Kilo Vermek İstiyorsan Mutlaka Bir Planın Olmalı


Kilo vermeye karar vermek bir şeydir, ancak hedefinize ulaşana kadar bir kilo verme planına bağlı kalmak oldukça farklıdır. Bu nedenle olumsuz tutumlar başarıya inanmayı zorlaştırır ve başarısızlık olasılığını artırarak tüm süreci zorlaştırır. İnsanlar genellikle duygusal olarak etkilenirler ve kendilerini depresif hissettiklerinde genellikle rahatlık için bol kalorili yiyecekler ararlar, bu elbette kalori alımını kontrol etmeye yardımcı olmaz. Kilo verme hedeflerinize ulaşmaya karşı inançlı olmak, başarı şansınız konusunda daha olumlu ve iyimser hissetmenizi sağlayabilir.

Yemek için çok az kalori ile, hızlı bir şekilde 3-5 kilo vermenizi sağlayan bir şok diyetini takip etmektense makul ve kalıcı olarak kilo vermek çok daha mantıklı. Çok az kalori ile hızlı bir şekilde kilo verebilirsiniz, ancak kendinizi halsiz ve mutsuz hissedeceksiniz ve çikolata veya tatlıların tadını özlemeniz çok uzun sürmeyecektir. Kendinizi oldukça depresif hissettiğinizde, isteklerinizle savaşmaktan çekinmez ve bu nedenle onlara yenik düşersiniz, bu da ihtiyacınızdan daha fazla kalori almanıza neden olur. ..

Bununla birlikte, şok bir diyet, uzun vadede sağlıklı bir kiloyu korumanıza yardımcı olmak için tasarlanmamıştır. Tek amacı, ilk etapta hızlı kilo kaybını teşvik etmektir.

Neredeyse kilo vermek için kendinizi aç bırakmanız gerekiyorsa, belli ki yanlış bir şey yapıyorsunuz ve ideal kilonuzda uzun süre kalamayacaksınız. Olumlu bir tavırla, hayatınızda kilo vermek için gereken değişiklikleri kabul edebilmelisiniz. Bu nedenle, kendinize kilo vermenizi boş yere beklemek yerine, kilo verme planınıza devam etmek için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm şüphelerin üstesinden gelmenin bir yolunu bulmalısınız.

Yorumlar

Bakmadan Geçmeyin :)

Çorba Diyeti İle İnanılmaz Zayıfladım:)🍲 Çorba Salata Diyeti İle Kilo Verme.

Eczanelerde Peynir Ekmek Gibi Satılan Zayıflama Ürünleri

Diyette Yumurta Yerine Ne Yenebilir ? Yumurta Yerine Geçen Yiyecekler

1 Paket (İnstant) Kuru Maya Kaç Kaşıktır?

Diyette Sucuk Yenir Mi? Sucuk Kilo Aldırır Mı?

Diyette Ciğer Yenir Mi? Ciğer Kilo Aldırır Mı?

Elma Yiyerek Süper Zayıflama.Akşam Yatmadan Önce Elma Yemek Kilo Aldırır Mı?

Bitki Çayı Zayıflatır Mı? | Form Çayı Kilo Verdirir Mi?

Çörçil Zayıflatır Mı? Diyette Çörçil İçilir Mi?

Gece Yatmadan Önce Limonlu Su İçmek Zayıflatır Mı?