Ya Vedud Duasını Okuyanların Yorumları


Selamün aleykum kardeşler. Bugün sizlere; Ya vedud duasının hikmeti nedir? Ya vedud duasını okuyanların yorumları neler? Ya vedud duası yapanlar neler yaşadı? Bu sorular ile ilgili bilgiler vereceğim. Sizlerde yazıma ortak olup Ya Vedud duası yorumlarınızı yapmak isterseniz eğer konu altına düşüncelerinizi yazabilirsiniz.

Ya vedud duasına başlamadan önce yapılacak hazırlıklar

Ya Vedud Duası bildiğiniz üzere bir dilek duasıdır. Dilek duasına başlamadan önce muhakkak abdest alınmalı ve kaç adet Ya Vedud Duası okunduktan sonra eğer imkanınız varsa ufak bile olsa zekat vermeniz duanızın kudretini ve dileğinizin gerçekleşme hızını arttıracaktır. Yatsı namazından sonra duanın okunması ise en ideal zaman olarak din bilginleri tarafından belirtilmektedir ve Ya Vedud Duası günde 3 defa huşu içerisinde okunmalıdır.

Ya Vedud Duası Nasıl Okunur?

“Ya Vedûd! Ya Vedûd! Ya Ze’l-arşi’l-mecid! Ya Mübdi’, Ya Mu’id! Ya Fe’aalün lima yürid! Es’elüke bi-nuri vechikellezi mele’e erkane arşike ve es’elüke bi-kudretikelleti kadderte biha halkake ve bi-rahmetikelleti vesiat külle şey’in. La ilâhe illâ ente. Ya Muğis, eğisni! Ya muğis, eğisni! Ya muğis, eğisni!..”


Ya Vedud Duası Türkçe Anlamı Nedir?

“Ey Vedûd! Ey Vedûd! Ey yüce Arşın Sahibi! Ey kâinatı hiçten ve benzersiz bir şekilde yaratıp bin bir isminin tecellileriyle emsalsiz bir şekilde süsleyen Mübdi’!

Ey varlıkları ölümünden sonra yeniden inşa edip dirilten Muîd! Ey dilediği her şeyi yapan! Arşının rükünlerini dolduran Zâtının nûru hürmetine; yarattığın bütün varlıklara hükmeden kudretin hürmetine ve her şeyi kaplayan rahmetin hürmetine istiyorum. Senden başka hiçbir ilâh yoktur.

Ey kendisinden yardım isteyene yardım eden! Bana yardım et. Ey güç durumda olanlara yardım eden ve ummadıkları yerlerden ihtiyaçlarını ellerine veren Muğîs! Bana yardım et!”

Ya Vedud Duası Fazileti

Ya Vedud Duası, birinin bizi sevmesi için 20 defa, farz namazlarından sonra 400 defa Ya Vedud Duası okumak insanların size sevgisini arttırır. Ayrıca eşi ile arasındaki sevgiyi kat ve kat arttırmak isteyen kimse Ya Vedud Duasını 1000 kere zikir ettiğinde dileğine kavuşacaktır.


Ya Vedud Duasını Okuyanların Yorumları

Aşağıda Ya Vedud Duasını okuyanların yorumlarını bulabilirsiniz. Bu yorumlar sosyal medya hesabıma ve mailime gönderilmiştir. Sizlerde Ya Vedud Duası ile ilgili bir fazilet yada mucize yaşadıysanız eğer yorumunuzu konu altına yazabilirsiniz.

Cemre Hanım: Arkadaşlar aslında böyle şeylere pek inanmasam da benden soğuyan ve artık ayrılmak isteyen nişanlım için 1 haftadır Ya Vedud Duasını okuyorum ve inanın şuan günde en az 10 kere beni arayıp halimi hatırımı soruyor. Darısı sizin başınıza inşallah.

Tuğçe Hanım: Ben eve her gece geç gelen kocam için 2000 zikir çektim. Şuan hem kendimi daha huzurlu hissediyorum hem de yavaş yavaş eşim evine bağlandığını düşünüyorum.

Merve Hanım: Eşimle boşanma aşamasında olduğumuz için araştırmalarımda en etkili dua olarak Ya Vedud Duasını gördüm ve 3 gün boyunca toplam 700 defa okudum. Eşim hala boşanmak istiyor ama biraz yumuşadığını söyleyebilirim. İnşallah ayrılmayız.

Mehmet Bey: Ya Vedud Duasını hayatıma sokan Rabbime Bin Şükür olsun. O kadar zorda ve dardaydım ki bu duayı hiç ağzımdan eksik etmedim. Hem maddi durumum düzeldi hem de eşimle aram düzeldi.

3 Günde Etkisi Görülen Ya Vedud Duası


Bugün sizlere Ya Vedud Duasını okuyanların gerçek yorumlarını paylaşarak, Ya Vedud Duasının faziletleri hakkında bilgiler vermeye çalıştım arkadaşlar. Sizlerde Ya Vedud Duası ile ilgili yorumunuzu konu altına yazabilirsiniz.


Yorumlar

En Çok Okunan 4 Yazım

Aralıklı Oruç (İF) Diyeti

Mide Küçültme Ameliyatı Kaç Kilo Olanlara Yapılır?

Cici Bebe Kilo Aldırır Mı?

Kulakta Akupunktur (14 Günlük Diyet Listesi)

Bakmadan Geçmeyin :)

Çorba Diyeti İle İnanılmaz Zayıfladım:)🍲 Çorba Salata Diyeti İle Kilo Verme.

Eczanelerde Peynir Ekmek Gibi Satılan Zayıflama Ürünleri

Diyette Yumurta Yerine Ne Yenebilir ? Yumurta Yerine Geçen Yiyecekler

Diyette Sucuk Yenir Mi? Sucuk Kilo Aldırır Mı?

1 Paket (İnstant) Kuru Maya Kaç Kaşıktır?

Bitki Çayı Zayıflatır Mı? | Form Çayı Kilo Verdirir Mi?

Diyette Ciğer Yenir Mi? Ciğer Kilo Aldırır Mı?

Elma Yiyerek Süper Zayıflama.Akşam Yatmadan Önce Elma Yemek Kilo Aldırır Mı?

Çörçil Zayıflatır Mı? Diyette Çörçil İçilir Mi?

Gece Yatmadan Önce Limonlu Su İçmek Zayıflatır Mı?