Kurusıkı Tabanca Fiyatları


Güncel kurusıkı tabanca fiyatları ne kadar? En iyi ve kaliteli kurusıkı tabanca hangisi? ve 2. el kurusıkı tabanca fiyatları nasıl? bugün bu konulardan bahsedeceğim arkadaşlar. Son yıllarda oldukça popülerlik kazanan kuru sıkı tabancalar, özellikle bağ, bahçe gibi yerde evi olanlar için çok daha fazla ilgi çekiyor ve insanlar ucuz kurusıkı tabanca fiyatları ile ilgili bilgi almak istiyor. Durum böyle olunca da bende sizlere kaliteli kurusıkı tabanca fiyatları hakkında bilgi vermek istedim. Sizlerde yazı ile ilgili yorumlarınızı konu altından belirtebilirsiniz.

Önceden kuru sıkı yada herhangi bir silaha karşı çok fazla karşı çıkardım. Silah taşımanın yada evde silah bulundurmanın yanlış olduğunu düşünürdüm. Bazı kendini bilmez kişiler için hala aynısını düşünsem de çok sevdiğim bir komşumun başından geçen olaydan sonra düşüncelerim tamamen değişti. Komşumun dağda çok büyük olmayan bir bağ evi vardı, ara sıra ailesiyle gidip mangal yakıp eğlenirlerdi. Bir defa bizde gitmiştik hatta. Oldukça uzakta ve tenha bir yerdeydi. Komşum ne kurusıkı tabanca nede kendini koruyacak bir şey taşıyordu yanında.

Neyse bir gece polis geldi komşumun akrabalarını arıyorlardı. Meğerse dağ başında alkol almış 4 kişi arabayla komşumun dağ evine kadar gelmişler. Komşumun yanında kendini koruyacak bir silahı olmadığı için onlar ne dediyse yapmaya çalışmış. Sarhoşların karnı acıkmış o saatte komşuma zorla mangal yaktırmışlar. Sonrada komşumu dövüp arabayla uzaklaşmışlar. Komşumun yanında eşi ve 2 çocuğu da varmış.

Bu durumu görünce açıkçası kafamda bir ışık yandı. Sonuçta alkol almıyordum ve serseriler gibi elimdeki kurusıkı tabancaya güvenerek herhangi bir artistlik yapmayacağımın farkındaydım. Ailemi, evimi gerektiğinde hırsız yada eşkıyalardan korumak için kaliteli, temiz bir kuru sıkı silah almaya karar verdim. Elbette konu ile ilgili çok fazla bir şey bilmediğimden bazı yakın arkadaşlardan ve internetten tavsiye ve yorumlar aldım. Şimdi size en iyi kurusıkı tabanca fiyatları hakkında bilgiler vereceğim.

Kurusıkı Tabanca Fiyatları


Öncelikle piyasadaki en iyi ve bilinen kurusıkı tabanca markalarını araştırmakla işe başladım. Bulduğum en kaliteli kurusıkı tabanca markaları; Zoraki, Blow, Beretta, Parabellum ve Kanuni kurusıkı tabancalarıydı. Karşınıza başka markalarda çıkabilir. Bunlar kötü demiyorum sadece yukarıda yazdıklarım kurusıkı tabanca sektöründe adı çok daha fazla geçen tabancalar. Yoksa, Samsun, Retay, Kuzey, Ekol, Colt, Sarsılmaz gibi önemli markalarında kurusıkı tabanca modelleri mevcut.

En ucuz kurusıkı tabanca fiyatları şuan en az 500 TL den başlıyor arkadaşlar. 500 TL ye Blow mini 9 kurusıkı tabanca satın alabilirsiniz. Biraz daha iyi bir şey olsun diyorsanız eğer Zoraki 2914 kurusıkı tabancayı tavsiye edebilirim. Bir üst kademede ise Blow markanın, TRZ, Tr92 ve Magnum kurusıkı modellerini tercih edebilirsiniz. Bu modeller ise 600 TL ile 750 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Zoraki Kurusıkı Tabanca Fiyatları


Zoraki marka, kurusıkı tabanca diyerek gezmiş olduğum yerlerde ilk önüme konulan tabancaydı. Bu markanın en sevdiğim modelleri; Zoraki 918, Zoraki 4918, Zoraki 914 ve Zoraki 2914 kurusıkı tabanca modelleriydi. Bu zoraki marka kurusıkı tabanca fiyatları ise 650 TL den başlamaktadır. Arkadaşlar kurusıkı tabancalar ile ilgili çok fazla bilginiz yoksa silah satışı yapan arkadaştan yardım almayı ihmal etmeyin. Muhakkak bu kişileri dinleyin ve söylediklerini önemseyin. Daha sonra çevrenizle ve internet ortamında yapacağınız araştırma ile en iyi kurusıkı tabanca hangisi siz karar verin. Ucuz kurusıkı tabanca bulduğunuzda bu kötüdür diye düşünmeyin. Sonuçta fişek atmak için kullanacaksınız bunu 2-3 km öteden keskin nişancı olmayacaksınız. O yüzden kurusıkı tabanca seçimi yaparken aceleci olmayın ve öğrenebildiğiniz her şeyi öğrenmeye çalışın.

Blow Kurusıkı Tabanca Fiyatları


Blow kurusıkı ses tabancaları arasında ismi herkesçe bilinin en iyi kurusıkı tabancaları arasında yer alan bir marka. Bu markanın dikkat çeken kurusıkı modelleri ise; Blow TRZ 914 02, Blow TR17 02, Blow TR914 ve Blow Magnum kurusıkı tabanca modelleridir. Blow kurusıkı tabanca fiyatları ise 700TL ile 850 TL arası değişmektedir. Özellikle 650-700 TL bandında alacağınız bir Blow kurusıkı silah sizin işinizi fazlasıyla görecektir.

2. El Kurusıkı Tabanca Fiyatları


Ben çok fazla 2. el kurusıkı tabanca almanızı önermesem de illaki sıfır kurusıkı tabanca alacaksınız diye de bir şey yok tabi ki. 2. el kurusıkı tabancalar ile ileride bir sıkıntı yaşanmaması için içim hep garantili ve faturalı sıfır kurusıkı tabancalardan yana. Ama maddi durumlar el vermezse yada öylesine dağda, bayırda fişek atmak, ses yapmak için kullanacağım diyorsanız eğer o zaman ikinci el kurusıkı tabanca alma fikri daha mantıklı olabilir. 2. el kurusıkı tabaca fiyatları ise sıfır tabancaların yaklaşık %30 daha düşüğüne satılmaktadır. yani 600 TL ödeyerek alacağınız bir tabancayı 2. elde 400-450 TL ye bulabilmeniz mümkündür. Ancak tekrar söylüyorum; uzun dönemli olarak ciddi bir amaç için kurusıkı silah alacaksanız eğer her zaman sıfır almanızdan yanayım. Özellikle ilk defa kurusıkı alacak arkadaşlar muhakkak sıfır almalı.

KURUSIKI TABANCA NASIL ALINIR ?


Bugün sizlere 2. el ve sıfır kurusıkı tabanca fiyatları hakkında güncel bilgiler vermeye çalıştım. Umarım aklınızdaki soru işaretlerini giderebilmişimdir. Kurusıkı tabancalar ile ilgili sormak istediklerinizi konu altına yorum yazarak sorabilirsiniz arkadaşlar.

Sercan Nar

32 Yaşındayım Uzun Yıllar Sağlık Sektöründe Müdürlük Ve Çeşitli Posizyonlarda Görev Yaptım. Kilo Verme Ve Sağlık Yazılarımın Tamamı Bana Aittir. Sağlıklı bir diyet ve yaşamış olduğunuz sağlık problemleriniz için mutlaka profesyonel bir sağlık kuruluşundan yardım almanız gerektiğini unutmayınız. Burada yazılan bilgiler benim şahsi düşüncelerimi içermektedir. Yaşanabilecek olumlu yada olumsuz hiçbir durumdan bu blog sitesi sorumlu değildir. Bana yayınlanmasını istediğiniz tüm sorularınızı gönderebilirsiniz. Ben ve takipçilerimiz en kısa sürede sorunuzu yanıtlamaya çalışacağız.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski