Sıcak Su İçenlerin Yorumları | Kaç Kilo Verdirir? | Yağ Yakar Mı?


Sabah aç karnına yada gece yatmadan önce sıcak yada ılık su içmek kilo verdirir mi? Zayıflatır mı? Limonlu sıcak ve ılık su içmek kaç kilo verdirir? Sıcak su içenlerin yorumları neler? Kaynamış su içmenin zararı var mı? Bugün sizlere bu soruların cevaplarını ayrıntılı bir şekilde vermeye çalışacağım arkadaşlar. Haydi bakalım limonlu sıcak su yağ yakar mı? Ayda kaç kilo verdirir? Öğrenelim.

Limonlu Sıcak Yada Ilık Su Kilo Verdirir Mi?

Arkadaşlar isterseniz litre litre sıcak su için bunun hiçbir şekilde zayıflamanıza bir katkısı olmaz. Bu nedenle kilo vermek için ılık yada sıcak su içmeyi lütfen abartmayın. İçilen sıcak su midenizi rahatlatıp daha kolay tuvalete çıkmanızı sağlayabilir ama bu asla sıcak su kilo verdirir, hızlı bir şekilde zayıflatır, demek değildir. Bu yüzden limonlu sıcak suyu aşırıya kaçmadan tüketmeli ve kilo vermek için muhakkak diyet yapmalıyız.

Sıcak Su İçerek Ayda Kaç Kilo Verilir?

Sıcak yada ılık su içerek ayda hiçbir şekilde kilo veremezsiniz. Bu nedenle lütfen artık ılık su içerek 1 haftada, 1 ayda kaç kilo verilir? Gibi sorular sormak yerine ciddi bir diyete girerek kalori alımınızı azaltın arkadaşlar. 


Sıcak Su İçmek Yağ Yakar Mı?


Bilimsel olarak sıcak limonlu su içmenin yağ yakma ile hiçbir bağlantısı yoktur. İsterseniz günde 1 litre limonlu ılık su için bu sizin vücudunuzda asla yağ yakımı sağlamaz.

Sıcak Su İçenlerin Yorumları

Aşağıda bana sosyal medya ve mail üzerinden sıcak su içenler tarafından bana gönderilmiş yorumları bulabilirsiniz.

Aynur Hanım: Merhaba ben 1 hafta boyunca günde 2 bardak sıcak limonlu su içtim ama 1 hafta sonunda dişlerimde çok fazla yıpranma oluştu ve elma gibi meyveler yerken dişlerim sızlamaya başladı. 1 haftada da hiç kilo veremedim maalesef.

Tuğçe Hanım: 1 ay boyunca hiç diyet yapmadan sadece ılık veya sıcak su içerek kilo vermeyi denedim ama maalesef başarısız oldum. Önceden herkeste limonlu ılık suyun yağ yaktığı yönünde bir inanış vardı. Bu tamamen yanlışmış gerçekten kendim görmüş oldum.

Emel Hanım: Ben hem diyetime uydum hem de sabahları aç karnına günde 1 su bardağı sıcak su içtim. Sıcak su kabızlık problemimi giderdi ve çok daha rahat bir diyet geçirmemi sağladı. Evet sıcak su kilo verdirmeyebilir ama dolaylı olarak diyetle muhakkak özellikle bayanlar tarafından kullanılmalı bence.

Hepimiz suyun ne kadar hayati önem taşıdığını, her gün en az 2 litre su içmek gerektiğini biliyoruz. Ancak insanlar soğuk su yerine sıcak yada ılık su içerek bedenlerine ne kadar fayda sağlamış olacaklarını bilmiyor.

Sıcak Su İçmenin Faydaları

1.Kilo verme

Eğer birkaç kilo fazlalığınız varsa, metabolizmayı sağlıklı bir şekilde harekete geçirmek için sıcak suyun size faydası olacaktır. Bunun için içine biraz limon suyu sıkılmış sıcak su içerek başlayın.

2.Burun ve boğazın temizlenmesi

Sıcak su içmek nezle, öksürük, boğaz ağrısı için mükemmel bir ilaçtır. Balgamı dağıtıp vücuttan atılmasına yardımcı olur. Boğazı rahatlatır ve burun tıkanıklığının açılmasına da yardımcı olur.

3.Adet sancıları

Sıcak su adet sancılarının azalmasına yardımcı olur. Sıcak suyun karın kasları üzerinde sakinleştirici etkisi var, karın spazmlarını da yok ediyor.

4.Detoks

 Sıcak suyun detoks etkisi vücudu terletmesi ile oluşur. Vücuttan toksinler atılır. Içmeden önce içine biraz limon sıkın.


5.Erken yaşlanmayı önüne geçiyor

Toksinler insanı daha çabuk yaşlandırır. Sıcak su esnekliği azalmış, serbest radikallerin yok ettiği cilt hücrelerinin kendini yenilemesine yardımcı olur.

6.Sivilce ve siyah noktaların önler.

Sıcak su vücudun derinliğine inerek sivilcenin ana sebeplerini ortadan kaldırır.

7.Sağlıklı ve canlı saçlar.

Sıcak su içmek parlak ve canlı saçlara sahip olmak için idealdir. Saç köklerindeki sinir uçlarına enerji verir.

8.Daha çok saç.

Sıcak su içerek saçlar çoğalıyor ve daha çabuk uzuyor.

9.Kepeği önler.

Sıcak su saç dibini nemlendirdiği için cildin kurumasını ve kepek oluşumunu engeller.

10.Daha çok kan dolaşımı

Daha sağlıklı bir sinir sistemi. Kas ve sinir sisteminin düzgün çalışması için kan dolaşımını artırır. Yağ toplantılarını parçalıyor.

11.Sindirim.

Yemek zamanı, yada sonra içilen soğuk su yağları sertleştiriyor. Bu da bağırsak etrafında yağ toplanmasına ve sonuçta bağırsak kanserine neden olur. Sıcak su içmek bu yağları parçalıyor ve hazımsızlık problemine de yardımcı oluyor.

Limonlu Su Zayıflatır Mı?


Evet çok değerli arkadaşlar bugün sizlere sıcak su içerek zayıflayanların yorumları neler? Ilık yada sıcak su içmek kilo verdirir mi? Kaç kilo verdirir? Sıcak su yağ yakıyor mu? Bu konular hakkında bilgiler verdim. Sizlerde sıcak yada ılık su içerek kilo vermeye çalıştıysanız eğer yorumlarınızı konu altına yazabilirsiniz.


Yorumlar

En Çok Okunan 4 Yazım

Aralıklı Oruç (İF) Diyeti

Mide Küçültme Ameliyatı Kaç Kilo Olanlara Yapılır?

Cici Bebe Kilo Aldırır Mı?

Kulakta Akupunktur (14 Günlük Diyet Listesi)

Bakmadan Geçmeyin :)

Çorba Diyeti İle İnanılmaz Zayıfladım:)🍲 Çorba Salata Diyeti İle Kilo Verme.

Eczanelerde Peynir Ekmek Gibi Satılan Zayıflama Ürünleri

Diyette Yumurta Yerine Ne Yenebilir ? Yumurta Yerine Geçen Yiyecekler

Diyette Sucuk Yenir Mi? Sucuk Kilo Aldırır Mı?

1 Paket (İnstant) Kuru Maya Kaç Kaşıktır?

Bitki Çayı Zayıflatır Mı? | Form Çayı Kilo Verdirir Mi?

Diyette Ciğer Yenir Mi? Ciğer Kilo Aldırır Mı?

Elma Yiyerek Süper Zayıflama.Akşam Yatmadan Önce Elma Yemek Kilo Aldırır Mı?

Çörçil Zayıflatır Mı? Diyette Çörçil İçilir Mi?

Gece Yatmadan Önce Limonlu Su İçmek Zayıflatır Mı?