4 yumurta kaç kalori?


Ben Cansu arkadaşlar; 4 yumurta kaç kalori? kilo yapar mı? diyette günde 4 yumurta yenir mi? bilgisi olan var mı acaba? Yorum ve cevap yazan herkese teşekkürler.

SORU #1

4 haşlanmış yumurta kaç kalori?


Meliha: Canım kalori takip siteleri var oradan 4 yumurta yerine 1 yumurtanın kalorisini bulup 4 le çarpıp çok basit bir şekilde 4 yumurta kaç kalori eder, bulabilirsin. Kaç yaşındasın acaba? 😁

Arzu: Yok artık ya birde üşenmeden bu bloga soru göndermiş. Neyse sinirlenmeyeceğim. Cansu hanım 4 yumurta ortalama 270 kalori ile 300 kalori arası eder. Büyük ve küçük yumurta olarak değişiklik gösterir.

Mustafa: Canım sen bu zekayla çok yaşamazsın daha 4 yumurtanın kaç kalori ettiğinden haberin yok. Biraz daha ciddiyet ya. Bu arada yumurta kilo aldırmaz diye biliyorum.

Selin: Ya arkadaşlar hemen birine saldırmanız mı lazım sonuçta buraya soru sorma imkanı veriliyor ve isteyen saygı çerçevesi içinde cevabını yazıyor. Neden herkesi aşağılama peşindesiniz? İsteyen 2 yumurta kaç kalori eder diye de sorar 3 yumurta kaç kalori, diye de sorar size ne? İsteyen cevaplar istemeyen cevaplamaz. Zaten 2 gün içinde cevap gelmezse Sercan net bir şekilde cevaplıyor soruyu.

SORU #2

4 yumurta kilo aldırır mı?


Mahmut: 4 yumurta 280 kaloriye denk gelse gün içinde diğer yediklerinize de dikkat ederseniz herhangi bir şekilde kilo aldırmaz ama aynı zamanda zayıflatmaz da sadece tok tutar ve iştah azaltır.

Sevcan: Ben günde 4 yumurtanın yenmesini uygun bulmuyorum. Her şeyin fazlası zarar. Ne yani yumurta tok tutuyor diye günde 10 tane mi yiyelim. 1-2 güne gıdaklamaya başlarız valla.

Cansel: 4 yumurta kilo yapmaz merak etme ama yine de çok fazla bence yumurta yiyerek kilo vermek istiyorsan sadece yumurtayla olmaz düzgün bir diyet listesi de uygulamalısın.

Haşlanmış yumurta diyeti nasıl yapılır?


Evet değerli arkadaşlar bugün sizlerle Cansu hanımın bana gönderdiği 4 yumurtanın kalorisi nedir? sorusunu ve gelen cevapları paylaştım. Sizlerde bu konu ile ilgili düşüncelerinizi konu altına yorum yazarak paylaşabilirsiniz.

Bu konuyu okuyanlar aşağıdaki yazılarımı da okudular:Yorumlar

En Çok Okunan 4 Yazım

Aralıklı Oruç (İF) Diyeti

Mide Küçültme Ameliyatı Kaç Kilo Olanlara Yapılır?

Cici Bebe Kilo Aldırır Mı?

Kulakta Akupunktur (14 Günlük Diyet Listesi)

Bakmadan Geçmeyin :)

Çorba Diyeti İle İnanılmaz Zayıfladım:)🍲 Çorba Salata Diyeti İle Kilo Verme.

Eczanelerde Peynir Ekmek Gibi Satılan Zayıflama Ürünleri

Diyette Yumurta Yerine Ne Yenebilir ? Yumurta Yerine Geçen Yiyecekler

Diyette Sucuk Yenir Mi? Sucuk Kilo Aldırır Mı?

1 Paket (İnstant) Kuru Maya Kaç Kaşıktır?

Bitki Çayı Zayıflatır Mı? | Form Çayı Kilo Verdirir Mi?

Diyette Ciğer Yenir Mi? Ciğer Kilo Aldırır Mı?

Elma Yiyerek Süper Zayıflama.Akşam Yatmadan Önce Elma Yemek Kilo Aldırır Mı?

Çörçil Zayıflatır Mı? Diyette Çörçil İçilir Mi?

Gece Yatmadan Önce Limonlu Su İçmek Zayıflatır Mı?