2 Günde 2 Kilo Vermek Mümkün Mü?


2 günde 2 kilo verdiren formül ile birlikte artık kilolarınızdan, kısa bir süre içerisinde kurtulabilir, zayıflayabilirsiniz. Nasıl mı ? Ayran detoksu diyeti dediğimiz bu diyet programı tamamen kilo kaybı yaşayacağınız, bir rejim programıdır.

Bu diyet ile birlikte aç kalarak zayıflama yönteminin biraz dışına çıkmış olacaksınız. 2 saatte bir yemek yeme düzeni ile birlikte metabolizmanızı 2 günde değiştirerek, 2 gün içerisinde 2-3-4 kilo verdiren bir diyet listesine sahip olabilirsiniz.

2 Günde 2 Kilo Verdiren Diyet

2 günde 2 kilo verdiren diyetin özel kürü : Yaklaşık olarak 2 litre kadar az yağlı yoğurttan yapılmış ayranın içerisine, 2 ader salatalık, 7-8 kaşık buğday, kuru hali olmalı buğdayın, 3-4 kaşık haşlanmış nohut ve üzerine nane serpiniz.

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz zayıflama kürü sadece 1 günlüktür. Her gün bunu taze olarak hazırlamanız gerekiyor ki, iki gün hazırlamanız iki günlük zayıflama programı için uygundur. Özel kürümüzün içerisine yağ, tuz gibi çeşitli ek maddeler katmamanız gerekiyor.

İki günlük diyet listesinde iki kilo vermek için beslenme programı ;

Sabah kahvaltısı: Sabah güne başlarken, bir dilim esmer ekmek ile yanında az yağlı peynir, domates, salatalık, bir adet haşlanmış yumurta yiyebilirsiniz. Saat 8 gibi kahvaltınızı yaptığınızı varsayarsak yaklaşık olarak tam 2 saat sonra soğuk çorba içebilirsiniz. Ancak bu çorbalar küçük kaselerde olsun.

Kahvaltı programımızı genel olarak yukarıdaki gibi yapıyoruz. Ara öğünlerde bitkisel zayıflama çayları içebilirsiniz. Yada lahana çorbası gibi zayıflatıcı  ve metabolizma hızlandırıcı soğuk çorbaları da ilave ederek şok diyetinizi daha iyi bir hale getirebilirsiniz. 

Yukarı da tarifini vermiş olduğumuz ayranlı çorbamızdan her iki saatte bir günde 4 kez olmak üzere ufak kaselerde içmeniz gerekiyor. Nohudu bir gün önceden haşlayabilirsiniz. Çorbanızın içerisine mercimek bulgur gibi çeşitli ek besinler de koyabilirsiniz.

Yoğurdumuzun içerisine daha önceden haşlanmış olan bulgurlarımızı, nohutlarımızı ve yeşil mercimeğimizi koyarak karıştırıyoruz. Daha sonra ayran kıvamına getiriyoruz. Biraz su ekleyerek bu kıvama getirebilirsiniz. Salatalık nane ve çeşitli baharatlar ile tam bir metabolizma hızlandırıcı ve yağ yakıcı çorba yapıyorsunuz.. Bu diyet listesinde yeşil çay içebilirsiniz. Ancak kahve ve şekerli gıdalar diyet listesinde yer almıyor. Sağlıklı günler, diliyoruz.

Yorumlar

En Çok Okunan 4 Yazım

Aralıklı Oruç (İF) Diyeti

Mide Küçültme Ameliyatı Kaç Kilo Olanlara Yapılır?

Cici Bebe Kilo Aldırır Mı?

Kulakta Akupunktur (14 Günlük Diyet Listesi)

Bakmadan Geçmeyin :)

Çorba Diyeti İle İnanılmaz Zayıfladım:)🍲 Çorba Salata Diyeti İle Kilo Verme.

Eczanelerde Peynir Ekmek Gibi Satılan Zayıflama Ürünleri

Diyette Yumurta Yerine Ne Yenebilir ? Yumurta Yerine Geçen Yiyecekler

Diyette Sucuk Yenir Mi? Sucuk Kilo Aldırır Mı?

1 Paket (İnstant) Kuru Maya Kaç Kaşıktır?

Bitki Çayı Zayıflatır Mı? | Form Çayı Kilo Verdirir Mi?

Diyette Ciğer Yenir Mi? Ciğer Kilo Aldırır Mı?

Elma Yiyerek Süper Zayıflama.Akşam Yatmadan Önce Elma Yemek Kilo Aldırır Mı?

Çörçil Zayıflatır Mı? Diyette Çörçil İçilir Mi?

Gece Yatmadan Önce Limonlu Su İçmek Zayıflatır Mı?