Karatay Diyeti İle 10 Kilo Verdim


Evet yanlış okumadınız " Karatay diyeti ile 10 kilo verdim." Uzun zaman birçok diyeti uyguladıktan sonra en son karatay diyeti ile kilo vermeyi denedim ve çok şükür 3 ayda toplam 10 kilo verdim. Bugün sizlere karatay diyeti ile 1 haftada, 1 ayda kaç kilo verilir? nasıl yapılır? Karatay diyeti ile 10 kiloyu nasıl verdim? Bu konular hakkında yaşamış olduğum tecrübeleri uzatmadan ve sıkmadan sizlere anlatacağım.

Öncelikle uzun uzadıya yok karatay diyeti şöyle yapılıyor yok şu liste bu liste diye uzun uzadıya bu konuyu anlatmayacağım. Çünkü artık böö geldi nereyi açsam 50 tane karatay diyeti videosu 100 tane yazısı. O nedenle bugün nasıl 10 kilo zayıfladım. Karatay diyeti ile ortalama 1 haftada kaç kilo verilir? 1 ayda kaç kilo verilir? gibi ince ayrıntılı yerlere değineceğim. O yüzden karatay diyetinden bi haber olanlar hemen blogumu terk etsin ve temel prensiplerini öğrendikten sonra bu konuyu okusun. Yada aşağıya 1 tane karatay diyeti nasıl yapılır videosu atarım, hala haberi olmayanlar bir göz atar.

Karatay Diyeti İle Nasıl 10 Kilo Verdim?

Açıkçası en başlarda o kadar sıkı diyetler denedikten sonra böyle birçok yiyeceğin serbest olduğu bir diyetin beni zayıflatacağına hiç inanmamıştım. Ama her şeyi denedikten sonra birde 1 ay boyunca asla bozmadan ne gerekiyorsa karatay diyetini de yapacağım dedim ve başladım.  Karatay diyetinin en büyük artısı kendimi hiç aç hissetmedim ve sürekli lezzetli şeyler yediğimi fark ettim. Önceki uyguladığım diyetlerde nerede saman gibi yiyecekler var, nerde tatsız tuzsuz, yağsız şeyler var habire onlardan yemiştim. 

O diyetlerle de 10 kilo verdim ama diyeti bırakır bırakmaz hemen geri almaya başlamıştım. Çünkü tatsız ve lezzetsiz şeyler yedikçe bünye hayat böyle mi devam edecek diyor ve bir süre sonra diyet yapmayı ne olursa olsun sonlandırıyor. Karatay diyetinin en büyük artısı bu beslenmeyi bir hayat tarzına çevirmiş olmam oldu. Şuan karatay diyetiyle 10 kilo verdim ama bu kiloyu geri almayacağıma eminim. Çünkü diyet değil bu bir yaşam tarzı benim için artık.

Karatay Diyeti 1 haftada Kaç Kilo Verdirir?

Ben karatay diyeti ile 1 haftada tam 1 kilo verdim arkadaşlar. Benim başka bir arkadaşım benden 10 kilo daha fazla kilolu, o haftada 1,5 kilo verdi. Sağlıklı olanda zaten haftada 1-1,5 kilo vermek. 1 hafta boyunca tüm kurallara dikkat ederseniz ve almanız gereken kaloriyi aşmazsanız 1 haftada karatay diyeti ile zayıflayamamanız imkansız. O nedenle bu işi ciddiye alırsanız eğer kilo vereceğinize emin olabilirsiniz. 

Karatay Diyeti İle 1 Ayda Kaç Kilo Verilir?

Karatay diyetine başladıktan tam 1 ay sonra toplam 4,5 kilo verdim. Diğer arkadaşım ise 1 ayda 5 kilo verdi. Bu rakamlar gayet sağlıklı ve güzel zayıflama rakamları. 1 aylık süre içerisinde de hiçbir zaman zorlanmadım ve kendimi deli gibi aç hissetmedim. Bu nedenle kesinlikle karatay diyetini daha önce denememiş olanlara ısrarla tavsiye ediyorum. Sizlerde 1 ay sonra kaç kilo verdiğinizi konu altına yazın, hep birlikte değerlendirelim.

Karatay Diyetiyle 10 Kiloyu Kaç Ayda Verdim?

Karatay diyetiyle 10 kiloyu yaklaşık 2,5-3 ay aralığında verdim. Aslında hesaplamalar ilk ay doğru olsa da diğer aylarda vücut duruma adapte olduğu için kilo vermeniz birazda olsa yavaşlıyor. O nedenle karatay diyetiyle 1 ayda 4 kilo veren kişi 3 ayda kesinlikle 12 kilo vermiyor. 3 ayda verilen kilo 9-10 kilo aralığında kalıyor.

Karatay Diyeti nasıl yapılır?


Bugün siz değerli dostlarıma karatay diyeti ile 10 kilo verme maceramı anlattım. Sizlerde karatay diyetinde başınızdan geçen tecrübeleri ve yorumları benimle paylaşabilirsiniz. Görüşmek üzere arkadaşlar.

Bu konuyu okuyanlar aşağıdaki yazılarımı da okudular:
Sercan Nar

32 Yaşındayım Uzun Yıllar Sağlık Sektöründe Müdürlük Ve Çeşitli Posizyonlarda Görev Yaptım. Kilo Verme Ve Sağlık Yazılarımın Tamamı Bana Aittir. Sağlıklı bir diyet ve yaşamış olduğunuz sağlık problemleriniz için mutlaka profesyonel bir sağlık kuruluşundan yardım almanız gerektiğini unutmayınız. Burada yazılan bilgiler benim şahsi düşüncelerimi içermektedir. Yaşanabilecek olumlu yada olumsuz hiçbir durumdan bu blog sitesi sorumlu değildir. Bana yayınlanmasını istediğiniz tüm sorularınızı gönderebilirsiniz. Ben ve takipçilerimiz en kısa sürede sorunuzu yanıtlamaya çalışacağız.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski