İp Atlayarak Kilo Verenlerin Yorumu


İp atlayarak kilo vermeye çalışanlar kişiler birkaç gün sonra internet üzerinden; ip atlayarak kilo verenlerin yorumları neler, diye merak ediyor. İp atlamak gerçekten işe yarıyor mu? Hepimiz uyguladığımız diyet ve sporu daha önceden yapmış kişilerin yorumu nasıl merak ederiz. Bana da her türlü diyet ve sporla ilgili birçok yorum mesajı geldiği için ip atlayarak zayıflayanların yorumlarını derleyerek sizlerle paylaşmak istedim. Sizde eğer ip atlayarak zayıflamışsanız eğer lütfen yaşamış olduğunuz tecrübeleri konu altına yorum yazarak benimle paylaşın.

İp atlamak mükemmel bir spor. Özellikle hızlı yağ yakıp tempolu bir spor arayanlar için ip atlama egzersizleri bulunmaz nimet diyebilirim. Çünkü ip atlarken eğer tempolu ve hızlı bir şekilde durmadan atlıyorsanız, diğer sporlara göre hem çok daha fazla kalori yakıyorsunuz hem de çok daha fazla kasınız hareket etmiş oluyor. Bu nedenle ip atlayarak kilo verenlerin yorumu neler öğrenmeden önce eğer ciddi bir disiplinle ip atlama egzersizi ve diyet uyguluyorsanız muhakkak kilo verip zayıflayacağınızın garantisini verebilirim.

İp Atlayarak Kilo Verenlerin Yorumları

Aşağıda sosyal medya üzerinden ip atlayarak zayıflayanlar tarafından bana gönderilmiş bir kaç yorumu bulabilirsiniz.

Canan Hanım: İp atlamaya 3 ay önce başladım. Başta 2 hafta ciddi anlamda zorlansam da şuan nasıl, hangi tempoda ip atlayacağımı çok iyi biliyorum ve ip atlayarak çok şükür 3 ayda 12 kilo verdim. İp atlamayı tüm kilolu bayanlara şiddetle öneririm.

Elif Hanım: İlk ip atlama denememde hemen vazgeçmiş olsam da evin bodrumunda kendi kendime birkaç deneme yaptıktan sonra düzenli olarak ip atlama egzersizleri yapmaya başladım. Şuan yürüyüş, ip atlama ve diyet ile çok kolay bir şekilde 1 ayda 3 kilo zayıfladım. Umarım daha da çok vereceğim.

Hüseyin Bey: Genelde hanımların yaptığı bir spor gibi gözükse de ip atlamak erkekler içinde ciddi anlamda kas çalışması yaparak iyi derecede kilo vermemizi sağlıyor. Tek yapmanız gereken haftada en az 3 gün 1 saat ip atlamak ve günde en fazla 1400 kalori almak.

İp Atlamak Kaç Kilo Verdiriyor?

Yorumlara bakacak olursak diyet ve düzenli ip atlama haftada 1 kilo ayda ise 4 kilo verdirdiğini söyleyebiliriz. Asla aşırı kilo verme gibi bir hayaliniz olmasın. İlk önceliğimiz kalıcı zayıflamak, isterse 3 ayda 6 kilo verelim ama kalıcı olsun 2 ay sonra tekrar geri almayalım.

İp atlamanın en kolay yolu nedir?


Bugün siz değerli arkadaşlara ip atlayarak zayıflayanların yorumları neler, bu konudan bahsettim. Sizlerin de yazım ile ilgili düşüncelerinizi konu altına yazmanızı isterim. Görüşmek üzere.

Bu konumu okuyanlar aşağıdaki yazılarımı da okudular:
Yorumlar

En Çok Okunan 4 Yazım

Aralıklı Oruç (İF) Diyeti

Mide Küçültme Ameliyatı Kaç Kilo Olanlara Yapılır?

Cici Bebe Kilo Aldırır Mı?

Kulakta Akupunktur (14 Günlük Diyet Listesi)

Bakmadan Geçmeyin :)

Çorba Diyeti İle İnanılmaz Zayıfladım:)🍲 Çorba Salata Diyeti İle Kilo Verme.

Eczanelerde Peynir Ekmek Gibi Satılan Zayıflama Ürünleri

Diyette Yumurta Yerine Ne Yenebilir ? Yumurta Yerine Geçen Yiyecekler

1 Paket (İnstant) Kuru Maya Kaç Kaşıktır?

Diyette Sucuk Yenir Mi? Sucuk Kilo Aldırır Mı?

Bitki Çayı Zayıflatır Mı? | Form Çayı Kilo Verdirir Mi?

Diyette Ciğer Yenir Mi? Ciğer Kilo Aldırır Mı?

Elma Yiyerek Süper Zayıflama.Akşam Yatmadan Önce Elma Yemek Kilo Aldırır Mı?

Çörçil Zayıflatır Mı? Diyette Çörçil İçilir Mi?

Gece Yatmadan Önce Limonlu Su İçmek Zayıflatır Mı?