Çok Hızlı ve Sağlıklı Zayıflamak İçin Ne Yapmalıyım?


Çok hızlı zayıflamak için ne yapmalı? Birden kilo vermek tehlikeli mi? 1 haftada 10 kilo, 15 kilo veya 3 günde 5 kilo verdiren diyetler gerçek mi? Hızla kilo vermek için ne yapmalıyım? Sizler için bugün bu soruların cevaplarını vermeye çalışacağım arkadaşlar. Sizlerde hemen kilo verip zayıflamak istiyorsanız eğer yazımı okumaya lütfen devam edin. Ayrıca hızlıca kilo veren arkadaşlar yaşamış olduklarını konu altından yorum yazarak benimle paylaşabilir.

Hızlı kilo vermeyi kim istemez ki? Birkaç ay süren kilo alma evresinden sonra herkes bir an önce kilo vermek ve sağlıklı görünmek ister. Ancak hızlı kilo vermek o kadar basit değil. Hızlı kilo vermek için yanlış yöntemler kullanırsan eğer sağlığından olabilirsiniz.. Bu nedenle kilo verme yöntemini en hızlı ve en sağlıklı şekilde nasıl yapılacağını anlayabilirsek herkes için daha faydalı olacaktır.

Kilo almış kişiler bunu fark ettiklerinde hemen endişelenmeye ve bir an önce nasıl kilo vereceklerini düşünmeye başlarlar. Kilo vermeye başlamadan önce insanlar neden kilo aldıklarını bilmelidir. Günlük hayatta insanı şişmanlatan yanlış beslenme yolları nelerdir? Hangi yiyecekler az yememize karşın  bize çok fazla kalori olarak geri döner.

Artık herkes gece yenilen yemeğin yada kararından fazla tüketilen koca bir tabak dolusu makarnanın kilo yaptığını biliyor. Ama bu kiloları nasıl sağlıklı bir şekilde geri verebileceğini bilen insan sayısı maalesef çok az. Hemen şok diyetler gün yüzüne çıkıyor. Bu şok diyetler ile insanlar sağlıkları ile oynuyorlar. Bu yüzden kilo verme konusunda öncelik her zaman, bir uzmana danışmak olmalıdır. Profesyonel biri eşliğinde kilo verim süreci çok daha verimli olacaktır.

Peki hem profesyonel yardım alarak hemde kendi özel yöntemlerimizle daha hızlı kilo vermeyi sağlayabilir miyiz?Tabiki bu mümkündür. Size vereceğimiz hızlı kilo verme yöntemleri ve alacağınız profesyonel yardımla kilolarınızdan en yakın zaman içinde kurtulmanız çokta zor olmayacaktır. Yine de ne kadar hızlı kilo verirseniz o kadar hızlı bir şekilde verdiğiniz kiloları geri alma ihtimalinizin yüksek olduğunu unutmayın.

 

Çok Hızlı ve Sağlıklı Kilo Verme Yöntemleri

BOL SU İÇMEK

Bol su içmek kilo verme evresinde bize çok yardımcı olacaktır.Vücuda aldığımız her su bizi toksinlerden ve fazla yağdan temizleyerek bizi daha dinç ve sağlıklı hale getirecektir.

HIZLI VE ATİK OLMA

Artık evde oturup tv yada film izlemeyi bir süreliğine kenara atarak dışarı çıkmalıyız.Hızlı ve tempolu işler ile uğraşarak günlük olarak yaktığımız yağ miktarını maksimuma çıkarmalıyız.Evimize giderken asansör yerine merdivenleri kullanmalı yada aracımıza yakıt alırken bu işlemi kendimiz yaparak vücudumuzu sürekli hareket halinde tutmalıyız.

YÜRÜYÜŞ ŞART

Kilo verme sürecinde yürüyüş ve hafif tempo koşu şart.Eğer koşamıyorsanız tempolu yürüyüşlerde hızlı kilo vermede size çok yardımcı olacaktır.Tempolu yürüyüşünüz en az 1 saat olmalı ve aralıklarla hızlanıp yavaşlayarak vücudunuzun çok daha hızlı yağ yakmasını sağlayabilirsiniz.

YAĞ,UN VE ŞEKERİ KESME ZAMANI

Yağlı,unlu ve şekerli yiyecekleri yemeye devam ederek kilo vermeyi beklemek maalesef mantıksızlık olur.Bu yüzden ne yaparsak yapalım mutlaka hayatımızdan bu besinleri tamamen çıkarmalıyız.

GECE 19:00 DAN SONRA YEMEK YOK

Gece yemeğinin kilo aldırdığını hepimiz biliyoruz.Bu nedenle artık akşam 7 den sonra yemek yemeyeceğiz.Akşam 7 den sonra sadece su için ve yapabiliyorsanız akşam yürüyüşlerine çıkın.

NE İÇMELİYİZ?

Kola,asitli içecekler,diyet içecekler,meyve suları bunların hepsi kalori deposu.Bu nedenle bu içecekleri artık hayatımızdan çıkarıyoruz.Peki artık ne içeceğim?Elinizden geldiği kadar su içmeye çalışın.Zorda kaldığınız zamanlarda ise az miktar olmak şartı ile ayran ve şalgam suyu içebilirsiniz.Geceleri yatmadan önce ılık suyun içine limon sıkarak içebilir yada greyfurt mevsiminde iseniz 1 adet greyfurt yiyerek yatabilirsin.

NE YEMELİYİZ?

Artık yağlı ve kalori olan yiyecekler hayatımızda olmadığına göre yiyebileceğimiz şeyler haşlanmış yada yağsız kızartılmış et ürünleri,sebze,meyve çeşitleri,yağsız yoğurt,haşlanmış yumurta olabilir.Bu besinleride dikkatli ve az tüketmelisiniz yoksa kilo verme hayalleriniz yok olur.

SONUÇ NE ZAMAN BELLİ OLUR? Ne Zaman Zayıflarım?

Aslında sonucun zamanından daha çok hayat tarzınızı bu yönde değiştirirseniz eğer sizin için çok daha faydalı olacaktır.Çünkü vermiş olduğunuz kiloları tekrar eski hayatınızdaki alışkanlıklara geri dönerseniz,geri alırsınız.Hızlı ve sağlıklı kilo vererek bu yaptıklarınızı bir yaşam tarzına dönüştürürseniz eğer bundan sonraki hayatınızda kilo problemi ile bir daha karşılaşmayacaksınızdır.

Hemen ve acil kilo vermek isteyenlere tavsiyeler


Evet arkadaşlar çok hızlı kilo vermek elbette mümkün ama bu kiloları geri almak neredeyse kaçınılmaz. Çabuk kilo veren insanların çoğu tekrar bu kiloları geri alıyor bu nedenle size en büyük tavsiyem uzun vadeli planlar yapmanız yok ben acil bir şekilde hemen zayıflamak istiyorum diyorsanız da size kolay gelsin. Aman dikkat edin sağlığınıza bir şey olmasın ve doktora görünmeden şok diyetlere girişmeyin sakın.

Bu konumu okuyanlar aşağıdaki yazılarımı da okudular:
Yorumlar

En Çok Okunan 4 Yazım

Aralıklı Oruç (İF) Diyeti

Mide Küçültme Ameliyatı Kaç Kilo Olanlara Yapılır?

Cici Bebe Kilo Aldırır Mı?

Kulakta Akupunktur (14 Günlük Diyet Listesi)

Bakmadan Geçmeyin :)

Çorba Diyeti İle İnanılmaz Zayıfladım:)🍲 Çorba Salata Diyeti İle Kilo Verme.

Eczanelerde Peynir Ekmek Gibi Satılan Zayıflama Ürünleri

Diyette Yumurta Yerine Ne Yenebilir ? Yumurta Yerine Geçen Yiyecekler

Diyette Sucuk Yenir Mi? Sucuk Kilo Aldırır Mı?

1 Paket (İnstant) Kuru Maya Kaç Kaşıktır?

Bitki Çayı Zayıflatır Mı? | Form Çayı Kilo Verdirir Mi?

Diyette Ciğer Yenir Mi? Ciğer Kilo Aldırır Mı?

Elma Yiyerek Süper Zayıflama.Akşam Yatmadan Önce Elma Yemek Kilo Aldırır Mı?

Çörçil Zayıflatır Mı? Diyette Çörçil İçilir Mi?

Gece Yatmadan Önce Limonlu Su İçmek Zayıflatır Mı?