Mısır Püskülü İle Zayıflayanların Yorumları


Mısır püskülü ile zayıflayanlar gün geçtikçe artıyor. Önceden mısır püskülü çayı ile kilo verme yollarını incelemiştim ama sosyal medya üzerinden çokta fazla mısır püskülü ile zayıflayanların yorumları gelmiyordu. Özellikle son 4-5 aydır sosyal medya üzerinden mısır püskülü çayı ile zayıflayan yorumları alıyorum. Bende bu yorumları derleyerek sizlerle paylaşıp aklınızdaki soru işaretlerini sonlandırmak istedim. Sizlerde eğer mısır püskülü ile kilo verme deneyiminiz olduysa konu altına yorum yazarak benimle paylaşabilirsiniz.

Mısır püskülü çayı ile kilo verenlerin yorumları derlemesini paylaşmadan önce sizlere bu konu hakkında genel bir bilgi vermek istiyorum ki aaa mısır püskülü kilo verdiriyormuş deyip sabah akşam mısır püskülü çayı içmeyin. Çünkü bizim insanımız tek bir besin maddesi ile diyet yapmaya bayılıyor.

Mısır Püskülü Çayı Zayıflatır Mı?

Tek başına bardak bardak mısır püskülü çayı da içseniz mısır püskülünü direkt yeseniz de asla kilo veremezsiniz. Başta bu konuda bir anlaşalım. Diyet yapmazsanız eğer yediklerinize dikkat etmezseniz istediğiniz kadar mısır püskülü tüketin asla zayıflama ile sonuçlandıramazsınız. Mısır püskülü çayı ile zayıflama konusunun ana prensibi sizin bağırsaklarınızı temizlemek, detoks yapmak ve sizin midenizi rahatlatmaktır. Ayrıca mısır püskülü çayı oldukça fazla iştah kesici olmasından dolayı, dolaylı yoldan size kilo verdirir. Yoksa yiyin ekmeği, yiyin makarnayı üzerine mısır püskülü çayı için asla ve asla zayıflayamazsınız. Bu bilgiyi verdikten sonra mısır püskülü ile kilo verenlerin sosyal medyadan bana göndermiş oldukları yorumlara geçebiliriz.

Mısır Püskülü İle Zayıflayanların Yorumları

Ayla hanım: Mısır püskülü çayı içerek haftada 1 kilo ayda ise 3 kilo vermeyi başardım. Ama ne yaparsanız yapın kesinlikle diyetsiz olmuyor. Mısır püskülü oldukça fazla iştahımı kapattı. hedefim 3 ayda 9 kilo daha vermek.

Tunç Bey: Eşimden gördüğün mısır püskülü ile kilo verme olayını bende denemek istedim. Yaklaşık 12 kilo fazlalığım vardı. Mısır püskülü çayı içtiğim günler çok daha fazla tuvalete çıktım ve kendimi çok daha hafif hissettim. Bu ay sonunda tartılacağım. Son bilgileri size yazacağım inşallah ama kesinlikle zayıfladığımı düşünüyorum.

Merve Hanım: Benim mısır püskülü ile zayıflamaya çalışanlara verebileceğim ilk yorum asla mısır püskülü çayını tek başına içerek zayıflamayı düşünmesinler. Çünkü aldığınız kaloriyi bilmezseniz eğer boşa içmiş olursunuz. Kesinlikle günde en fazla 1200-1300 kaloriden fazla alınmamalı. Yoksa mısır püskülünün çokta bir anlamı kalmıyor.

Mısır Püskülü Kaç Kilo Verdirir?

Mısır püskülü çayı ile birlikte profesyonel bir diyet yaparsanız eğer çok rahat haftada 1 kilo ayda ise 3-4 kilo vermeniz mümkün. Özellikle gelen yorumlarda mısır püskülü ile ayda en az 3 kilo verdikleri görülüyor. Ama daha önce de dediğim gibi sadece mısır püskülü çayına güvenmek doğru olmaz.

Mısır Püskülü Çayı Nasıl Demlenir?


Sizin de okuduğunuz üzere mısır püskülü kilo verdiriyor ama tek başına değil. Mısır püskülü çayı ile kilo vermek istiyorsanız eğer rejim yapmak şart. Bugün sizlere mısır püskülü ile zayıflayanların yorumları ile birlikte birkaç ekstra bilgi vermeye çalıştım. Sizlerde düşüncelerinizi benimle paylaşmayı unutmayın.

Bu konumu okuyanlar aşağıdaki yazılarımı da okudular:
Yorumlar

En Çok Okunan 4 Yazım

Aralıklı Oruç (İF) Diyeti

Mide Küçültme Ameliyatı Kaç Kilo Olanlara Yapılır?

Cici Bebe Kilo Aldırır Mı?

Kulakta Akupunktur (14 Günlük Diyet Listesi)

Bakmadan Geçmeyin :)

Çorba Diyeti İle İnanılmaz Zayıfladım:)🍲 Çorba Salata Diyeti İle Kilo Verme.

Eczanelerde Peynir Ekmek Gibi Satılan Zayıflama Ürünleri

Diyette Yumurta Yerine Ne Yenebilir ? Yumurta Yerine Geçen Yiyecekler

1 Paket (İnstant) Kuru Maya Kaç Kaşıktır?

Diyette Sucuk Yenir Mi? Sucuk Kilo Aldırır Mı?

Bitki Çayı Zayıflatır Mı? | Form Çayı Kilo Verdirir Mi?

Diyette Ciğer Yenir Mi? Ciğer Kilo Aldırır Mı?

Elma Yiyerek Süper Zayıflama.Akşam Yatmadan Önce Elma Yemek Kilo Aldırır Mı?

Çörçil Zayıflatır Mı? Diyette Çörçil İçilir Mi?

Gece Yatmadan Önce Limonlu Su İçmek Zayıflatır Mı?