32 Beden Pantolon Kaç Kilo?


32 beden pantolon giyen erkek yada bayan arkadaşlar kaç kilo? Hangi boydalar? Birine hediye alacağımız zaman yada internet alışverişi yaparken 32 Beden Pantolon Kaç Kilo? olduğunu bilmek çok önemli. Hayatın her döneminde işimize yarayacak 32 beden pantolon giyenler kaç boy, kilodalar, hepsini ayrıntılı olarak anlatacağım. Bu şekilde sizlerde internetten 32 beden pantolon alırken kaç kilo olmanız lazım çok rahat bir şekilde hesap yapabileceksiniz.

Öncelikle nerden çıktı kardeşim bu; 32 Beden Pantolon Kaç Kilo? sorusu diye merak edebilirsiniz. Kurumsal firmalara gittiğinizde yada internetten üzerinden bir pantolon seçeceğinizde kafalar çok karışıyor. Çünkü özellikle 32 beden pantolon için boy kilo hesabı ciddi anlamda zorlaşıyor. 32 beden demek oldukça zayıf yaş olarak da genç bir kız yada erkek olarak düşünülebilir. Ama bazı yetişkin zayıf erkekler yada bayanlarda 32 beden pantolon aramaktadırlar. 32 beden pantolon giyen biri genelde çok fazla uzun boylu olmaz. Yetişkin bir bayan olsa bile giyeceği 32 numara pantolonu geç kız reyonundan temin edebilir. 

32 Beden Pantolon Kaç Kilo? (Erkek-Bayan)

32 beden pantolon giyen bir oğlan yada genç erkek 45- 55 kilo aralığındadır ve genel olarak xxs beden kıyafetler giyer. Boy ise ortalama 1,55-1,65 aralığındadır. Bayanlarda ise 32 beden giyen biri ortalama 40-50 kilo aralığındadır. Boy ise 1,50-1,60 aralığındadır. Bu değerlerin boya göre değişimi mümkündür. Yani 1,70 boyunda ki biri 32 beden pantolon giyemez mi? Elbette ki giyebilir. Birçok insan var çok ince bacaklı ve uzun ama kilosu 70 üzeri. Bu nedenle 32 beden pantolon alacak biri muhakkak net olarak boy ölçüsünü de bilmelidir ki kaç kilo olduğu ortaya çıksın.

Nasıl 32 Beden Olurum?

34-36 bedenseniz eğer 32 bedene düşmenin tek yolu kilo vermektir. Ama size önerim öyle ciddi anlamda fazla kilonuz yoksa hiç böyle 32 beden kumaş yada kot pantolon giyeceğim diye kendinizi yıpratmayın. Çünkü 32 beden gördüğüm bayanlar genelde çok kısa boylu ve çok zayıf. Çoğu çocuk giyim reyonundan giyiniyorlar. Bu nedenle eğer öyle koca bir göbek çıkıntısı yoksa illa 32 beden olacağım diye uğraşmayın.

Beden ölçüleri nasıl hesaplanır?


Evet bugün sizlere 32 beden kaç kilo olur, bu sorunun cevabını vermeye çalıştım. Sizlerde eğer 32 beden pantolon giyiyorsanız eğer kaç kilo olduğunuzu konu altına yorum yazarak bizleri bilgilendirebilirsiniz. 

Bu konumu okuyanlar aşağıdaki yazılarımı da okudular:Yorumlar

En Çok Okunan 4 Yazım

Aralıklı Oruç (İF) Diyeti

Mide Küçültme Ameliyatı Kaç Kilo Olanlara Yapılır?

Cici Bebe Kilo Aldırır Mı?

Kulakta Akupunktur (14 Günlük Diyet Listesi)

Bakmadan Geçmeyin :)

Çorba Diyeti İle İnanılmaz Zayıfladım:)🍲 Çorba Salata Diyeti İle Kilo Verme.

Eczanelerde Peynir Ekmek Gibi Satılan Zayıflama Ürünleri

Diyette Yumurta Yerine Ne Yenebilir ? Yumurta Yerine Geçen Yiyecekler

1 Paket (İnstant) Kuru Maya Kaç Kaşıktır?

Diyette Sucuk Yenir Mi? Sucuk Kilo Aldırır Mı?

Bitki Çayı Zayıflatır Mı? | Form Çayı Kilo Verdirir Mi?

Diyette Ciğer Yenir Mi? Ciğer Kilo Aldırır Mı?

Elma Yiyerek Süper Zayıflama.Akşam Yatmadan Önce Elma Yemek Kilo Aldırır Mı?

Çörçil Zayıflatır Mı? Diyette Çörçil İçilir Mi?

Gece Yatmadan Önce Limonlu Su İçmek Zayıflatır Mı?