Yeşil Kahve Kilo Verdirir Mi? Zayıflatır Mı?


Yeşil kahve ile zayıflamayı artık kilo verme formüllerinizden biri olarak ekleyebilirsiniz. Bugün sizlere; yeşil kahve kilo verdirir mi? Zayıflatır mı? Nasıl yapılır? Gerçekten işe yarıyor mu? Sorularının cevaplarını vereceğim.

Yeşil Kahve Nedir? Kilo Verdirir Mi? Neden Zayıflatır?

Coffea cinsinden olan yeşil kahve ağacının boyu yaklaşık olarak 500 cm boyutlarına kadar ulaşabiliyor. Diğer siyah kahve gibi, kavrulma işlemine maruz kalmadığı için, yeşil kahvenin faydaları diğer kahvelere göre çok daha fazla ve zayıflamaya etkisi çok daha büyük.

Yeşil kahve içerisinde bulundurduğu klorojenik asitler ile birlikte, kişilerdeki yağ miktarlarının hızlı yakılmasına olanak sağlıyor. Metabolizmayı hızlandırıcı klorojenik asit sayesinde, kilolarınızdan daha hızlı kurtulmanıza olanak sağlıyor.


Yeşil kahvenin ne gibi faydaları vardır ? 

İçerisinde bulundurduğu mineraller sayesinde, kişinin metabolizmasını daha hızlı çalıştırarak, yağ yakım sürecini hızlandırıyor. Bununla birlikte, şeker hastalığı gibi hastalıkların tedavisinde bitkisel bir kahve olarak kullanılabilir. Enerji verici özelliği bulunmaktadır. Hipertansiyon, yüksek tansiyon gibi hastalıkların da önüne geçen yeşil kahvenin faydaları çoktur.

Yeşil kahveyi günümüzde bir çok sağlık deposundan kapsül olarak temin edebileceğiniz gibi, bu kapsülleri zayıflamak içinde kullanabilirsiniz. Yeşil kahvenin içerisine ekstra olarak zayıflamanız için çeşitli başka bitkilerin özlerinden yararlanarak, değişik bir formül ortaya çıkarılmıştır.

Tarçın, L-carnite, funda yaprağı, biberiye, kiraz sapı, damla sakızı gibi zayıflatıcı etkileri olan besinlerden, bitkilerden yararlanılarak yeşil kahve kapsülü adı altında zayıflatıcı etkisi bulunan bu haplardan deneyebilirsiniz. Sağlık bakanlığı onaylı olan bu zayıflama ürünlerini, mutlaka güvenilir yerlerden almanızı öneriyoruz.


Yeşil kahve nasıl yapılır ?  Yeşil kahvenin kullanımı nasıl olmalıdır ? 

Eğer gerçekten bu bitkinin özlerini yani doğal olanını bulabilirsiniz, normal kahve yapar gibi yeşil kahveyi de aynı bildiğimiz kahve gibi yaparak, içebilirsiniz. Ancak, ülkemizde şuan itibariyle gerçekten çok sayılı ve nadir yerlerde bulabileceğiniz yeşil kahveyi diyet programlarına dahil etmenizi kesinlikle öneriyoruz.

Görmüş olduğunuz gibi artık yeni trend yeşil kahve ile kilo verme. Siz yine de ne olur ne olmaz, yeşil kahve içerek zayıflama deneyimine başlamadan önce muhakkak doktor tavsiyesi alınız.


Yorumlar

En Çok Okunan 4 Yazım

Aralıklı Oruç (İF) Diyeti

Mide Küçültme Ameliyatı Kaç Kilo Olanlara Yapılır?

Cici Bebe Kilo Aldırır Mı?

Kulakta Akupunktur (14 Günlük Diyet Listesi)

Bakmadan Geçmeyin :)

Çorba Diyeti İle İnanılmaz Zayıfladım:)🍲 Çorba Salata Diyeti İle Kilo Verme.

Eczanelerde Peynir Ekmek Gibi Satılan Zayıflama Ürünleri

Diyette Yumurta Yerine Ne Yenebilir ? Yumurta Yerine Geçen Yiyecekler

Diyette Sucuk Yenir Mi? Sucuk Kilo Aldırır Mı?

1 Paket (İnstant) Kuru Maya Kaç Kaşıktır?

Bitki Çayı Zayıflatır Mı? | Form Çayı Kilo Verdirir Mi?

Diyette Ciğer Yenir Mi? Ciğer Kilo Aldırır Mı?

Elma Yiyerek Süper Zayıflama.Akşam Yatmadan Önce Elma Yemek Kilo Aldırır Mı?

Çörçil Zayıflatır Mı? Diyette Çörçil İçilir Mi?

Gece Yatmadan Önce Limonlu Su İçmek Zayıflatır Mı?