Et Beni İçin Elma Sirkesi Kullananların Yorumları


Kız arkadaşımı et beni için elma sirkesi kullanırken gördüm ve bu konuyu en ince ayrıntısına kadar araştırmaya karar verdim. Çünkü benimde tam burnumun yanında et benim vardı. Bugün sizlere; Et Beni İçin Elma Sirkesi Kullananlar bu konu hakkında neler diyor? Yorumları ne? Et beni tedavisinde elma sirkesi kullanır mı? Bu konular hakkında öğrendiklerimi paylaşacağım. Sizlerde elma sirkesi ile et beni yok etmeyi denediyseniz eğer lütfen yorumlarınızı konu altına yazın.

Et beni gerçekten insanları gündelik hayatta rahatsız eden ciddi bir sorun. Çoğu kişi yok ben sıkıntı çekmiyorum falan dese de kim hiç olmayacak bir yerde fazlalık bir et parçası ister ki? Özellikle yüz bölgesinde ve vücudun görünür yerlerindeki et benlerini insanlar çeşitli yöntemler ile yok etmeye çalışıyor. Bu yöntemlerden biride, elma sirkesiyle et beni yok etme... Peki ben için elma sirkesi kullananların yorumları nasıl? Gerçekten işe yarıyor mu? İnceleyelim.

Et Beni İçin Elma Sirkesi Kullananlar

Bende siyah ben ve et beni için elma sirkesini denedim arkadaşlar. Yaklaşık 1 hafta boyunca her gün burnumdaki et benine elma sirkesi sürdüm ve sonuçları gözlemledim. Ayrıca elma sirkesinin kolumdaki siyah ben içinde denedim. Sonuç olarak arkadaşlar siyah bende elma sirkesinin hiçbir işe yaramadığını gördüm. Et beni ise elma sirkesi sürdükten 2-3 gün sonra küçülme sağladıysa da hiçbir zaman tamamen yok olmadı. En azından benim tecrübelerim bu yönde oldu. Şimdide bana sosyal medyadan gönderilen Et Beni İçin Elma Sirkesi Kullananların Yorumlarını okuyalım.

Ben için elma sirkesi kullananlar yorumları

Aylin Hanım: Çok büyük umutlarla çenemdeki büyük et beni için elma sirkesi kullanmaya başladım ancak maalesef ufalma sağlasam da asla yok edemedim. 

Tuğrul Bey: Arkadaşlar net bilgidir. Elma sirkesi yada herhangi bir şey asla et benini yok etmiyor. Et beni tedavisi için ameliyat olmak şart.

Mustafa bey: Ben 1 ay boyunca sıkılmadan her gece yatmadan önce et benime elma sirkesi sürdüm ve öyle uyudum ama bırakın yok olmayı sanki daha da büyüdü ve kızarmış durumda.

Elma Sirkesi ile Et Beni Kaç Günde Düşer?

Görünüşe göre sirke ile et beni maalesef düşmüyor arkadaşlar. Küçülme sağlasa da tamamen et benini yok etmek için operasyon şart gözüküyor. Yine de benin ufalması bile benim için yeterli diyenler için 2-3 gün içerisinde et beni ufalmaya başlıyor diyebiliriz.

ELMA SİRKESİ İLE ET BENİ YOK ETME


Et beni elma sirkesi kullananların yorumlarını inceleyip, gerçekten elma sirkesi et benini düşürüyor mu, inceledik arkadaşlar. Eğer siz elma sirkesi ile et beni yok etmeyi başardıysanız lütfen nasıl yaptığınızı konu altına belirtin.

Yorumlar

En Çok Okunan 4 Yazım

Aralıklı Oruç (İF) Diyeti

Mide Küçültme Ameliyatı Kaç Kilo Olanlara Yapılır?

Cici Bebe Kilo Aldırır Mı?

Kulakta Akupunktur (14 Günlük Diyet Listesi)

Bakmadan Geçmeyin :)

Çorba Diyeti İle İnanılmaz Zayıfladım:)🍲 Çorba Salata Diyeti İle Kilo Verme.

Eczanelerde Peynir Ekmek Gibi Satılan Zayıflama Ürünleri

Diyette Yumurta Yerine Ne Yenebilir ? Yumurta Yerine Geçen Yiyecekler

Diyette Sucuk Yenir Mi? Sucuk Kilo Aldırır Mı?

1 Paket (İnstant) Kuru Maya Kaç Kaşıktır?

Bitki Çayı Zayıflatır Mı? | Form Çayı Kilo Verdirir Mi?

Diyette Ciğer Yenir Mi? Ciğer Kilo Aldırır Mı?

Elma Yiyerek Süper Zayıflama.Akşam Yatmadan Önce Elma Yemek Kilo Aldırır Mı?

Çörçil Zayıflatır Mı? Diyette Çörçil İçilir Mi?

Gece Yatmadan Önce Limonlu Su İçmek Zayıflatır Mı?