Günde 500 Kalori Yakmak 1 Ayda Kaç Kilo Verdirir?


Herkese selamlar olsun arkadaşlar. Sizler için bugün twitter üzerinden almış olduğum bir soru olan; Günde 500 Kalori Yakmak Ayda Kaç Kilo Verdirir? Sorusunun cevabını ayrıntıları ile vermeye çalışacağım. Zayıflamak isteyen kişiler genelde günde 500 kalori yakıyorlar ve bu yaktıkları kaloriye göre 1 ayda kaç kilo verdikleri merak ediyorlar. Bende bu arkadaşlar için her gün 500 kalori yaktığımızda 1 ayda kaç kilo verebiliriz? Bu konuyu inceledim. Sizlerde yazım ile ilgili düşüncelerinizi konu altına yorum yazarak benle paylaşabilirsiniz.

Öncelikle günde 500 kalori eksiye düşmeyi hedeflediğiniz için çok tebrik ederim. Çünkü günde 500 kalori yakmak ciddi anlamda kilo vermenin ilk kapılarını sizlere açabilir. Tabi burada istikrar ve sizin ne kadar çok kilo vermeyi istediğinizde önemlidir. En az 3-4 ay boyunca sıkı bir diyet ve spor eşliğinde her gün 500 kalori yakmak muhakkak kilo verme yolunca sizi ödüllendirecektir. Peki 500 kalori ayda kaç kilo verdirir? Gelelim asıl sorumuza...

Günde 500 Kalori Yakmak Ayda Kaç Kilo Verdirir?

Değerli arkadaşlar, günde 500 kalori yaktığımız zaman 1 haftada toplam 3500 kalori yakmış oluruz. 1 kilo verebilmemiz yakmamız gereken kalori 7.000 kalori civardır. Yani günde 500 kalori yakınca haftada yarım kilo, 1 ayda ise 2 kilo vermiş oluruz. Ancak siz her gün 500 kalori yakmanın yanı sıra birde ekstra olarak sıkı bir diyet uygularsanız eğer yani günde 500 kalori eksiye düşmek yerine her gün 700-800 kalori eksiye düşerseniz eğer rahatlıkla 1 ayda 3-4 kilo verebilirsiniz. Unutmayın önemli olan çok fazla kilo vermek değil, kalıcı olarak zayıflamak.

Günde 500 kalori nasıl yakılır?

Günde 500 kalori yakmak için hoşunuza giden yapmaktan keyif aldığınız bir sporu 1,buçuk ile 2 saat yapmanız yeterli olacaktır. 1 saat tempolu koşu ortalama 300-350 kalori yaktırır. Yani 1,5 saatlik koşu yada 2 saat tempolu bisiklet binme ile 500 kalori yakabilirsiniz. Yada hiç spor yapmadan günlük aldığınız kalori miktarını 500 azaltarak da spor yapmadan 500 kalori yakmış gibi olursunuz. Karar sizin.

25 dakikada 500 kalori yaktıracak egzersiz


Günde 500 Kalori Yakmak Ayda Kaç Kilo Verdirir? ile ilgili ayrıntılı olarak sizlere bilgi vermeye çalıştım değerli arkadaşlar. Sizlerde 500 kalori yakmak için yapmış olduğunuz sporları yada 500 kalori yakarak 1 ay sonunda kaç kilo verdiğinizi benimle paylaşabilirsiniz. Görüşmek üzere.

Bu konumu okuyanlar aşağıdaki yazılarımı da okudular:
Yorumlar

En Çok Okunan 4 Yazım

Aralıklı Oruç (İF) Diyeti

Mide Küçültme Ameliyatı Kaç Kilo Olanlara Yapılır?

Cici Bebe Kilo Aldırır Mı?

Kulakta Akupunktur (14 Günlük Diyet Listesi)

Bakmadan Geçmeyin :)

Çorba Diyeti İle İnanılmaz Zayıfladım:)🍲 Çorba Salata Diyeti İle Kilo Verme.

Eczanelerde Peynir Ekmek Gibi Satılan Zayıflama Ürünleri

Diyette Yumurta Yerine Ne Yenebilir ? Yumurta Yerine Geçen Yiyecekler

1 Paket (İnstant) Kuru Maya Kaç Kaşıktır?

Diyette Sucuk Yenir Mi? Sucuk Kilo Aldırır Mı?

Bitki Çayı Zayıflatır Mı? | Form Çayı Kilo Verdirir Mi?

Diyette Ciğer Yenir Mi? Ciğer Kilo Aldırır Mı?

Elma Yiyerek Süper Zayıflama.Akşam Yatmadan Önce Elma Yemek Kilo Aldırır Mı?

Çörçil Zayıflatır Mı? Diyette Çörçil İçilir Mi?

Gece Yatmadan Önce Limonlu Su İçmek Zayıflatır Mı?