Kadına Kaç Cm Yeterli?


Bir kadına kaç cm yeterli? Sorusu çoğu erkeğin kendini rahatlatmak için öğrenmek istediği bir sorudur. Burada utanma sıkılma yok.😉 Sizlere ayrıntılı olarak; kadınlara kaç cm yeter? Eşinizi hamile bırakmak için kaç cm gerekir? Kalınlık kaç cm olmalı? gibi soruları içten bir şekilde yanıtlamaya çalışacağım. Sizlerde düşüncelerinizi konu altına yazarsanız memnun olurum.🍌

Öncelikle kalınlık, uzunluk ne kadar olmalı diye soruyorsanız eğer muhakkak aklınızı karıştıran bir şeyler var demektir. Bu da daha çok abidik gubidik filmleri izledikten sonra ulan bunda ki buysa bende ki ne? diye kendinizi küçük görmeye başlamaktan geliyor. Beyler kesinlikle sakin olun kimsenin sizden mega boy bir beklentisi yok. Arkadaş çevrenizdeki benimki şu kadar cm yok bu kadar kalınlıkta falan anlatıp duran kazmaların gazına gelmeyin. Böyle sürekli büyüklüğü ve kalınlığından bahseden arkadaşlar inanın ki en sıkıntı çeken kişilerdir. Kendilerini rahatlatmak için genelde arkadaş ortamında böyle atıp tutarlar.

Bir kadına kaç cm yeterli?

Şimdi şu konuda anlaşalım arkadaşlar. Genelde erkekler ne kadar büyük ve kalın olursa eşini yada sevgilisini o kadar mutlu edeceğini zannediyor. Bu tamamen saçmalık ötesi. Şundan emin olun ki geçirilen süre ve ortam bir bayan için çok daha önemli. Ufak boya sahip erkeklerde en çok korkulan konulardan biride, kaç cm de hamile kalır? Hamile bırakmak için kaç cm gerekir? gibi konulardır.

Birçok erkek etraftan duyduğu yok 23 cm olmazsa olmazmış yok en az 18 santimetre olacakmış falan diye birbirlerini gaza getiririler. Bi durun kardeşim birbirinize destek olacağınıza saçma egolarınız yüzünden birçok erkek arkadaşımız evlilikten vazgeçiyor yada başarısız olurum düşüncesiyle kadınlardan uzaklaşıyor.

Uzmanlar bir erkeğin bir bayanı hamile bırakabilmesi için 7 cm uzunluğun yeterli olduğunu açıkladılar. Yani 7 cm uzunluk bir bayan için hem hamile kalmak hem de tatmin olmak için yeterli. O yüzden elinizden artık o metreyi bırakın ve mantıklı düşünmeye çalışın. 

Kalınlık kaç olmalı?

Türkiye'de ki erkeklerin ortalama kalınlık 11cm uzunluk ise 16cm olarak belirlenmiş. Bayanlar ise 8-9 cm kalınlık için uygun diyorlar. Yani kısaca kadınlar için ortalama kalınlık 10 cm olmalı diyebiliriz. Kendimizi bu konuda çok strese sokmamıza hiç gerek yok çünkü bayanlara sorulduğunda asıl önemli olanın karşılıklı ten uyumu ve ereksiyon süresi olduğunu belirtiyorlar. Yani derlenmeniz gereken konu kadına kaç santimetre yeterli olur, konusu değil, erken boşalma sorunum var mı yok mu sorunu. Eğer bununla ilgi sorununuz varsa muhakkak doktora gözükmenizde fayda var. Yoksa kaç cm olmuş kalın olmuş ince olmuş çokta büyük problemler yaşatmıyor. 

Penis Boyu ve Kalınlığı Ne olmalıdır? 10 cm Penis yeter mi? 20 cm Olsa Ne olur?


Evet değerli arkadaşlar sizlere bugün; kadına kaç cm yeterli olur, kalınlık kaç olmalı gibi soruların yanıtlarını verdim. Sizlerde yaşamış olduğunuz tecrübelerden konumuza yorum yazarak bizleri bilgilendirebilirsiniz. Görüşmek üzere.

Yorumlar

En Çok Okunan 4 Yazım

Aralıklı Oruç (İF) Diyeti

Mide Küçültme Ameliyatı Kaç Kilo Olanlara Yapılır?

Cici Bebe Kilo Aldırır Mı?

Kulakta Akupunktur (14 Günlük Diyet Listesi)

Bakmadan Geçmeyin :)

Çorba Diyeti İle İnanılmaz Zayıfladım:)🍲 Çorba Salata Diyeti İle Kilo Verme.

Eczanelerde Peynir Ekmek Gibi Satılan Zayıflama Ürünleri

Diyette Yumurta Yerine Ne Yenebilir ? Yumurta Yerine Geçen Yiyecekler

Diyette Sucuk Yenir Mi? Sucuk Kilo Aldırır Mı?

Bitki Çayı Zayıflatır Mı? | Form Çayı Kilo Verdirir Mi?

Elma Yiyerek Süper Zayıflama.Akşam Yatmadan Önce Elma Yemek Kilo Aldırır Mı?

Diyette Ciğer Yenir Mi? Ciğer Kilo Aldırır Mı?

Diyet Yaparken Kaçıncı Günü Kilo Vermeye Başlanır? Kilo İlk Nerden Verilir?

Gece Yatmadan Önce Limonlu Su İçmek Zayıflatır Mı?

Çörçil Zayıflatır Mı? Diyette Çörçil İçilir Mi?