Erkek Göbek Korsesi İşe Yarıyor Mu? | Zayıflatır Mı?


Bugün çoğu erkeğin merak ettiği; erkek göbek korsesi işe yarıyor mu? zayıflatır mı? Bu konuya değineceğim değerli arkadaşlar. Teknolojinin gelişmesi ile özellikle zayıflama korseleri oldukça popüler hale geldi. Peki erkekler için üretilen bu göbek korseleri gerçekten kilo verdiriyor mu? Yoksa her şey ticari birkaç hayalden mi ibaret? Haydi gelin hep birlikte erkek göbek korseleri işe yarıyor muymuş, inceleyelim.

Benim erkekler için üretilen göbek korseleri ile karşılaşmam internetten oldu. Zaten bu tarz ürünler internet ortamında çok daha fazla satılıyor. Dışarıda bir erkeği kilo vermek için göbek korsesi denerken çok az görürüz. Hatta ben hiç görmedim diyebilirim. Biz erkekler için zordur böyle işler. En iyisi internetten alıp bi denemek işe yarıyorsa arkadaşlara da tavsiye etmek, işe yaramıyorsa hiç çaktırmadan yola devam etmek en iyisidir her zaman. 2 ay önce bende bu erkek göbek korselerinden birini satın aldım ve denedim. Şimdi size yorumlarımı anlatacağım.

Erkek Göbek Korsesi İşe Yarıyor Mu?

Erkek göbek korsesinin ana amacı aslında göbeği toparlamak ve daha bir fit görünüm sağlamak. Ama bazı arkadaşlar sanki göbek korsesini takınca hemen bi 5 kilo vereceğini zannediyor. Sanki korsede ateş var, alev alev göbek yağlarını eritecek oran. Çok saçma bir düşünce. Arkadaşlar bu erkek göbek korselerinin ana amacı dış görünümü güzelleştirmek, sarkık göbeği toparlamak. 

Yani korse takınca size kilo verdirecek herhangi bir hamlesi olmuyor göbek korsesinin. Peki erkek göbek korsesi dış görünüm için işe yarıyor mu? Göbeği kapatıyor mu? Evet göbek gayet güzel kapanıyor ve sallanıp durmuyor. Ama ben bir türlü bu göbek korsesiyle dolaşmaya alışamadım. Nedense 1-2 gün sonra kenara attım. Bu tür şeyleri giyerim kullanırım diyenler için göbeğin sarkık halini gizlemek için güzel bir ürün diyebilirim.

Göbek Korsesi Zayıflatır mı?

Öyle bi durum yok arkadaşlar. Siz löp löp yemekleri götürün sonra göbek korsesi takın ve zayıflamayı bekleyin. Maalesef öyle bir dünya yok. Kısaca göbek korsesi zayıflatmaz, dış görünümü düzeltir sizi sıkı tutar diyebiliriz. Korse giyerek zayıflamak istiyorsanız eğer muhakkak diyet yapmak zorundasınız. Yoksa isterseniz 3 yıl göbek korsesiyle dolaşın asla zayıflayamazsınız.

Göbek saklama yolları nelerdir?


Bugün erkeklerin çok merakla beklediği göbek korselerinden bahsettim arkadaşlar. Erkek göbek korseler işe yarıyor mu? Kilo verdiriyor mu? inceledim. Sizlerde daha önceden bu korselerden kullandıysanız eğer lütfen yaşamış olduğunuz tecrübeleri konu altına yorum yazarak bizimle paylaşın.

Yorumlar

En Çok Okunan 4 Yazım

Aralıklı Oruç (İF) Diyeti

Mide Küçültme Ameliyatı Kaç Kilo Olanlara Yapılır?

Cici Bebe Kilo Aldırır Mı?

Kulakta Akupunktur (14 Günlük Diyet Listesi)

Bakmadan Geçmeyin :)

Çorba Diyeti İle İnanılmaz Zayıfladım:)🍲 Çorba Salata Diyeti İle Kilo Verme.

Eczanelerde Peynir Ekmek Gibi Satılan Zayıflama Ürünleri

Diyette Yumurta Yerine Ne Yenebilir ? Yumurta Yerine Geçen Yiyecekler

1 Paket (İnstant) Kuru Maya Kaç Kaşıktır?

Diyette Sucuk Yenir Mi? Sucuk Kilo Aldırır Mı?

Bitki Çayı Zayıflatır Mı? | Form Çayı Kilo Verdirir Mi?

Diyette Ciğer Yenir Mi? Ciğer Kilo Aldırır Mı?

Elma Yiyerek Süper Zayıflama.Akşam Yatmadan Önce Elma Yemek Kilo Aldırır Mı?

Çörçil Zayıflatır Mı? Diyette Çörçil İçilir Mi?

Gece Yatmadan Önce Limonlu Su İçmek Zayıflatır Mı?