Kullanıcı Sözleşmesi

1. Doktor Tavsiyesi Almayı Unutmayın!
Merhaba kullanıcı sözleşmesi falan diye öyle abartı bir durum yok merak etmeyin :)Sadece google kurallarına uyma amaçlı bu blog sitesini kullanırken içtenlikle verebileceğim birkaç kuralım olacak. Bunların en başında burada yazılan hiçbir yazı, tavsiye veya diyet listesi sizin için iyi olduğu anlamına gelmeyebilir.Doktor kontrolü altında diyet yapmanız gerektiğini asla unutmayınız. Sizin vücut yapınız farklı benimki farklı olabilir. Bu nedenle tavsiyeleri, öneri vs.. şeyleri dikkate alırken önce doktorunuza danışmayı ihmal etmeyin.Bunun dışında gelişebilecek olumlu olumsuz hiçbir olaydan bu blog sitesi sorumlu değildir. Anlayışınız için teşekkür ederim.

2. Kişisel Bilgilerinizin Gizliliği
Bu blog sitesi google alt yapısı olan blogger tabanlıdır. Hiçbir bu blog kişisel çıkarlar için şifre, kişisel bilgi vs. şeyler bu blog tarafından kullanılmamaktadır. Kısacası güvenliğiniz Google koruması altında olup host tamamen Google servis sağlayıcısı tarafından temin edilmektedir. 

3. Çerezler ve Google Reklamları
Her blog sitesinin yaşamını devam ettirebilmesi için reklam yayınlaması şarttır. Sitemizde google alt yapısı bulunan adsense reklamları sizin tarayıcınızdaki çerezleri kullanarak ilgi alanınıza göre reklamlar çıkartmaktadır. Reklamlar tamamen google kontrolünde olup bu blog sitesinin çıkarttığı özel bir reklam yoktur. En iyi kullanıcı deneyimi için her zaman aşırı reklamdan uzak ziyaretçi temelli yaklaşımımız bulunmaktadır.

3. Blog İçeriklerindeki Youtube Videoları 
Tüm yazılarımın altında konu ile ilgili youtube videoları bulunmaktadır. Bu videolar tamamen youtube kullanıcı sözleşmesinde video yükleyen kişiye onaylattırılmış Embed Kodu ile bloga eklenmektedir. Blogdaki tüm videolar için sağladığı izlenme ve gelir o videoyu yükleyene ait olup ayrıca youtube embed kodu istemeyen kulanıcıların bu özelliği kaldırma hakkıda vermiş olduğu için bu videolar gömülü olarak video yükleyenin reklamları görünecek şekilde blogumuzda bulunmaktadır. Bu nedenle blogumda yer alan hiçbir gömülü youtube videosu için telif hakkı söz konusu olamaz. Blogumuzda asla müzik ve film vidosu youtube şeklinde olsa bile yoktur. Yine de kendinize ait olan ve bu blogda embed kodu ile yayınlanmasını istemediğiniz içeriğiniz için kiloverdim.com@gmail.com adresine mail atarsanız eğer en kısa sürede gömülü youtube videonuz kaldırılacaktır.

4. Blog İçerisindeki GİF (Hareketli Resimler) in Telif Durumu
Blogum içinde daha keyifli bir yazı için her konumda gifler bulunmaktadır. Bu gifler tamamen youtube videolarındaki olduğu gibi embed kod ile yayınlanmakta olup her gif gösterimi o gifi sağlayan siteye fayda sağlamaktadır. Blogumda bulunan hiçbir gif telif hakkı söz konusu edilemez.

5. Blogumda Bulunan Resimler
Blogumdaki her resmin telif hakkı tamamen bana aittir. Tüm kullanılan resimler ben ve aile üyelerimden oluşmakta olup başka sitelerde yayınlanması yasaktır. 

6. Yazılarımın Kopyalanması Başka Sitelerde Paylaşılması
Link vererek istediğiniz yazımı sitenizde yada sosyal medya mecralarında paylaşabilirsiniz. Ancak yazılarımı kopyalayarak kaynak göstermeden paylaşmak kesinlikle yasaktır. Her ay düzenli kontrollerle bunu incelemekteyim. 

Yorumlar

En Çok Okunan 4 Yazım

Aralıklı Oruç (İF) Diyeti

Mide Küçültme Ameliyatı Kaç Kilo Olanlara Yapılır?

Cici Bebe Kilo Aldırır Mı?

Kulakta Akupunktur (14 Günlük Diyet Listesi)

Bakmadan Geçmeyin :)

Çorba Diyeti İle İnanılmaz Zayıfladım:)🍲 Çorba Salata Diyeti İle Kilo Verme.

Eczanelerde Peynir Ekmek Gibi Satılan Zayıflama Ürünleri

Diyette Yumurta Yerine Ne Yenebilir ? Yumurta Yerine Geçen Yiyecekler

1 Paket (İnstant) Kuru Maya Kaç Kaşıktır?

Diyette Sucuk Yenir Mi? Sucuk Kilo Aldırır Mı?

Bitki Çayı Zayıflatır Mı? | Form Çayı Kilo Verdirir Mi?

Diyette Ciğer Yenir Mi? Ciğer Kilo Aldırır Mı?

Elma Yiyerek Süper Zayıflama.Akşam Yatmadan Önce Elma Yemek Kilo Aldırır Mı?

Çörçil Zayıflatır Mı? Diyette Çörçil İçilir Mi?

Gece Yatmadan Önce Limonlu Su İçmek Zayıflatır Mı?