız reyonundan temin edebilir. 

32 Beden Pantolon Kaç Kilo? (Erkek-Bayan)

32 beden pantolon giyen bir oğlan yada genç erkek 45- 55 kilo aralığındadır ve genel olarak xxs beden kıyafetler giyer. Boy ise ortalama 1,55-1,65 aralığındadır. Bayanlarda ise 32 beden giyen biri ortalama 40-50 kilo aralığındadır. Boy ise 1,50-1,60 aralığındadır. Bu değerlerin boya göre değişimi mümkündür. Yani 1,70 boyunda ki biri 32 beden pantolon giyemez mi? Elbette ki giyebilir. Birçok insan var çok ince bacaklı ve uzun ama kilosu 70 üzeri. Bu nedenle 32 beden pantolon alacak biri muhakkak net olarak boy ölçüsünü de bilmelidir ki kaç kilo olduğu ortaya çıksın.

Nasıl 32 Beden Olurum?

34-36 bedenseniz eğer 32 bedene düşmenin tek yolu kilo vermektir. Ama size önerim öyle ciddi anlamda fazla kilonuz yoksa hiç böyle 32 beden kumaş yada kot pantolon giyeceğim diye kendinizi yıpratmayın. Çünkü 32 beden gördüğüm bayanlar genelde çok kısa boylu ve çok zayıf. Çoğu çocuk giyim reyonundan giyiniyorlar. Bu nedenle eğer öyle koca bir göbek çıkıntısı yoksa illa 32 beden olacağım diye uğraşmayın.

Beden ölçüleri nasıl hesaplanır?


Evet bugün sizlere 32 beden kaç kilo olur, bu sorunun cevabını vermeye çalıştım. Sizlerde eğer 32 beden pantolon giyiyorsanız eğer kaç kilo olduğunuzu konu altına yorum yazarak bizleri bilgilendirebilirsiniz. 

Bu konumu okuyanlar aşağıdaki yazılarımı da okudular:Sercan Nar

32 Yaşındayım Uzun Yıllar Sağlık Sektöründe Müdürlük Ve Çeşitli Posizyonlarda Görev Yaptım. Kilo Verme Ve Sağlık Yazılarımın Tamamı Bana Aittir. Sağlıklı bir diyet ve yaşamış olduğunuz sağlık problemleriniz için mutlaka profesyonel bir sağlık kuruluşundan yardım almanız gerektiğini unutmayınız. Burada yazılan bilgiler benim şahsi düşüncelerimi içermektedir. Yaşanabilecek olumlu yada olumsuz hiçbir durumdan bu blog sitesi sorumlu değildir. Bana yayınlanmasını istediğiniz tüm sorularınızı gönderebilirsiniz. Ben ve takipçilerimiz en kısa sürede sorunuzu yanıtlamaya çalışacağız.

Daha yeni Daha eski